Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pannonhalma V.

2011.06.26

 

 


Dél-Tisza Tagszövetség A csoport, P01 Békéscsaba
Elsõ adat felvétele: 2011.06.27 06:40:41
Az adatok utolsó módosítása: 2011.07.08 07:20:08
A lista kiadásának idõpontja: 2011.07.13 18:08:24
Az óvási határidõ az elsõ adatfelvételtõl számított 30 nap: 2011.07.27 06:40:41
Az óvási határidõ elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rovidtav, 06 verseny

Feleresztés helye: Pannonhalma 0626
Feleresztés ideje: 2011.06.26 06:00
Idõjárás         :
Kisérõ           :
Központi táv     : 245000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    elsõ      20%
P01 Békéscsaba         15   31   266   53   1529,20   1413,10
P02 Orosháza           19   31   292   58   1502,04   1277,35
P06 Gyula              12   22   203   41   1500,74   1372,54
P08 Tótkomlós           7    7    55   11   1316,79   1188,28
P13 Szarvas             8   12   111   22   1500,79   1336,78
P18 Mezõberény          7    7    56   11   1437,62   1205,60
P19 Vésztõ             12   19   171   34   1417,80   1272,20
P22 Újkígyós            7   10    74   15   1521,24   1362,58
R37 Mezõkovácsháza      7    9    74   15   1428,91   1172,38
Dél-Tisza I.           94  148  1302  260   1529,20   1331,61
U01 Hódmezõvásárhely   24   59   550  110   1544,58   1419,18
U02 Csongrád            9   10    86   17   1599,44   1331,58
U12 Csongrád           12   21   207   41   1582,23   1402,10
Dél-Tisza II.          45   90   843  169   1599,44   1403,87
U03 Kistelek           10   27   208   42   1543,50   1411,05
U05 Makó               16   23   210   42   1492,70   1364,49
U18 Szeged             26   61   580  116   1527,80   1305,03
U21 Szeged             10   39   340   68   1639,01   1295,73
Dél-Tisza III.         62  150  1338  268   1639,01   1344,74
Tagszövetségben       201  388  3483  697   1639,01   1354,16

P01 egyesületi díjlista
   1. Csachó Mihály                  2.cs. HU-08- 05-55381   H 1529,20 m/p
   2. Csachó Mihály                  2.cs. HU-09- 50-09954   H 1525,76 m/p
   3. Tóth László                    2.cs. HU-10- 05-89693   H 1516,16 m/p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. HU-08- 05-55308   H 1511,87 m/p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28038   H 1511,31 m/p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. HU-08- 05-55339   H 1510,61 m/p
   7. Turák Károly                   1.cs. HU-10- P-000107   H 1508,02 m/p
   8. Bajkán István                  1.cs. HU-10- 05-89392   H 1506,77 m/p
   9. Nagy Gáspár László             1.cs. HU-10- 05-89045   H 1495,94 m/p
  10. Balázs Mátyás                  3.cs. HU-10- 05-89246   H 1495,54 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 275889 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  88,81p    R:   7.   5h 138,77p    T:  21.   5h 126,63p
   HU-10- 05-89392   H 26 09:03:06  1506,77 m/p   8  30,34   10  32,13   69  31,00
   HU-08- 05-54915   H 26 09:11:06  1443,69 m/p  31  22,37   64  28,38  258  26,11
   HU-07- 05-27588   H 26 09:13:20  1427,01 m/p  42  18,57   82  27,13  332  24,20
   HU-10- 05-89371   T 26 09:13:53  1422,96 m/p  45  17,53   88  26,71  350  23,73
   HU-08- 05-54918   H 26 09:16:57  1400,81 m/p   0   0,00  121  24,42  433  21,59
   HU-09- 05-69984   T 26 09:18:45  1388,12 m/p   0   0,00  136  23,38  496  19,96
   HU-10- 05-89394   T 26 09:24:24  1349,75 m/p   0   0,00  226  17,12    0   0,00

Bajkán István                   2.cs. Dt: 275889 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  18,91p    R:  57.   2h  42,65p    T: 201.   1h  24,28p
   HU-10- 05-89398   H 26 09:13:09  1428,37 m/p  41  18,91   80  27,27  329  24,28
   HU-06- 05-06594   T 26 09:26:24  1336,67 m/p   0   0,00  251  15,38    0   0,00

Balázs Mátyás                   1.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  20,25p    R:  67.   1h  27,71p    T: 193.   1h  25,34p
   HU-10- 05-89252   T 26 09:08:56  1437,36 m/p  37  20,25   73  27,71  286  25,34

Balázs Mátyás                   2.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  87.   1h  16,66p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-69872   H 26 09:21:32  1347,49 m/p   0   0,00  232  16,66    0   0,00

Balázs Mátyás                   3.cs. Dt: 271565 Kg:   9 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  55,05p    R:  39.   2h  61,26p    T: 102.   2h  58,45p
   HU-10- 05-89246   H 26 09:01:35  1495,54 m/p  10  29,60   19  31,46   96  30,26
   HU-09- 05-69838   T 26 09:05:03  1467,52 m/p  22  25,45   43  29,80  176  28,19

