Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pannonhalma IV.

2011.06.12

 


Dél-Tisza Tagszövetség A csoport, P01 Békéscsaba
Elsõ adat felvétele: 2011.06.12 20:50:00
Az adatok utolsó módosítása: 2011.06.19 13:27:36
A lista kiadásának idõpontja: 2011.07.13 18:03:44
Az óvási határidõ az elsõ adatfelvételtõl számított 30 nap: 2011.07.12 20:50:00
Az óvási határidõ elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rovidtav, 04 verseny

Feleresztés helye: Pannonhalma 0612
Feleresztés ideje: 2011.06.12 07:00
Idõjárás         :
Kisérõ           :
Központi táv     : 245000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    elsõ      20%
P01 Békéscsaba         16   34   305   61   1506,27   1423,20
P02 Orosháza           20   35   339   68   1493,33   1354,72
P06 Gyula              12   22   212   42   1488,61   1400,68
P08 Tótkomlós           7    7    64   13   1393,62   1323,25
P13 Szarvas             8   13   116   23   1497,45   1436,17
P18 Mezõberény          7    7    58   12   1454,22   1328,00
P19 Vésztõ             12   19   177   35   1413,42   1267,02
P22 Újkígyós            7   10    75   15   1473,07   1381,07
R37 Mezõkovácsháza      7    9    77   15   1422,62   1300,23
Dél-Tisza I.           96  156  1423  285   1506,27   1383,80
U01 Hódmezõvásárhely   25   61   596  119   1562,44   1456,06
U02 Csongrád            9   10    85   17   1498,72   1334,67
U12 Csongrád           10   26   257   51   1538,16   1392,62
Dél-Tisza II.          44   97   938  188   1562,44   1432,66
U03 Kistelek            9   21   206   41   1505,96   1424,23
U05 Makó               15   22   201   40   1478,92   1376,84
U18 Szeged             27   65   649  130   1475,50   1352,74
U21 Szeged             11   43   394   79   1466,76   1279,29
Dél-Tisza III.         62  151  1450  290   1505,96   1351,86
Tagszövetségben       202  404  3811  762   1562,44   1385,00

P01 egyesületi díjlista
   1. Csachó Mihály                  2.cs. HU-09- 50-09954   H 1506,27 m/p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. HU-10- 05-89977   H 1498,07 m/p
   3. Csehi Miklós                   1.cs. HU-10- 05-89942   H 1497,66 m/p
   4. Sajben Mihály                  2.cs. HU 10-05-89304    H 1497,32 m/p
   5. Nagy József                    1.cs. HU 09-05-69667    H 1496,50 m/p
   6. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70074   H 1492,84 m/p
   7. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28044   H 1492,19 m/p
   8. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28038   H 1490,00 m/p
   9. Szluka János                   2.cs. HU-09- 05-70085   H 1489,26 m/p
  10. Szluka János                   2.cs. HU-10- 05-89609   H 1488,98 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 275889 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h  86,34p    R:  10.   5h 123,04p    T:  40.   5h 115,88p
   HU-08- 05-54915   H 12 10:08:15  1465,55 m/p  24  25,86   54  29,40  210  27,82
   HU-09- 05-69998   H 12 10:10:25  1448,87 m/p  36  22,26   90  27,12  312  25,40
   HU-07- 05-27588   H 12 10:12:29  1433,31 m/p  46  19,26  133  24,39  418  22,90
   HU-10- 05-89371   T 12 10:12:34  1432,69 m/p  47  18,96  136  24,20  424  22,75
   HU-10- 05-89392   H 12 10:17:32  1396,67 m/p   0   0,00  235  17,93  667  17,01

Bajkán István                   2.cs. Dt: 275889 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  37,02p    R:  40.   3h  68,87p    T: 100.   3h  64,36p
   HU-10- 05-89394   T 12 10:12:43  1431,58 m/p  48  18,66  137  24,14  434  22,52
   HU-10- 05-89388   T 12 10:12:47  1431,08 m/p  49  18,36  138  24,08  437  22,45
   HU-07- 05-27583   H 12 10:15:16  1412,88 m/p   0   0,00  192  20,65  566  19,39

Balázs Mátyás                   1.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  89.   1h  18,90p    T: 231.   1h  17,89p
   HU-10- 05-89208   T 12 10:13:39  1402,35 m/p   0   0,00  219  18,90  628  17,89

Balázs Mátyás                   2.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  53,14p    R:  46.   2h  59,29p    T: 117.   2h  55,99p
   HU-09- 05-69877   H 12 10:03:32  1479,65 m/p  16  28,22   33  30,69  149  29,21
   HU-10- 05-89245   H 12 10:06:13  1458,33 m/p  27  24,92   66  28,60  252  26,78

Balázs Mátyás                   3.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  38,14p    R:  56.   2h  49,33p    T: 141.   2h  46,18p
   HU-09- 05-69872   H 12 10:08:44  1438,88 m/p  43  20,12  117  25,36  378  23,80
   HU-10- 05-89262   T 12 10:09:47  1430,92 m/p  50  18,02  139  23,97  438  22,38

