Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pannonhalma II.

2011.05.22

 


Dél-Tisza Tagszövetség A csoport, P01 Békéscsaba
Elsõ adat felvétele: 2011.05.22 19:13:45
Az adatok utolsó módosítása: 2011.06.12 18:47:21
A lista kiadásának idõpontja: 2011.07.13 17:56:43
Az óvási határidõ az elsõ adatfelvételtõl számított 30 nap: 2011.06.21 19:13:45
Az óvási határidõ elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rovidtav, 01 verseny

Feleresztés helye: Pannonhalma
Feleresztés ideje: 2011.05.22 06:30
Idõjárás         :
Kisérõ           :
Központi táv     : 245000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    elsõ      20%
P01 Békéscsaba         17   36   347   69   1305,74   1176,56
P02 Orosháza           20   33   328   66   1268,77   1090,50
P06 Gyula              15   27   249   50   1262,10   1177,56
P08 Tótkomlós           7    8    70   14   1160,04    975,14
P13 Szarvas             8   12   115   23   1311,32   1224,84
P18 Mezõberény          7    7    58   12   1241,14   1161,92
P19 Vésztõ             12   17   140   28   1208,20   1121,31
P22 Újkígyós            7   10    75   15   1264,67   1132,79
R37 Mezõkovácsháza      7    8    80   16   1164,37    993,06
Dél-Tisza I.          100  158  1462  292   1311,32   1153,42
U01 Hódmezõvásárhely   26   65   632  126   1293,88   1191,69
U02 Csongrád            9   10    92   18   1251,78   1149,26
U12 Csongrád           15   26   255   51   1320,73   1198,16
Dél-Tisza II.          50  101   979  196   1320,73   1189,85
U03 Kistelek           10   27   264   53   1274,12   1167,12
U05 Makó               16   24   232   46   1241,56   1108,53
U18 Szeged             30   68   662  132   1268,05   1122,25
U21 Szeged              9   39   367   73   1234,80   1066,33
Dél-Tisza III.         65  158  1525  305   1274,12   1117,62
Tagszövetségben       215  417  3966  793   1320,73   1148,14

P01 egyesületi díjlista
   1. Szluka János                   2.cs. HU-10- 05-89609   H 1305,74 m/p
   2. Szluka János                   3.cs. HU-10- 05-89623   H 1299,22 m/p
   3. Csachó Mihály                  1.cs. HU-08- 05-55308   H 1286,79 m/p
   4. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70027   H 1279,04 m/p
   5. Szluka János                   2.cs. HU-10- 05-89606   H 1275,70 m/p
   6. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70041   H 1267,68 m/p
   7. Szluka János                   2.cs. HU-10- 05-89611   H 1266,49 m/p
   8. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70065   H 1264,50 m/p
   9. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. HU-09- 13-27341   H 1258,53 m/p
  10. Csachó Mihály                  1.cs. HU-08- 05-55339   H 1256,97 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 275889 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  60,95p    R:  27.   4h  87,37p    T:  74.   4h  87,19p
   HU-10- 05-89371   T 22 10:20:12  1198,48 m/p  43  21,64  140  24,16  393  23,85
   HU-07- 05-27588   H 22 10:21:34  1191,40 m/p  50  19,79  158  23,05  443  22,71
   HU-09- 05-69347   H 22 10:21:38  1191,06 m/p  51  19,52  159  22,99  444  22,69
   HU-09- 05-69998   H 22 10:26:58  1164,25 m/p   0   0,00  253  17,17  653  17,94

Bajkán István                   2.cs. Dt: 275889 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  18,46p    R:  82.   1h  22,68p    T: 181.   2h  37,64p
   HU-06- 05-06594   T 22 10:21:56  1189,52 m/p  55  18,46  164  22,68  457  22,40
   HU-10- 05-89398   H 22 10:29:48  1150,50 m/p   0   0,00    0   0,00  772  15,24

Balázs Mátyás                   1.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  27,69p    R:  71.   1h  30,61p    T: 199.   1h  30,28p
   HU-09- 05-69879   T 22 10:07:30  1248,57 m/p  20  27,69   35  30,61  108  30,28