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 271255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 148,67p    R:   1.   5h 157,53p    T:   2.   5h 150,68p
   HU-08- 05-55308   H 26 08:59:25  1511,87 m/p   4  31,67    6  32,37   62  31,13
   HU-07- 05-28038   H 26 08:59:29  1511,31 m/p   5  31,33    7  32,30   64  31,08
   HU-08- 05-55339   H 26 08:59:34  1510,61 m/p   6  30,98    8  32,23   65  31,06
   HU-07- 05-28019   H 26 09:03:27  1478,63 m/p  12  28,90   29  30,77  138  29,17
   HU-09- 05-69504   H 26 09:04:49  1467,70 m/p  21  25,79   42  29,86  174  28,24
   HU-07- 05-28050   H 26 09:09:39  1430,29 m/p  40  19,21   77  27,43  316  24,57
   HU-07- 05-28049   H 26 09:10:23  1424,78 m/p  43  18,17   85  26,87  340  23,95
   HU-06- 05-07457   H 26 09:10:24  1424,66 m/p  44  17,83   87  26,74  343  23,87
   HU-07- 05-28044   H 26 09:21:34  1345,73 m/p   0   0,00  235  16,45    0   0,00

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 271255 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   4h 108,01p    R:   3.   5h 144,94p    T:  13.   5h 135,37p
   HU-08- 05-55381   H 26 08:57:23  1529,20 m/p   1  32,71    1  32,71   32  31,91
   HU-09- 50-09954   H 26 08:57:47  1525,76 m/p   2  32,37    2  32,64   37  31,78
   HU-09- 05-70475   H 26 09:08:05  1442,21 m/p  33  21,64   66  28,20  263  25,94
   HU-08- 05-55368   H 26 09:08:08  1441,82 m/p  34  21,29   67  28,13  266  25,86
   HU-09- 05-69549   H 26 09:15:26  1387,97 m/p   0   0,00  137  23,26  497  19,88

Csarnai Szilárd                 1.cs. Dt: 271688 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  26,14p    R:  54.   2h  45,14p    T: 179.   1h  28,27p
   HU-10- 05-89500   H 26 09:05:06  1467,79 m/p  20  26,14   41  29,94  173  28,27
   HU-09- 05-70326   H 26 09:23:35  1334,53 m/p   0   0,00  253  15,20    0   0,00

Csehi Miklós                    1.cs. Dt: 275795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  32,29p    R:  18.   4h  97,47p    T:  68.   4h  85,80p
   HU-10- 05-88902   H 26 09:14:14  1419,92 m/p  48  16,49   91  26,50  357  23,55
   HU-10- 05-89923   T 26 09:15:04  1413,85 m/p  50  15,80   99  25,95  378  23,01
   HU-08- 05-55244   T 26 09:16:17  1405,09 m/p   0   0,00  117  24,70  412  22,13
   HU-10- P-000085   H 26 09:21:20  1369,84 m/p   0   0,00  180  20,32  606  17,11

Csehi Miklós                    2.cs. Dt: 275795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  62.   2h  36,12p    T: 232.   1h  17,16p
   HU-09- 05-69758   H 26 09:21:11  1370,86 m/p   0   0,00  178  20,46  604  17,16
   HU-09- 05-69752   H 26 09:26:03  1338,49 m/p   0   0,00  247  15,66    0   0,00

Nagy Gáspár László              1.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   4h 105,33p    R:   4.   5h 144,35p    T:  14.   5h 135,07p
   HU-10- 05-89045   H 26 09:02:52  1495,94 m/p   9  29,97   17  31,62   93  30,36
   HU-07- 05-33155   H 26 09:05:33  1474,31 m/p  16  27,54   35  30,37  153  28,80
   HU-08- 05-55987   H 26 09:07:58  1455,35 m/p  26  24,08   53  29,12  213  27,25
   HU-08- 05-55999   T 26 09:08:24  1452,01 m/p  27  23,74   58  28,77  225  26,94
   HU-10- 05-89001   H 26 09:15:06  1402,14 m/p   0   0,00  120  24,47  427  21,72
   HU-09- 13-26331   H 26 09:16:58  1388,85 m/p   0   0,00  134  23,49  490  20,09
   HU-08- 50-30469   H 26 09:19:46  1369,39 m/p   0   0,00  181  20,23  611  16,96
   HU-05- 05-90805   H 26 09:22:50  1348,68 m/p   0   0,00  229  16,89    0   0,00
   HU-09- 05-70176   H 26 09:23:36  1343,61 m/p   0   0,00  241  16,06    0   0,00

Nagy Gáspár László              2.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  65,32p    R:  16.   4h 105,71p    T:  58.   4h  95,35p
   HU-08- 13-16660   H 26 09:05:55  1471,40 m/p  19  26,50   38  30,16  162  28,57
   HU-07- 05-33196   H 26 09:09:25  1444,21 m/p  30  22,70   63  28,43  257  26,11
   HU-06- 05-13125   H 26 09:13:20  1414,96 m/p  49  16,12   98  25,99  377  23,01
   HU-10- P-000100   H 26 09:19:03  1374,32 m/p   0   0,00  168  21,13  584  17,66

Nagy Gáspár László              3.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  42,62p    R:  19.   4h  95,36p    T:  80.   3h  72,49p
   HU-09- 05-70173   H 26 09:09:32  1443,32 m/p  32  22,00   65  28,29  259  26,06
   HU-07- 13-97561   T 26 09:10:17  1437,64 m/p  36  20,62   71  27,87  283  25,44
   HU-10- 05-89011   T 26 09:15:46  1397,37 m/p   0   0,00  124  24,19  455  20,99
   HU-09- 05-70180   H 26 09:25:10  1333,35 m/p   0   0,00  256  15,01    0   0,00