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 271255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 131,75p    R:   4.   5h 147,09p    T:  21.   5h 138,56p
   HU-07- 05-28044   H 12 10:01:47  1492,19 m/p   7  30,91    9  32,21   90  30,61
   HU-07- 05-28038   H 12 10:02:03  1490,00 m/p   8  30,61   11  32,08   97  30,44
   HU-07- 05-28019   H 12 10:05:04  1465,72 m/p  23  26,11   51  29,54  207  27,84
   HU-08- 05-55339   H 12 10:06:52  1451,60 m/p  31  23,71   80  27,71  298  25,69
   HU-07- 05-28050   H 12 10:08:23  1439,91 m/p  42  20,41  114  25,55  370  23,98
   HU-07- 05-28053   H 12 10:09:09  1434,07 m/p  45  19,51  131  24,47  412  22,99
   HU-06- 05-07457   H 12 10:12:47  1407,05 m/p   0   0,00  201  20,04  591  18,76
   HU-07- 05-28049   H 12 10:13:22  1402,80 m/p   0   0,00  215  19,15  622  18,02

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 271255 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  71,13p    R:  30.   3h  82,86p    T:  76.   3h  78,55p
   HU-09- 50-09954   H 12 10:00:05  1506,27 m/p   1  32,71    1  32,71   40  31,79
   HU-09- 05-70475   H 12 10:06:53  1451,47 m/p  32  23,41   81  27,64  299  25,66
   HU-09- 05-69549   H 12 10:10:35  1423,29 m/p  60  15,01  162  22,51  492  21,10

Csarnai Szilárd                 1.cs. Dt: 271688 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  51,64p    R:  48.   2h  58,46p    T: 119.   2h  55,02p
   HU-10- 05-89455   H 12 10:04:21  1473,76 m/p  18  27,62   36  30,50  161  28,93
   HU-09- 50-09584   H 12 10:06:46  1454,69 m/p  30  24,02   76  27,96  281  26,09

Csarnai Szilárd                 2.cs. Dt: 271688 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  65.   2h  35,46p    T: 170.   2h  33,67p
   HU-10- 05-89970   T 12 10:14:20  1398,05 m/p   0   0,00  229  18,27  655  17,25
   HU-10- 05-89969   H 12 10:14:45  1395,06 m/p   0   0,00  246  17,19  690  16,42

Csehi Miklós                    1.cs. Dt: 275795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 109,74p    R:   6.   5h 141,47p    T:  24.   5h 134,45p
   HU-10- 05-89977   H 12 10:04:06  1498,07 m/p   2  32,46    2  32,69   66  31,22
   HU-10- 05-89942   H 12 10:04:09  1497,66 m/p   3  32,16    3  32,63   68  31,17
   HU-10- 05-89963   H 12 10:06:54  1475,63 m/p  17  27,96   35  30,60  156  29,09
   HU-10- 05-88902   H 12 10:13:16  1427,02 m/p  53  17,16  151  23,25  457  21,97
   HU-10- P-000085   H 12 10:13:53  1422,48 m/p   0   0,00  166  22,30  498  21,00
   HU-10- 05-89933   H 12 10:14:01  1421,50 m/p   0   0,00  170  22,05  507  20,79
   HU-10- 05-89957   T 12 10:19:14  1384,28 m/p   0   0,00  283  14,88    0   0,00

Csehi Miklós                    2.cs. Dt: 275795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  49.   3h  57,46p    T: 120.   3h  54,63p
   HU-09- 05-69758   H 12 10:14:46  1416,03 m/p   0   0,00  184  21,16  541  19,99
   HU-08- 05-55277   T 12 10:15:01  1414,21 m/p   0   0,00  187  20,97  555  19,65
   HU-07- 05-28249   H 12 10:18:56  1386,37 m/p   0   0,00  276  15,33  752  14,99

Csehi Miklós                    3.cs. Dt: 275795 Kg:   3 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  98.   1h  16,09p    T: 252.   1h  15,51p
   HU-10- 05-89907   H 12 10:18:30  1389,40 m/p   0   0,00  264  16,09  730  15,51

Nagy Gáspár László              1.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  73,66p    R:  17.   5h 114,75p    T:  50.   5h 108,03p
   HU-10- 05-89045   H 12 10:08:34  1450,72 m/p  33  23,14   85  27,41  304  25,57
   HU-05- 05-90805   H 12 10:11:22  1429,50 m/p  51  17,74  144  23,67  447  22,19
   HU-09- 13-26331   H 12 10:11:44  1426,76 m/p  54  16,84  152  23,17  459  21,90
   HU-07- 05-33155   H 12 10:11:53  1425,65 m/p  57  15,94  156  22,91  469  21,67
   HU-08- 05-55987   H 12 10:15:59  1395,82 m/p   0   0,00  240  17,59  679  16,70

Nagy Gáspár László              2.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  53.   3h  54,91p    T: 127.   3h  51,99p
   HU-09- 05-70162   T 12 10:14:50  1404,06 m/p   0   0,00  212  19,36  616  18,19
   HU-09- 05-70164   H 12 10:15:43  1397,72 m/p   0   0,00  232  18,09  659  17,17
   HU-10- 05-89001   H 12 10:16:01  1395,59 m/p   0   0,00  242  17,46  682  16,63

Nagy Gáspár László              3.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  83.   1h  22,09p    T: 212.   1h  20,86p
   HU-10- 05-89049   T 12 10:12:24  1421,82 m/p   0   0,00  169  22,09  503  20,86

Nagy József                     1.cs. Dt: 272139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   3h  75,06p    R:  11.   5h 120,69p    T:  43.   5h 114,78p
   HU 09-05-69667    H 12 10:01:51  1496,50 m/p   5  31,52    6  32,40   78  30,90
   HU 06-05-84784    H 12 10:03:28  1483,32 m/p  14  28,82   26  31,14  129  29,69
   HU 09-05-69653    H 12 10:11:13  1423,20 m/p  61  14,72  163  22,45  493  21,08
   HU 07-05-28955    H 12 10:15:00  1395,58 m/p   0   0,00  243  17,38  683  16,59
   HU 08-05-55546    H 12 10:15:01  1395,47 m/p   0   0,00  244  17,32  686  16,52

Nagy Károly                     2.cs. Dt: 271638 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  88.   1h  19,03p    T: 230.   1h  17,96p
   HU-09- 05-70465   T 12 10:13:40  1402,61 m/p   0   0,00  217  19,03  625  17,96

Nagy Károly                     3.cs. Dt: 271638 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  92.   1h  17,82p    T: 241.   1h  16,89p
   HU-08- 05-56592   H 12 10:14:31  1396,48 m/p   0   0,00  236  17,82  670  16,89

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 267575 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  82.   1h  22,34p    T: 210.   1h  21,01p
   HU 10-D-246963    T 12 10:08:01  1423,15 m/p   0   0,00  164  22,34  494  21,01

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 271190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  73,54p    R:  24.   4h  96,49p    T:  65.   4h  91,04p
   HU 07-05-30361    H 12 10:08:03  1442,12 m/p  40  21,01  110  25,80  360  24,22
   HU 10-05-89333    T 12 10:08:58  1435,12 m/p  44  19,81  127  24,73  398  23,32
   HU 09-22-15347    H 12 10:10:09  1426,19 m/p  55  16,51  154  23,01  464  21,76
   HU 10-05-89306    T 12 10:10:10  1426,06 m/p  56  16,21  155  22,95  465  21,74

Sajben Mihály                   2.cs. Dt: 271190 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  31,81p    R:  67.   1h  32,46p    T: 172.   1h  31,01p
   HU 10-05-89304    H 12 10:01:07  1497,32 m/p   4  31,81    5  32,46   73  31,01

Szluka János                    1.cs. Dt: 268960 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 139,15p    R:   2.   5h 152,62p    T:  11.   5h 144,63p
   HU-09- 05-70074   H 12 10:00:10  1492,84 m/p   6  31,19    8  32,25   89  30,61
   HU-10- 05-89606   H 12 10:00:43  1488,30 m/p  11  29,69   16  31,74  103  30,28
   HU-09- 05-70040   H 12 10:00:51  1487,20 m/p  13  29,09   19  31,55  111  30,09
   HU-09- 05-70041   H 12 10:03:06  1468,92 m/p  22  26,39   46  29,84  190  28,22
   HU-07- 05-28425   H 12 10:05:31  1449,79 m/p  34  22,79   87  27,24  308  25,43
   HU-08- 05-55615   H 12 10:09:20  1420,56 m/p   0   0,00  171  21,91  513  20,58

Szluka János                    2.cs. Dt: 268960 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 143,35p    R:   1.   5h 155,39p    T:   8.   5h 147,49p
   HU-09- 05-70085   H 12 10:00:36  1489,26 m/p   9  30,29   12  31,99   99  30,37
   HU-10- 05-89609   H 12 10:00:38  1488,98 m/p  10  29,99   13  31,93  100  30,35
   HU-10- 05-89656   H 12 10:00:47  1487,75 m/p  12  29,39   18  31,61  106  30,21
   HU-10- 05-89639   H 12 10:03:04  1469,19 m/p  21  26,69   45  29,90  188  28,27
   HU-10- 05-89611   H 12 10:03:04  1469,19 m/p  20  26,99   44  29,96  187  28,29
   HU-10- 05-89607   H 12 10:03:54  1462,53 m/p  26  25,19   57  29,14  219  27,53
   HU-10- 05-89623   H 12 10:05:32  1449,66 m/p  35  22,49   88  27,18  309  25,40

Szluka János                    3.cs. Dt: 268960 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  48,88p    R:  51.   2h  56,82p    T: 123.   2h  53,53p
   HU-10- 05-89627   H 12 10:03:02  1469,46 m/p  19  27,29   42  30,09  182  28,41
   HU-10- 05-89635   H 12 10:05:43  1448,23 m/p  38  21,59   95  26,73  321  25,12

Tóth László                     1.cs. Dt: 270710 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  95.   1h  17,50p    T: 245.   1h  16,62p
   HU-09- 05-69810   H 12 10:13:58  1395,65 m/p   0   0,00  241  17,50  681  16,62

Tóth László                     2.cs. Dt: 270710 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  17,41p    R:  79.   1h  23,26p    T: 204.   1h  21,94p
   HU-09- 05-69783   H 12 10:09:40  1427,29 m/p  52  17,41  150  23,26  456  21,94

Turák Károly                    1.cs. Dt: 276269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   2h  36,42p    R:  31.   4h  82,12p    T:  77.   4h  78,04p
   HU-10- P-000107   H 12 10:11:49  1440,28 m/p  41  20,76  113  25,66  368  24,08
   HU-10- 05-89835   H 12 10:13:50  1425,29 m/p  58  15,66  157  22,88  472  21,62
   HU-10- 05-89803   H 12 10:17:22  1399,78 m/p   0   0,00  224  18,63  644  17,55
   HU-10- 05-89813   T 12 10:19:28  1385,04 m/p   0   0,00  282  14,95  761  14,79