Nagy József                     1.cs. Dt: 272139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  30,13p    R:  22.   4h  87,44p    T:  97.   3h  61,55p
   HU 07-05-28955    H 26 09:12:33  1413,34 m/p  51  15,41  100  25,84  380  22,92
   HU 09-05-69653    H 26 09:12:35  1413,10 m/p  53  14,72  102  25,70  382  22,87
   HU 10-05-89582    H 26 09:19:40  1362,97 m/p   0   0,00  202  18,75  657  15,76
   HU 10-05-89592    H 26 09:21:35  1350,01 m/p   0   0,00  225  17,15    0   0,00

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 267575 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  28,52p    R:  43.   2h  55,76p    T: 120.   2h  51,57p
   HU 10-05-98331    H 26 09:01:06  1477,50 m/p  13  28,52   31  30,59  141  29,06
   HU 10-05-98329    T 26 09:09:54  1409,03 m/p   0   0,00  109  25,17  394  22,51

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 271190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  19,90p    R:  35.   3h  64,36p    T: 147.   2h  43,05p
   HU 09-22-15347    H 26 09:08:55  1435,50 m/p  38  19,90   74  27,64  294  25,13
   HU 10-05-89304    H 26 09:17:00  1376,60 m/p   0   0,00  165  21,31  573  17,92
   HU 07-05-30361    H 26 09:22:53  1336,68 m/p   0   0,00  250  15,41    0   0,00

Szluka János                    1.cs. Dt: 268960 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  57,07p    R:  11.   5h 133,28p    T:  32.   5h 121,02p
   HU-09- 05-70013   H 26 09:01:33  1481,47 m/p  11  29,23   27  30,88  131  29,33
   HU-10- 05-89606   H 26 09:02:19  1475,24 m/p  15  27,84   34  30,40  148  28,89
   HU-09- 05-70027   H 26 09:10:48  1409,64 m/p   0   0,00  108  25,25  392  22,58
   HU-09- 05-70085   H 26 09:12:31  1397,07 m/p   0   0,00  125  24,07  457  20,90
   HU-09- 05-70041   H 26 09:14:16  1384,49 m/p   0   0,00  145  22,68  518  19,32
   HU-10- 05-89609   H 26 09:15:25  1376,34 m/p   0   0,00  166  21,22  574  17,87
   HU-09- 05-70065   H 26 09:16:03  1371,89 m/p   0   0,00  173  20,74  598  17,25
   HU-09- 05-70074   H 26 09:16:39  1367,71 m/p   0   0,00  184  19,97  623  16,60
   HU-07- 05-28417   H 26 09:18:06  1357,70 m/p   0   0,00  210  18,16  678  15,18

Szluka János                    2.cs. Dt: 268960 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  93,37p    R:   9.   5h 137,17p    T:  24.   5h 125,42p
   HU-10- 05-89656   H 26 09:02:46  1471,60 m/p  18  26,80   37  30,19  161  28,55
   HU-10- 05-89623   H 26 09:04:02  1461,47 m/p  23  25,07   46  29,56  193  27,72
   HU-10- 05-89639   H 26 09:04:05  1461,08 m/p  24  24,73   48  29,42  197  27,62
   HU-10- 05-89611   H 26 09:09:10  1421,81 m/p  47  16,77   90  26,50  354  23,56
   HU-08- 05-55615   H 26 09:15:22  1376,69 m/p   0   0,00  162  21,50  570  17,97
   HU-09- 05-70066   H 26 09:17:13  1363,78 m/p   0   0,00  197  19,07  647  15,98
   HU-10- 05-89601   H 26 09:19:56  1345,25 m/p   0   0,00  236  16,36    0   0,00

Szluka János                    3.cs. Dt: 268960 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  84.   1h  18,10p    T: 240.   1h  15,10p
   HU-10- 05-91497   H 26 09:18:10  1357,24 m/p   0   0,00  211  18,10  681  15,10

Tóth László                     1.cs. Dt: 270710 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  27,17p    R:  29.   3h  72,68p    T:  90.   3h  64,81p
   HU-10- 05-89664   H 26 09:03:46  1473,12 m/p  17  27,17   36  30,27  157  28,67
   HU-09- 05-69820   H 26 09:14:09  1394,33 m/p   0   0,00  127  23,95  471  20,55
   HU-10- 05-89669   H 26 09:18:51  1361,38 m/p   0   0,00  206  18,46  663  15,59

Tóth László                     2.cs. Dt: 270710 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  32,01p    R:  50.   2h  48,39p    T: 174.   1h  31,28p
   HU-10- 05-89693   H 26 08:58:33  1516,16 m/p   3  32,01    5  32,43   56  31,28
   HU-06- 05-07872   H 26 09:21:36  1342,81 m/p   0   0,00  242  15,96    0   0,00

Turák Károly                    1.cs. Dt: 276269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h  99,56p    R:   8.   5h 138,04p    T:  19.   5h 127,04p
   HU-10- P-000107   H 26 09:03:12  1508,02 m/p   7  30,69    9  32,21   66  31,08
   HU-10- 05-89400   H 26 09:07:04  1476,85 m/p  14  28,26   32  30,61  144  29,06
   HU-10- 05-89838   H 26 09:10:40  1448,96 m/p  28  23,42   60  28,66  239  26,61
   HU-10- D-279599   H 26 09:14:17  1421,99 m/p  46  17,19   89  26,65  352  23,69
   HU-10- 05-89835   H 26 09:22:05  1367,10 m/p   0   0,00  186  19,91  626  16,60
   HU-10- 05-89813   T 26 09:22:32  1364,07 m/p   0   0,00  194  19,35  643  16,16