Zahorán Pál Zoltánné            1.cs. Dt: 267543 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  70,74p    R:  28.   3h  83,20p    T:  78.   3h  78,01p
   HU-09- 05-69777   H 12 10:03:29  1458,13 m/p  28  24,58   68  28,43  254  26,69
   HU-09- 13-27341   H 12 10:03:49  1455,49 m/p  29  24,28   75  27,99  275  26,19
   HU-09- 13-27392   H 12 10:04:44  1448,27 m/p  37  21,88   94  26,78  320  25,13

Zdolik Mihály                   1.cs. Dt: 271240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  62,13p    R:  26.   4h  94,72p    T:  67.   4h  89,45p
   HU-08- 05-55122   H 12 10:05:13  1464,45 m/p  25  25,51   55  29,29  213  27,70
   HU-09- 05-70247   H 12 10:07:36  1445,84 m/p  39  21,31   99  26,50  335  24,81
   HU-09- 05-70274   H 12 10:10:27  1424,21 m/p  59  15,31  158  22,76  480  21,38
   HU-09- 05-70255   H 12 10:15:08  1390,02 m/p   0   0,00  262  16,17  726  15,56

Zdolik Mihály                   2.cs. Dt: 271240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  28,51p    R:  70.   1h  30,94p    T: 181.   1h  29,42p
   HU-10- 05-89147   T 12 10:03:09  1480,97 m/p  15  28,51   29  30,94  140  29,42

Tagszövetségi díjlista
   1. Kovács Mihály és András        1.cs. U01 HU-09- D-233575   T 1562,44 m/p
   2. Kovács Mihály és András        1.cs. U01 HU-09- D-233745   T 1560,72 m/p
   3. Kovács Mihály és András        2.cs. U01 HU-09- D-233708   T 1560,72 m/p
   4. Sós Bálint                     1.cs. U01 HU-09- 05-78160   H 1560,30 m/p
   5. Barna Miklós és Ákos           1.cs. U01 HU-09- 05-78592   T 1560,17 m/p
   6. Barna Miklós és Ákos           2.cs. U01 HU-09- 05-78522   T 1560,17 m/p
   7. Sós Bálint                     2.cs. U01 HU-09- 05-78123   T 1559,78 m/p
   8. Kovács Mihály és András        1.cs. U01 HU-09- D-233666   T 1559,69 m/p
   9. Kovács Mihály és András        5.cs. U01 HU-09- D-233695   T 1559,69 m/p
  10. Sós Bálint                     1.cs. U01 HU-09- 05-78113   T 1559,61 m/p


Dél-Tisza I. röpcsoporti díjlista
   1. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-09- 50-09954   H 1506,27 m/p
   2. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU-10- 05-89977   H 1498,07 m/p
   3. Csehi Miklós                   1.cs. P01 HU-10- 05-89942   H 1497,66 m/p
   4. Szabó Imre                     1.cs. P13 HU 10-P-002435    H 1497,45 m/p
   5. Sajben Mihály                  2.cs. P01 HU 10-05-89304    H 1497,32 m/p
   6. Nagy József                    1.cs. P01 HU 09-05-69667    H 1496,50 m/p
   7. Pintér Tibor                   2.cs. P02 HU-10- 05-90762   H 1493,33 m/p
   8. Szluka János                   1.cs. P01 HU-09- 05-70074   H 1492,84 m/p
   9. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-07- 05-28044   H 1492,19 m/p
  10. Polyák János                   1.cs. P02 HU 09-05- 71252   H 1490,70 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovács Mihály és András        1.cs. U01    5 h.  160,92 p
   2. Sós Bálint                     1.cs. U01    5 h.  160,37 p
   3. Rau Sándor és Gergõ            1.cs. U01    5 h.  156,55 p
   4. Kovács Mihály és András        4.cs. U01    5 h.  153,77 p
   5. Czékus János                   2.cs. U03    5 h.  151,63 p
   6. Sós Bálint                     2.cs. U01    5 h.  150,43 p
   7. Kovács Mihály és András        5.cs. U01    5 h.  150,13 p
   8. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  147,49 p
   9. Barna Miklós és Ákos           2.cs. U01    5 h.  146,80 p
  10. Tari Tibor                     1.cs. U12    5 h.  146,28 p
  11. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  144,63 p
  12. Nyitrai Gabriella              2.cs. U12    5 h.  143,58 p
  13. Barna Miklós és Ákos           1.cs. U01    5 h.  143,29 p
  14. Kovács Mihály és András        2.cs. U01    5 h.  143,00 p
  15. Gulyás Ferenc                  1.cs. U01    5 h.  142,89 p
  16. Megyeri Sándor                 1.cs. U01    5 h.  142,16 p
  17. Olejár Pálné                   1.cs. P13    5 h.  142,13 p
  18. Arany László és Fanni          1.cs. U01    5 h.  141,94 p
  19. Sós Bálint                     3.cs. U01    5 h.  139,55 p
  20. Kovács Mihály és András        3.cs. U01    5 h.  139,41 p
  21. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  138,56 p
  22. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  135,93 p
  23. Látos József és András         1.cs. U01    5 h.  135,45 p
  24. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  134,45 p
  25. Megyeri Sándor                 2.cs. U01    5 h.  134,44 p
  26. Papp-Mara                      1.cs. U18    5 h.  131,96 p
  27. Lukács Ferenc                  1.cs. U01    5 h.  130,73 p
  28. Kocsis Team                    1.cs. U18    5 h.  129,66 p
  29. Marton Péter                   1.cs. U01    5 h.  129,29 p
  30. Olejár Pál                     2.cs. P13    5 h.  123,39 p
  31. Nyitrai Gabriella              4.cs. U12    5 h.  122,77 p
  32. Benk Ákos                      1.cs. U01    5 h.  121,31 p
  33. Baricsa János                  2.cs. U01    5 h.  120,56 p
  34. Onozó István                   3.cs. U03    5 h.  120,05 p
  35. Ferge Sándor                   3.cs. U01    4 h.  119,68 p
  36. Csuka Sándor                   1.cs. U01    5 h.  119,14 p
  37. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.  119,04 p
  38. Sós Bálint                     4.cs. U01    5 h.  118,57 p
  39. Szepesi Imre                   1.cs. P02    5 h.  117,18 p
  40. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.  115,88 p
  41. Kocsi István                   1.cs. U18    5 h.  115,14 p
  42. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03    4 h.  114,90 p
  43. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.  114,78 p
  44. Czékus János                   1.cs. U03    4 h.  113,19 p
  45. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  112,21 p
  46. Repka Róbert                   1.cs. P02    5 h.  110,70 p
  47. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.  109,53 p
  48. K&T                            2.cs. P13    5 h.  109,28 p
  49. Polyák János                   1.cs. P02    4 h.  109,01 p
  50. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.  108,03 p
  51. Rau Sándor és Gergõ            2.cs. U01    5 h.  107,95 p
  52. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  107,05 p
  53. Olejár Pál                     1.cs. P13    5 h.  106,96 p
  54. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12    5 h.  105,21 p
  55. Pászti Pál                     1.cs. U03    4 h.  103,11 p
  56. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  101,49 p
  57. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.  101,15 p
  58. Ferge Sándor                   1.cs. U01    4 h.   98,57 p
  59. Balog István                   1.cs. P06    5 h.   98,32 p
  60. Bakai Imre                     1.cs. U05    5 h.   97,88 p
  61. Onozó István                   2.cs. U03    4 h.   96,90 p
  62. Vári László                    1.cs. U05    5 h.   94,49 p
  63. Ádok János                     1.cs. U05    4 h.   93,01 p
  64. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.   92,45 p
  65. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   91,04 p
  66. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    4 h.   89,67 p
  67. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    4 h.   89,45 p
  68. Megyeri Sándor                 3.cs. U01    3 h.   88,92 p
  69. Olasz János                    1.cs. U05    4 h.   88,14 p
  70. Ferge Sándor                   2.cs. U01    3 h.   86,57 p
  71. Kotymán Imre                   1.cs. U02    3 h.   81,09 p
  72. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   80,74 p
  73. Kiss János 2.                  1.cs. U18    4 h.   80,62 p
  74. Onozó István                   4.cs. U03    3 h.   79,06 p
  75. Juhász István                  4.cs. U18    4 h.   78,88 p
  76. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   78,55 p