Turák Károly                    2.cs. Dt: 276269 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  19,61p    R:  56.   2h  42,94p    T: 197.   1h  24,77p
   HU-10- 19-97427   T 26 09:12:50  1432,68 m/p  39  19,61   75  27,62  310  24,77
   HU-10- 05-89827   T 26 09:26:53  1335,39 m/p   0   0,00  252  15,32    0   0,00

Zahorán Pál Zoltánné            1.cs. Dt: 267543 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  93.   1h  14,68p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 13-27392   H 26 09:20:55  1331,61 m/p   0   0,00  260  14,68    0   0,00

Zahorán Pál Zoltánné            2.cs. Dt: 267543 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  91.   1h  14,81p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 01-21600   H 26 09:20:47  1332,50 m/p   0   0,00  258  14,81    0   0,00

Zdolik Mihály                   1.cs. Dt: 271240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  43,96p    R:  12.   5h 118,53p    T:  44.   5h 104,21p
   HU-07- 05-28122   T 26 09:07:30  1446,61 m/p  29  23,02   62  28,47  247  26,35
   HU-09- 05-70238   H 26 09:08:40  1437,67 m/p  35  20,94   70  27,92  282  25,45
   HU-09- 05-70255   H 26 09:15:40  1386,24 m/p   0   0,00  141  22,98  505  19,68
   HU-09- 05-70264   H 26 09:18:38  1365,53 m/p   0   0,00  189  19,65  632  16,39
   HU-09- 05-70265   H 26 09:18:44  1364,84 m/p   0   0,00  191  19,51  634  16,34

Zdolik Mihály                   2.cs. Dt: 271240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  39,46p    R:  44.   2h  54,93p    T: 124.   2h  50,21p
   HU-10- 05-89147   T 26 09:06:15  1456,32 m/p  25  24,40   52  29,17  209  27,33
   HU-10- 05-89150   H 26 09:11:56  1413,20 m/p  52  15,06  101  25,76  381  22,88

Tagszövetségi díjlista
   1. Miklós József                  2.cs. U21 HU 10-05-6112     T 1639,01 m/p
   2. Kotymán Imre                   1.cs. U02 HU-10- 05-98952   H 1599,44 m/p
   3. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12 HU 09-D-216692    H 1582,23 m/p
   4. Bene János                     1.cs. U21 HU 10-05-06837    T 1570,61 m/p
   5. Roza S. - Vén F.               2.cs. U12 HU 21-09-93801    H 1565,34 m/p
   6. Kotymán Imre                   1.cs. U02 HU-08- 05-51818   T 1555,69 m/p
   7. Roza S. - Vén F.               1.cs. U12 HU 04-08-10241    T 1552,56 m/p
   8. Tóth István                    1.cs. U12 HU 05-09-83708    H 1544,60 m/p
   9. Sós Bálint                     1.cs. U01 HU-08- 05-65100   H 1544,58 m/p
  10. Onozó István                   3.cs. U03 HU-09- 05-80303   T 1543,50 m/p