  77. Turák Károly                   1.cs. P01    4 h.   78,04 p
  78. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    3 h.   78,01 p
  79. Tóth Endre                     1.cs. P18    4 h.   76,46 p
  80. Kabók Áron Balázs              1.cs. U05    3 h.   75,36 p
  81. Rapcsányi Sándor               1.cs. U18    3 h.   74,79 p
  82. K&T                            3.cs. P13    3 h.   74,10 p
  83. Kovács Lászlo és Fia           3.cs. U03    3 h.   73,25 p
  84. Vajna Zsolt                    1.cs. U21    3 h.   73,00 p
  85. Juhász István                  2.cs. U18    3 h.   72,62 p
  86. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   72,59 p
  87. Molnár Krisztina               1.cs. P13    3 h.   72,35 p
  88. Vituska Antal                  2.cs. U18    4 h.   71,90 p
  89. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   71,45 p
  90. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    4 h.   71,05 p
  91. Marossy László Géza            1.cs. P22    3 h.   70,11 p
  92. Kiss János 2.                  3.cs. U18    3 h.   69,55 p
  93. Kovács Lászlo és Fia           4.cs. U03    3 h.   69,30 p
  94. Miklós Mihály                  1.cs. U18    3 h.   69,11 p
  95. Deák Zoltán                    1.cs. U12    3 h.   68,66 p
  96. Barna Miklós és Ákos           5.cs. U01    3 h.   67,39 p
  97. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    3 h.   66,50 p
  98. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    3 h.   64,72 p
  99. Miklós József                  1.cs. U21    3 h.   64,61 p
100. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   64,36 p
101. Papp-Mara                      2.cs. U18    3 h.   63,70 p
102. Varga K.István                 1.cs. U05    3 h.   62,91 p
103. Tóth László                    2.cs. U01    3 h.   62,48 p
104. Tóth István                    1.cs. U12    3 h.   62,44 p
105. Kiss János 2.                  2.cs. U18    3 h.   62,12 p
106. Szép Imre                      1.cs. U01    3 h.   62,10 p
107. Takács Gergõ                   1.cs. P06    3 h.   61,78 p
108. Gulyás Ferenc                  2.cs. U01    2 h.   61,12 p
109. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    3 h.   60,57 p
110. Kelemen Ernõ                   2.cs. U18    3 h.   60,36 p
111. Csuka Sándor                   2.cs. U01    3 h.   59,23 p
112. Megyeri Sándor                 4.cs. U01    2 h.   58,63 p
113. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   57,97 p
114. Marossy Gábor                  3.cs. P22    3 h.   57,33 p
115. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   57,26 p
116. Nyitrai Gabriella              3.cs. U12    3 h.   57,14 p
117. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   55,99 p
118. Pintér Tibor                   2.cs. P02    2 h.   55,31 p
119. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   55,02 p
120. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   54,63 p
121. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   54,20 p
122. Pászti Pál                     3.cs. U03    3 h.   53,76 p
123. Szluka János                   3.cs. P01    2 h.   53,53 p
124. Barna Miklós és Ákos           4.cs. U01    2 h.   53,48 p
125. Hajdú János                    2.cs. P02    2 h.   52,58 p
126. Pászti Pál                     2.cs. U03    2 h.   52,30 p
127. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   51,99 p
128. Palócz Imre                    1.cs. U01    3 h.   51,98 p
129. Nyitrai Gabriella              5.cs. U12    2 h.   50,72 p
130. Kocsi István                   6.cs. U18    2 h.   50,59 p
131. Gut Benke Attila               1.cs. U02    2 h.   49,63 p
132. Miklós Mihály                  2.cs. U18    2 h.   48,98 p
133. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   48,94 p
134. Felek Árpád                    2.cs. P22    2 h.   48,74 p
135. Marton Péter                   2.cs. U01    2 h.   48,20 p
136. Mátés András                   1.cs. U01    2 h.   48,07 p
137. Máté László                    1.cs. U12    2 h.   47,82 p
138. Varga K.István                 2.cs. U05    2 h.   47,14 p
139. Szalkai Sándor                 1.cs. U02    2 h.   47,12 p
140. Kocsis Team                    2.cs. U18    2 h.   46,39 p
141. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    2 h.   46,18 p
142. Kovács Lászlo és Fia           2.cs. U03    2 h.   45,77 p
143. Fekete József                  1.cs. U12    2 h.   45,74 p
144. Bõkúti László                  1.cs. U12    2 h.   45,00 p
145. Látos József és András         2.cs. U01    2 h.   44,51 p
146. Varga Ferenc                   1.cs. U18    2 h.   44,42 p
147. Ádok János                     2.cs. U05    2 h.   43,99 p
148. Csanki István                  1.cs. U01    2 h.   43,90 p
149. Olasz János                    2.cs. U05    2 h.   43,81 p
150. Miklós József                  2.cs. U21    2 h.   42,65 p
151. Varga Ferenc                   3.cs. U18    2 h.   42,54 p
152. Baricsa János                  1.cs. U01    2 h.   42,44 p
153. Hernádi Sándor                 1.cs. U18    2 h.   42,04 p
154. Kocsi István                   2.cs. U18    2 h.   41,87 p
155. Tari László                    1.cs. U18    2 h.   41,66 p
156. Túri József                    2.cs. U03    2 h.   40,22 p
157. Gulyás Ferenc                  3.cs. P02    2 h.   39,75 p
158. K&T                            4.cs. P13    2 h.   39,52 p
159. Ürge Ágoston                   1.cs. U18    2 h.   39,31 p
160. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   38,84 p
161. Rapcsányi Sándor               2.cs. U18    2 h.   38,70 p
162. Janiga István                  1.cs. R37    2 h.   38,60 p
163. Ladányi Dániel                 1.cs. U18    2 h.   38,19 p
164. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   37,89 p
165. Janiga István                  2.cs. R37    2 h.   36,61 p
166. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    2 h.   36,55 p
167. Tóth László                    1.cs. U01    2 h.   36,39 p
168. Pintér Tibor                   1.cs. P02    2 h.   36,13 p
169. Kiss János 2.                  4.cs. U18    2 h.   34,69 p
170. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    2 h.   33,67 p
171. Japport Mátyás                 2.cs. P06    2 h.   31,20 p
172. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   31,01 p
173. Tóth István                    3.cs. U03    1 h.   30,87 p
174. Barna Miklós és Ákos           3.cs. U01    1 h.   30,80 p
175. Tóth István                    1.cs. U03    1 h.   30,80 p
176. Kelemen Ernõ                   1.cs. U18    2 h.   30,72 p
177. Stal Gyula                     1.cs. U01    1 h.   30,33 p
178. Faragó István                  1.cs. U01    1 h.   30,26 p
179. Czékus János                   3.cs. U03    1 h.   30,23 p
180. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   29,73 p
181. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    1 h.   29,42 p
182. Dabis István                   1.cs. U05    1 h.   28,99 p
183. Horváth János                  1.cs. U12    1 h.   28,95 p
184. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   28,74 p
185. Csuka Sándor                   3.cs. U01    1 h.   28,09 p
186. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   27,04 p
187. Roza S. - Vén F.               1.cs. U12    1 h.   26,79 p
188. Roza S. - Vén F.               2.cs. U12    1 h.   26,46 p
189. Szepesi Imre                   2.cs. P02    1 h.   26,41 p
190. Túri József                    1.cs. U03    1 h.   26,31 p
191. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   26,26 p
192. Tari Tibor                     2.cs. U12    1 h.   25,30 p
193. Szabó Imre                     2.cs. P13    1 h.   25,18 p
194. Miklós József                  3.cs. U21    1 h.   25,15 p
195. Szántai Zoltán                 1.cs. U02    1 h.   25,07 p
196. Kocsi István                   3.cs. U18    1 h.   24,28 p
197. Miklós Mihály                  3.cs. U18    1 h.   23,58 p
198. Vajna Zsolt                    3.cs. U21    1 h.   23,49 p
199. Dobis Ottó                     1.cs. U05    1 h.   23,37 p
200. Szép Imre                      2.cs. U01    1 h.   23,26 p
201. K&T                            1.cs. P13    1 h.   23,16 p
202. Gulyás Julianna                1.cs. P22    1 h.   23,12 p
203. Mészáros Tibor és Róbert       2.cs. U05    1 h.   22,71 p
204. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   21,94 p
205. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   21,90 p
206. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    1 h.   21,84 p
207. Kis László                     1.cs. P02    1 h.   21,82 p
208. Gulyás Ferenc                  3.cs. U01    1 h.   21,40 p
209. Felföldi Mihály                1.cs. U12    1 h.   21,16 p
210. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   21,01 p
211. Arany László és Fanni          2.cs. U01    1 h.   20,93 p
212. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    1 h.   20,86 p
213. Sóki János                     1.cs. U05    1 h.   20,86 p
214. Tari Tibor                     3.cs. U12    1 h.   20,78 p
215. Fejér Zoltán                   1.cs. U02    1 h.   20,73 p
216. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   20,18 p
217. Hegyi Antal                    1.cs. U01    1 h.   19,70 p
218. Lukács Ferenc                  3.cs. U01    1 h.   19,63 p
219. Nagy János                     1.cs. U18    1 h.   19,49 p
220. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   19,14 p
221. Juhász István                  1.cs. U18    1 h.   18,96 p
222. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    1 h.   18,88 p
223. Juhász István                  3.cs. U18    1 h.   18,84 p
224. Silay Ferenc                   2.cs. U21    1 h.   18,75 p
225. Vígh János                     1.cs. U05    1 h.   18,46 p
226. Sebõk Miklós                   2.cs. P02    1 h.   18,43 p
227. Kiss János 1.                  6.cs. U18    1 h.   18,11 p
228. Stal Gyula                     2.cs. U01    1 h.   18,10 p
229. Dankó Pál                      1.cs. P13    1 h.   18,03 p
230. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   17,96 p
231. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   17,89 p
232. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   17,85 p
233. Kakucska József                1.cs. U02    1 h.   17,71 p
234. Kiss János 1.                  1.cs. U18    1 h.   17,59 p
235. Horváth Ferenc                 1.cs. U12    1 h.   17,58 p
236. Bakai Imre                     2.cs. U05    1 h.   17,55 p
237. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   17,31 p
238. Rucz János                     1.cs. U18    1 h.   17,22 p
239. Horváth Ferenc                 2.cs. U12    1 h.   17,22 p
240. Csikós László                  2.cs. U01    1 h.   17,17 p
241. Nagy Károly                    3.cs. P01    1 h.   16,89 p
242. Szöllõsi Károly                2.cs. P02    1 h.   16,81 p
243. Cselényi Péter                 1.cs. R37    1 h.   16,77 p
244. Silay Ferenc                   3.cs. U21    1 h.   16,65 p
245. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   16,62 p
246. Bajusz István                  1.cs. U01    1 h.   16,61 p
247. Poljak János                   1.cs. P08    1 h.   16,03 p
248. Kovács Imre                    1.cs. U18    1 h.   15,88 p
249. Bene János                     1.cs. U21    1 h.   15,77 p
250. Csanki István                  2.cs. U01    1 h.   15,68 p
251. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   15,56 p
252. Csehi Miklós                   3.cs. P01    1 h.   15,51 p
253. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    1 h.   15,31 p
254. Dora Zoltán                    1.cs. U03    1 h.   15,13 p
255. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    1 h.   14,72 p
256. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,49 p
257. Vituska Antal                  1.cs. U18    1 h.   14,43 p