Dél-Tisza I. röpcsoporti díjlista
   1. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-08- 05-55381   H 1529,20 m/p
   2. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-09- 50-09954   H 1525,76 m/p
   3. Felek Árpád                    2.cs. P22 HU-08- 50-05555   T 1521,24 m/p
   4. Felek Árpád                    1.cs. P22 HU-08- 05-47709   T 1519,54 m/p
   5. Tóth László                    2.cs. P01 HU-10- 05-89693   H 1516,16 m/p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-08- 05-55308   H 1511,87 m/p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-07- 05-28038   H 1511,31 m/p
   8. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-08- 05-55339   H 1510,61 m/p
   9. Turák Károly                   1.cs. P01 HU-10- P-000107   H 1508,02 m/p
  10. Bajkán István                  1.cs. P01 HU-10- 05-89392   H 1506,77 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sós Bálint                     1.cs. U01    5 h.  152,99 p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  150,68 p
   3. Kovács Mihály és András        1.cs. U01    5 h.  148,16 p
   4. Megyeri Sándor                 1.cs. U01    5 h.  147,24 p
   5. Barna Miklós és Ákos           2.cs. U01    5 h.  144,88 p
   6. Megyeri Sándor                 2.cs. U01    5 h.  144,63 p
   7. Baricsa János                  2.cs. U01    5 h.  144,23 p
   8. Kovács Mihály és András        3.cs. U01    5 h.  144,06 p
   9. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  143,30 p
  10. Túri József                    1.cs. U03    5 h.  140,04 p
  11. Barna Miklós és Ákos           1.cs. U01    5 h.  139,57 p
  12. Onozó István                   2.cs. U03    5 h.  136,12 p
  13. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  135,37 p
  14. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.  135,07 p
  15. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    5 h.  133,65 p
  16. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  129,98 p
  17. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03    5 h.  128,17 p
  18. Kovács Lászlo és Fia           4.cs. U03    5 h.  127,22 p
  19. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  127,04 p
  20. Olasz János                    1.cs. U05    5 h.  126,83 p
  21. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.  126,63 p
  22. Miklós József                  2.cs. U21    5 h.  126,62 p
  23. Varga K.István                 1.cs. U05    5 h.  126,35 p
  24. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  125,42 p
  25. Látos József és András         2.cs. U01    5 h.  125,00 p
  26. Felek Árpád                    1.cs. P22    5 h.  124,70 p
  27. Lukács Ferenc                  1.cs. U01    5 h.  124,32 p
  28. Látos József és András         1.cs. U01    5 h.  124,12 p
  29. Nyitrai Gabriella              2.cs. U12    5 h.  124,00 p
  30. Arany László és Fanni          1.cs. U01    5 h.  123,83 p
  31. Szép Imre                      1.cs. U01    5 h.  122,48 p
  32. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  121,02 p
  33. Kocsis Team                    1.cs. U18    5 h.  120,83 p
  34. Sós Bálint                     2.cs. U01    5 h.  120,68 p
  35. Kovács Mihály és András        5.cs. U01    5 h.  120,10 p
  36. Tari Tibor                     1.cs. U12    5 h.  114,88 p
  37. Rau Sándor és Gergõ            1.cs. U01    4 h.  112,57 p
  38. Marton Péter                   1.cs. U01    4 h.  108,54 p
  39. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12    4 h.  107,62 p
  40. Kovács Lászlo és Fia           2.cs. U03    5 h.  107,18 p
  41. Papp-Mara                      1.cs. U18    5 h.  107,00 p
  42. Gulyás Ferenc                  1.cs. U01    5 h.  106,74 p
  43. Rapcsányi Sándor               1.cs. U18    4 h.  106,16 p
  44. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    5 h.  104,21 p
  45. Túri József                    2.cs. U03    4 h.  103,49 p
  46. Ferge Sándor                   1.cs. U01    4 h.  103,48 p
  47. Ürge Ágoston                   1.cs. U18    4 h.  103,05 p
  48. Dudás József                   1.cs. U02    4 h.  102,77 p
  49. Pászti Pál                     2.cs. U03    4 h.  102,02 p
  50. Tóth István                    1.cs. U12    4 h.  101,47 p
  51. Vári László                    1.cs. U05    5 h.  100,84 p
  52. Tóth István                    1.cs. U03    5 h.   99,72 p
  53. Miklós Mihály                  1.cs. U18    4 h.   99,23 p
  54. Kelemen Ernõ                   1.cs. U18    4 h.   99,16 p
  55. K&T                            3.cs. P13    4 h.   98,94 p
  56. Balog István                   1.cs. P06    4 h.   98,60 p
  57. Benk Ákos                      2.cs. U01    4 h.   96,63 p
  58. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    4 h.   95,35 p
  59. Szántó István                  2.cs. P19    5 h.   92,10 p
  60. Máté László                    1.cs. U12    4 h.   91,24 p
  61. K&T                            4.cs. P13    4 h.   90,94 p
  62. Kovács Lászlo és Fia           3.cs. U03    4 h.   89,55 p
  63. Kotymán Imre                   1.cs. U02    3 h.   88,60 p
  64. Kocsi István                   1.cs. U18    4 h.   88,45 p
  65. Ádok János                     2.cs. U05    4 h.   88,22 p
  66. Tari Tibor                     4.cs. U12    3 h.   86,96 p
  67. Olasz János                    2.cs. U05    4 h.   85,88 p
  68. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   85,80 p
  69. Czékus János                   3.cs. U03    5 h.   84,82 p
  70. Csuka Sándor                   3.cs. U01    3 h.   84,29 p
  71. Onozó István                   3.cs. U03    3 h.   83,56 p