A verseny Dél-Tisza I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  155,39 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  152,62 p
   3. Olejár Pálné                   1.cs. P13    5 h.  149,90 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  147,09 p
   5. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  143,76 p
   6. Csehi Miklós                   1.cs. P01    5 h.  141,47 p
   7. Olejár Pál                     2.cs. P13    5 h.  131,22 p
   8. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.  125,99 p
   9. Szepesi Imre                   1.cs. P02    5 h.  123,46 p
  10. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.  123,04 p
  11. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.  120,69 p
  12. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  119,50 p
  13. Repka Róbert                   1.cs. P02    5 h.  117,26 p
  14. K&T                            2.cs. P13    5 h.  116,37 p
  15. Rotár István                   1.cs. P06    4 h.  115,63 p
  16. Polyák János                   1.cs. P02    4 h.  115,11 p
  17. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.  114,75 p
  18. Olejár Pál                     1.cs. P13    5 h.  114,22 p
  19. Forgó István                   1.cs. P02    5 h.  113,12 p
  20. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  107,66 p
  21. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    5 h.  106,78 p
  22. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  103,84 p
  23. Kádár László                   1.cs. P06    4 h.   97,73 p
  24. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   96,49 p
  25. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    4 h.   95,29 p
  26. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    4 h.   94,72 p
  27. Forgó István                   2.cs. P02    3 h.   85,52 p
  28. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    3 h.   83,20 p
  29. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    4 h.   82,94 p
  30. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   82,86 p
  31. Turák Károly                   1.cs. P01    4 h.   82,12 p
  32. Tóth Endre                     1.cs. P18    4 h.   80,78 p
  33. K&T                            3.cs. P13    3 h.   78,77 p
  34. Molnár Krisztina               1.cs. P13    3 h.   77,30 p
  35. Repka Róbert                   2.cs. P02    3 h.   77,27 p
  36. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   76,06 p
  37. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    4 h.   75,10 p
  38. Marossy László Géza            1.cs. P22    3 h.   73,80 p
  39. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    3 h.   70,81 p
  40. Bajkán István                  2.cs. P01    3 h.   68,87 p
  41. Takács Gergõ                   1.cs. P06    3 h.   65,04 p
  42. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    3 h.   64,30 p
  43. Marossy Gábor                  1.cs. P22    3 h.   60,68 p
  44. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   60,56 p
  45. Marossy Gábor                  3.cs. P22    3 h.   60,37 p
  46. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    2 h.   59,29 p
  47. Pintér Tibor                   2.cs. P02    2 h.   58,55 p
  48. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   58,46 p
  49. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   57,46 p
  50. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   57,29 p
  51. Szluka János                   3.cs. P01    2 h.   56,82 p
  52. Hajdú János                    2.cs. P02    2 h.   55,86 p
  53. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    3 h.   54,91 p
  54. Felek Árpád                    2.cs. P22    2 h.   51,82 p
  55. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   51,21 p
  56. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    2 h.   49,33 p
  57. Gulyás Ferenc                  3.cs. P02    2 h.   41,99 p
  58. K&T                            4.cs. P13    2 h.   41,92 p
  59. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    2 h.   41,43 p
  60. Janiga István                  1.cs. R37    2 h.   41,01 p
  61. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   39,55 p
  62. Janiga István                  2.cs. R37    2 h.   38,85 p
  63. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    2 h.   38,72 p
  64. Pintér Tibor                   1.cs. P02    2 h.   38,40 p
  65. Csarnai Szilárd                2.cs. P01    2 h.   35,46 p
  66. Sebõk Miklós                   2.cs. P02    2 h.   34,27 p
  67. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   32,46 p
  68. Japport Mátyás                 2.cs. P06    2 h.   32,40 p
  69. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   31,10 p
  70. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    1 h.   30,94 p
  71. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   30,30 p
  72. Polyák János                   2.cs. P02    1 h.   28,57 p
  73. Szepesi Imre                   2.cs. P02    1 h.   28,15 p
  74. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   28,09 p
  75. Szabó Imre                     2.cs. P13    1 h.   27,12 p
  76. K&T                            1.cs. P13    1 h.   24,67 p
  77. Gulyás Julianna                1.cs. P22    1 h.   24,54 p
  78. Kitulják Pál                   2.cs. P02    1 h.   23,31 p
  79. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   23,26 p
  80. Kis László                     1.cs. P02    1 h.   23,21 p
  81. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    1 h.   23,19 p
  82. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   22,34 p
  83. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    1 h.   22,09 p
  84. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   21,41 p
  85. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   20,43 p
  86. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    1 h.   20,15 p
  87. Dankó Pál                      1.cs. P13    1 h.   19,28 p
  88. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   19,03 p
  89. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   18,90 p
  90. Japport Mátyás                 1.cs. P06    1 h.   18,86 p
  91. Nagy Mihály                    2.cs. P06    1 h.   18,20 p
  92. Nagy Károly                    3.cs. P01    1 h.   17,82 p
  93. Szöllõsi Károly                2.cs. P02    1 h.   17,77 p
  94. Cselényi Péter                 1.cs. R37    1 h.   17,71 p
  95. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   17,50 p
  96. Poljak János                   1.cs. P08    1 h.   16,70 p
  97. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   16,10 p
  98. Csehi Miklós                   3.cs. P01    1 h.   16,09 p
  99. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    1 h.   15,81 p
100. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    1 h.   15,13 p
101. Faragó István                  1.cs. P02    1 h.   14,74 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs.    5 h.  143,35 p
   2. Szluka János                   1.cs.    5 h.  139,15 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs.    5 h.  131,75 p
   4. Csehi Miklós                   1.cs.    4 h.  109,74 p
   5. Bajkán István                  1.cs.    4 h.   86,34 p
   6. Nagy József                    1.cs.    3 h.   75,06 p
   7. Nagy Gáspár László             1.cs.    4 h.   73,66 p
   8. Sajben Mihály                  1.cs.    4 h.   73,54 p
   9. Csachó Mihály                  2.cs.    3 h.   71,13 p
  10. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs.    3 h.   70,74 p
  11. Zdolik Mihály                  1.cs.    3 h.   62,13 p
  12. Balázs Mátyás                  2.cs.    2 h.   53,14 p
  13. Csarnai Szilárd                1.cs.    2 h.   51,64 p
  14. Szluka János                   3.cs.    2 h.   48,88 p
  15. Balázs Mátyás                  3.cs.    2 h.   38,14 p
  16. Bajkán István                  2.cs.    2 h.   37,02 p
  17. Turák Károly                   1.cs.    2 h.   36,42 p
  18. Sajben Mihály                  2.cs.    1 h.   31,81 p
  19. Zdolik Mihály                  2.cs.    1 h.   28,51 p
  20. Tóth László                    2.cs.    1 h.   17,41 p