  72. Vituska Antal                  1.cs. U18    3 h.   78,60 p
  73. Tóth László                    1.cs. U01    3 h.   77,13 p
  74. Lukács Ferenc                  2.cs. U01    3 h.   76,90 p
  75. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   76,60 p
  76. Roza S. - Vén F.               1.cs. U12    3 h.   76,08 p
  77. Pászti Pál                     1.cs. U03    3 h.   74,70 p
  78. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    3 h.   73,78 p
  79. Varga K.István                 2.cs. U05    3 h.   73,08 p
  80. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    3 h.   72,49 p
  81. Benk Ákos                      1.cs. U01    3 h.   71,84 p
  82. Nyitrai Gabriella              3.cs. U12    3 h.   70,50 p
  83. Ádok János                     1.cs. U05    3 h.   68,70 p
  84. Bakai Imre                     1.cs. U05    3 h.   67,90 p
  85. Kovács Mihály és András        2.cs. U01    3 h.   67,06 p
  86. Miklós József                  1.cs. U21    3 h.   67,03 p
  87. Rau Sándor és Gergõ            2.cs. U01    3 h.   66,38 p
  88. Barna Miklós és Ákos           3.cs. U01    3 h.   66,25 p
  89. K&T                            2.cs. P13    3 h.   64,82 p
  90. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   64,81 p
  91. Tóth István                    3.cs. U03    3 h.   64,05 p
  92. Baricsa János                  1.cs. U01    3 h.   63,88 p
  93. Bene János                     1.cs. U21    2 h.   63,70 p
  94. Szántai Zoltán                 1.cs. U02    3 h.   63,68 p
  95. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    3 h.   63,49 p
  96. Bakai Imre                     2.cs. U05    3 h.   62,52 p
  97. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   61,55 p
  98. Marossy László Géza            1.cs. P22    3 h.   60,06 p
  99. Tóth Endre                     1.cs. P18    3 h.   59,22 p
100. Horváth Ferenc                 1.cs. U12    2 h.   59,01 p
101. Ferge Sándor                   2.cs. U01    2 h.   58,48 p
102. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    2 h.   58,45 p
103. Loksai Ferenc                  1.cs. U18    3 h.   58,37 p
104. Nyitrai Gabriella              4.cs. U12    2 h.   58,26 p
105. Nyitrai Gabriella              5.cs. U12    2 h.   58,19 p
106. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   56,76 p
107. Kiss János 2.                  1.cs. U18    2 h.   56,62 p
108. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   55,49 p
109. Tóth István                    2.cs. U03    3 h.   55,43 p
110. Ferge Sándor                   3.cs. U01    2 h.   54,91 p
111. Japport Mátyás                 2.cs. P06    2 h.   54,72 p
112. Forrai Sándor                  1.cs. U05    2 h.   54,55 p
113. Onozó István                   1.cs. U03    3 h.   54,47 p
114. Miklós Mihály                  3.cs. U18    2 h.   54,30 p
115. Kelemen Ernõ                   2.cs. U18    3 h.   53,99 p
116. Kovács Mihály és András        4.cs. U01    2 h.   53,13 p
117. Tari Tibor                     3.cs. U12    2 h.   53,03 p
118. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   52,50 p
119. Miklós Mihály                  2.cs. U18    2 h.   51,81 p
120. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   51,57 p
121. Fekete József                  1.cs. U12    2 h.   51,39 p
122. Szép Imre                      2.cs. U01    2 h.   50,58 p
123. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   50,32 p
124. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    2 h.   50,21 p
125. Roza S. - Vén F.               2.cs. U12    2 h.   50,18 p
126. Megyeri Sándor                 4.cs. U01    2 h.   50,12 p
127. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    2 h.   50,03 p
128. Faragó István                  1.cs. U01    2 h.   49,70 p
129. Szalkai Sándor                 1.cs. U02    2 h.   49,62 p
130. Hegyi Antal                    2.cs. U01    2 h.   49,60 p
131. Kiss János 1.                  3.cs. U18    2 h.   49,35 p
132. Deák Zoltán                    1.cs. U12    2 h.   48,83 p
133. Felek Árpád                    2.cs. P22    2 h.   48,81 p
134. Pászti Pál                     3.cs. U03    2 h.   47,54 p
135. Tari Tibor                     2.cs. U12    2 h.   46,90 p
136. Vajna Zsolt                    1.cs. U21    2 h.   46,63 p
137. Csanki István                  2.cs. U01    2 h.   46,40 p
138. Csanki István                  1.cs. U01    2 h.   46,36 p
139. Megyeri Árpád                  1.cs. U03    2 h.   46,04 p
140. Bõkúti László                  1.cs. U12    2 h.   46,01 p
141. Papp-Mara                      2.cs. U18    2 h.   45,77 p
142. Szabó Imre                     2.cs. P13    2 h.   45,60 p
143. Ürge Ágoston                   2.cs. U18    2 h.   45,33 p
144. Kakucska József                1.cs. U02    2 h.   44,76 p
145. Janiga István                  2.cs. R37    2 h.   43,48 p
146. Rotár István                   2.cs. P06    2 h.   43,38 p
147. Sajben Mihály                  1.cs. P01    2 h.   43,05 p
148. Erdõháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   42,61 p
149. Lukács Ferenc                  3.cs. U01    2 h.   42,45 p
150. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    2 h.   42,35 p
151. Varga Ferenc                   3.cs. U18    2 h.   42,23 p
152. Varga Ferenc                   1.cs. U18    2 h.   41,71 p
153. Juhász István                  2.cs. U18    2 h.   41,11 p
154. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   40,89 p
155. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    2 h.   40,33 p
156. Nagy János                     1.cs. U18    2 h.   39,75 p
157. Szepesi Imre                   1.cs. P02    2 h.   38,98 p
158. Forrai Sándor                  2.cs. U05    2 h.   38,78 p
159. Havas Tibor                    1.cs. U05    2 h.   38,55 p
160. Hernádi Sándor                 1.cs. U18    2 h.   37,41 p
161. Bíró József                    1.cs. P06    2 h.   36,96 p
162. Koncz Dezsõ                    1.cs. U18    2 h.   36,57 p
163. Czékus János                   2.cs. U03    2 h.   36,08 p
164. Huszti Zoltán                  1.cs. U21    2 h.   35,66 p
165. Repka Róbert                   1.cs. P02    2 h.   33,92 p
166. Balogh Tibor                   1.cs. U21    2 h.   33,92 p
167. Tari László                    2.cs. U18    2 h.   33,82 p
168. Koncz Dezsõ                    2.cs. U18    2 h.   33,52 p
169. Olejár Pálné                   1.cs. P13    2 h.   32,53 p
170. Sós Bálint                     3.cs. U01    1 h.   31,86 p
171. Kis László                     1.cs. P02    2 h.   31,69 p
172. Szabó Zoltán                   2.cs. U12    1 h.   31,62 p
173. Megyeri Árpád                  2.cs. U03    2 h.   31,32 p
174. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   31,28 p
175. Loksai Ferenc                  2.cs. U18    1 h.   30,48 p
176. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   30,07 p
177. Kiss János 1.                  1.cs. U18    1 h.   29,10 p
178. Czékus János                   1.cs. U03    2 h.   28,58 p
179. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    1 h.   28,27 p
180. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   28,19 p
181. Hegyi Antal                    1.cs. U01    1 h.   27,75 p
182. Pintér Tibor                   1.cs. P02    1 h.   27,65 p
183. Varga Lajos                    1.cs. P02    1 h.   27,45 p
184. Hajdú János                    2.cs. P02    1 h.   27,26 p
185. Csuka Sándor                   1.cs. U01    1 h.   27,10 p
186. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   26,79 p
187. Juhász István                  4.cs. U18    1 h.   26,68 p
188. Rapcsányi Sándor               2.cs. U18    1 h.   26,38 p
189. Vajna Zsolt                    3.cs. U21    1 h.   25,76 p
190. Csobánczi László               1.cs. U02    1 h.   25,60 p
191. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   25,43 p
192. Rácz László                    1.cs. P02    1 h.   25,42 p
193. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   25,34 p
194. Fehér József                   1.cs. U18    1 h.   25,30 p
195. Rucz János                     1.cs. U18    1 h.   25,23 p
196. Juhász István                  1.cs. U18    1 h.   24,85 p
197. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   24,77 p
198. Csuka Sándor                   2.cs. U01    1 h.   24,77 p
199. Tóth László                    2.cs. U01    1 h.   24,61 p
200. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   24,51 p
201. Bajkán István                  2.cs. P01    1 h.   24,28 p
202. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   23,66 p
203. Kádár László                   1.cs. P06    1 h.   23,55 p
204. Kádár László                   2.cs. P06    1 h.   23,29 p
205. Kocsis Team                    2.cs. U18    1 h.   23,24 p
206. Marossy Gábor                  3.cs. P22    1 h.   23,20 p
207. Molnár Péter Pál               1.cs. U21    1 h.   23,06 p
208. Hajdú Sándor                   1.cs. P13    1 h.   23,03 p
209. Pusztai János                  1.cs. U21    1 h.   21,86 p
210. Silay Ferenc                   2.cs. U21    1 h.   21,41 p
211. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    1 h.   21,40 p
212. Berkó János                    1.cs. U03    1 h.   20,68 p
213. Kiss János 2.                  4.cs. U18    1 h.   20,55 p
214. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   20,45 p
215. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   20,32 p
216. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   19,60 p
217. Juhász István                  3.cs. U18    1 h.   19,60 p
218. Szabó Imre                     1.cs. P13    1 h.   19,48 p
219. Bíró József                    2.cs. P06    1 h.   19,27 p
220. Károlyi Pál                    1.cs. P18    1 h.   19,20 p
221. Péli Illés                     1.cs. U05    1 h.   18,74 p
222. Kabók Áron Balázs              1.cs. U05    1 h.   18,58 p
223. Tari László                    1.cs. U18    1 h.   18,36 p
224. Olejár Pál                     1.cs. P13    1 h.   18,22 p
225. Palotás Sándor                 1.cs. U01    1 h.   17,80 p
226. Horváth Ferenc                 2.cs. U12    1 h.   17,79 p
227. Vajna Zsolt                    2.cs. U21    1 h.   17,77 p
228. Gigacz Gábor                   1.cs. R37    1 h.   17,52 p
229. Kocsi István                   4.cs. U18    1 h.   17,45 p
230. Kiss János 1.                  2.cs. U18    1 h.   17,28 p
231. Pusztai János                  2.cs. U21    1 h.   17,18 p
232. Csehi Miklós                   2.cs. P01    1 h.   17,16 p
233. Kocsi István                   3.cs. U18    1 h.   17,11 p
234. Pusztai János id.              1.cs. U21    1 h.   16,98 p
235. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   15,84 p
236. Janiga István                  1.cs. R37    1 h.   15,82 p
237. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   15,81 p
238. Pintér Tibor                   2.cs. P02    1 h.   15,60 p
239. Takács Gergõ                   1.cs. P06    1 h.   15,11 p
240. Szluka János                   3.cs. P01    1 h.   15,10 p
241. Mátés András                   1.cs. U01    1 h.   15,10 p
242. Gut Benke Attila               1.cs. U02    1 h.   14,42 p

A verseny Dél-Tisza I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  157,53 p
   2. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  150,32 p
   3. Csachó Mihály                  2.cs. P01    5 h.  144,94 p
   4. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.  144,35 p
   5. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    5 h.  143,65 p
   6. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  140,59 p
   7. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.  138,77 p
   8. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  138,04 p
   9. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  137,17 p
  10. Felek Árpád                    1.cs. P22    5 h.  135,80 p
  11. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  133,28 p
  12. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    5 h.  118,53 p
  13. Szántó István                  2.cs. P19    5 h.  108,65 p
  14. K&T                            3.cs. P13    4 h.  108,50 p
  15. Balog István                   1.cs. P06    4 h.  108,20 p
  16. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    4 h.  105,71 p
  17. K&T                            4.cs. P13    4 h.  100,71 p
  18. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   97,47 p
  19. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    4 h.   95,36 p
  20. Japport Mátyás                 1.cs. P06    4 h.   89,01 p
  21. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    4 h.   88,05 p
  22. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.   87,44 p
  23. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    4 h.   86,69 p
  24. Marossy László Géza            1.cs. P22    4 h.   84,49 p
  25. Rotár István                   2.cs. P06    4 h.   82,75 p
  26. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    4 h.   82,62 p
  27. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    3 h.   79,95 p
  28. K&T                            2.cs. P13    3 h.   73,32 p
  29. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   72,68 p
  30. Repka Róbert                   1.cs. P02    4 h.   71,79 p
  31. Kereki István                  1.cs. P19    4 h.   69,69 p
  32. Tóth Endre                     1.cs. P18    3 h.   68,00 p
  33. Janiga István                  2.cs. R37    3 h.   67,42 p
  34. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   65,88 p
  35. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   64,36 p
  36. Szepesi Imre                   1.cs. P02    3 h.   62,22 p
  37. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   62,09 p
  38. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    3 h.   61,88 p
  39. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    2 h.   61,26 p
  40. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   59,55 p
  41. Bíró József                    1.cs. P06    3 h.   59,34 p
  42. Japport Mátyás                 2.cs. P06    2 h.   58,51 p
  43. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   55,76 p
  44. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    2 h.   54,93 p
  45. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   54,55 p
  46. Felek Árpád                    2.cs. P22    2 h.   53,28 p
  47. Szabó Imre                     2.cs. P13    2 h.   50,83 p
  48. Erdõháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   48,92 p
  49. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    2 h.   48,43 p
  50. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   48,39 p
  51. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   47,22 p
  52. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   47,10 p
  53. Varga Lajos                    1.cs. P02    2 h.   46,30 p
  54. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   45,14 p
  55. Marossy Gábor                  2.cs. P22    2 h.   43,12 p
  56. Turák Károly                   2.cs. P01    2 h.   42,94 p
  57. Bajkán István                  2.cs. P01    2 h.   42,65 p
  58. Szántó István                  1.cs. P19    2 h.   39,68 p
  59. Olejár Pálné                   1.cs. P13    2 h.   39,09 p
  60. Szabó Imre                     1.cs. P13    2 h.   37,96 p
  61. Kis László                     1.cs. P02    2 h.   37,81 p
  62. Csehi Miklós                   2.cs. P01    2 h.   36,12 p
  63. Pintér Tibor                   2.cs. P02    2 h.   34,95 p
  64. Pintér Tibor                   1.cs. P02    1 h.   29,33 p
  65. Hajdú János                    2.cs. P02    1 h.   29,08 p
  66. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   28,72 p
  67. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   27,71 p
  68. Rácz László                    1.cs. P02    1 h.   27,70 p
  69. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   27,66 p
  70. Kádár László                   1.cs. P06    1 h.   26,47 p
  71. Kádár László                   2.cs. P06    1 h.   26,19 p
  72. Marossy Gábor                  3.cs. P22    1 h.   26,11 p
  73. Hajdú Sándor                   1.cs. P13    1 h.   25,93 p
  74. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    1 h.   24,41 p
  75. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   23,83 p
  76. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   23,59 p
  77. Bíró József                    2.cs. P06    1 h.   22,65 p
  78. Károlyi Pál                    1.cs. P18    1 h.   22,54 p
  79. Olejár Pál                     1.cs. P13    1 h.   21,70 p
  80. Gigacz Gábor                   1.cs. R37    1 h.   21,00 p
  81. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   19,08 p
  82. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   18,94 p
  83. Janiga István                  1.cs. R37    1 h.   18,84 p
  84. Szluka János                   3.cs. P01    1 h.   18,10 p
  85. Takács Gergõ                   1.cs. P06    1 h.   18,07 p
  86. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   17,47 p
  87. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    1 h.   16,66 p
  88. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   16,11 p
  89. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    1 h.   16,03 p
  90. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   15,32 p
  91. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs. P01    1 h.   14,81 p
  92. K&T                            1.cs. P13    1 h.   14,69 p
  93. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    1 h.   14,68 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.    5 h.  148,67 p
   2. Csachó Mihály                  2.cs.    4 h.  108,01 p
   3. Nagy Gáspár László             1.cs.    4 h.  105,33 p
   4. Turák Károly                   1.cs.    4 h.   99,56 p
   5. Szluka János                   2.cs.    4 h.   93,37 p
   6. Bajkán István                  1.cs.    4 h.   88,81 p
   7. Nagy Gáspár László             2.cs.    3 h.   65,32 p
   8. Szluka János                   1.cs.    2 h.   57,07 p
   9. Balázs Mátyás                  3.cs.    2 h.   55,05 p
  10. Zdolik Mihály                  1.cs.    2 h.   43,96 p
  11. Nagy Gáspár László             3.cs.    2 h.   42,62 p
  12. Zdolik Mihály                  2.cs.    2 h.   39,46 p
  13. Csehi Miklós                   1.cs.    2 h.   32,29 p
  14. Tóth László                    2.cs.    1 h.   32,01 p
  15. Nagy József                    1.cs.    2 h.   30,13 p
  16. Rozsnyai Endre                 1.cs.    1 h.   28,52 p
  17. Tóth László                    1.cs.    1 h.   27,17 p
  18. Csarnai Szilárd                1.cs.    1 h.   26,14 p
  19. Balázs Mátyás                  1.cs.    1 h.   20,25 p
  20. Sajben Mihály                  1.cs.    1 h.   19,90 p
  21. Turák Károly                   2.cs.    1 h.   19,61 p
  22. Bajkán István                  2.cs.    1 h.   18,91 p