Balázs Mátyás                   3.cs. Dt: 271565 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  48,49p    R:  37.   3h  72,47p    T: 103.   3h  72,06p
   HU-10- 05-89228   T 22 10:11:41  1225,01 m/p  29  25,30   80  27,83  235  27,40
   HU-08- 05-54946   T 22 10:14:50  1207,85 m/p  37  23,19  120  25,35  344  24,92
   HU-09- 05-69864   T 22 10:21:00  1175,61 m/p   0   0,00  218  19,29  572  19,74

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 271255 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 146,36p    R:   4.   5h 154,72p    T:   6.   5h 153,20p
   HU-08- 05-55308   H 22 10:00:48  1286,79 m/p   3  32,18    5  32,47   17  32,35
   HU-08- 05-55339   H 22 10:05:48  1256,97 m/p  10  30,33   21  31,48   75  31,03
   HU-07- 05-28019   H 22 10:05:50  1256,78 m/p  11  30,07   22  31,41   78  30,96
   HU-07- 05-28044   H 22 10:07:08  1249,26 m/p  19  27,95   34  30,67  105  30,35
   HU-06- 05-07457   H 22 10:10:00  1232,98 m/p  27  25,83   66  28,69  186  28,51
   HU-07- 05-28038   H 22 10:10:03  1232,70 m/p  28  25,57   67  28,63  189  28,44
   HU-07- 05-28049   H 22 10:12:21  1219,95 m/p  32  24,51   95  26,90  262  26,78
   HU-07- 05-28050   H 22 10:17:23  1192,94 m/p  48  20,27  153  23,31  431  22,94

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 271255 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   2h  35,25p    R:  42.   3h  58,99p    T: 124.   3h  59,97p
   HU-09- 05-69549   H 22 10:16:57  1195,22 m/p  47  20,54  150  23,50  423  23,12
   HU-10- 05-89877   H 22 10:20:33  1176,56 m/p  69  14,71  214  19,54  565  19,89
   HU-10- 05-89866   H 22 10:24:21  1157,48 m/p   0   0,00  272  15,95  694  16,96

Csarnai Szilárd                 1.cs. Dt: 271688 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  44.   3h  49,04p    T: 110.   4h  67,39p
   HU-10- 05-89455   H 22 10:21:44  1172,42 m/p   0   0,00  227  18,74  596  19,19
   HU-09- 05-70319   T 22 10:25:11  1155,22 m/p   0   0,00  283  15,27  720  16,38
   HU-09- 05-70326   H 22 10:25:19  1154,56 m/p   0   0,00  287  15,03  726  16,24
   HU-10- 05-89475   T 22 10:25:49  1152,12 m/p   0   0,00    0   0,00  755  15,58

Csehi Miklós                    2.cs. Dt: 275795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  19,26p    R:  81.   1h  22,92p    T: 217.   1h  22,58p
   HU-10- P-000089   T 22 10:21:39  1190,57 m/p  52  19,26  160  22,92  449  22,58

Csehi Miklós                    3.cs. Dt: 275795 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  16,88p    R:  55.   2h  40,65p    T: 168.   2h  41,20p
   HU-10- 05-89907   H 22 10:22:49  1184,60 m/p  61  16,88  185  21,38  499  21,44
   HU-09- 05-69999   T 22 10:24:37  1175,51 m/p   0   0,00  219  19,27  573  19,76

Knyihár János                   1.cs. Dt: 272946 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  17,91p    R:  84.   1h  22,28p    T: 183.   2h  37,28p
   HU 08-05-55491    H 22 10:19:52  1187,41 m/p  57  17,91  170  22,28  466  22,16
   HU 09-05-69567    H 22 10:27:25  1149,65 m/p   0   0,00    0   0,00  776  15,12

Nagy Gáspár László              1.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   3h  54,26p    R:  29.   4h  85,16p    T:  76.   4h  85,40p
   HU-05- 05-90805   H 22 10:16:44  1206,52 m/p  40  22,41  127  24,94  355  24,69
   HU-10- 05-89045   H 22 10:21:19  1182,61 m/p  63  16,32  191  20,98  514  21,08
   HU-09- 05-70170   T 22 10:21:39  1180,91 m/p  66  15,53  196  20,67  531  20,69
   HU-09- 05-70195   H 22 10:23:40  1170,72 m/p   0   0,00  230  18,57  608  18,94

Nagy Gáspár László              2.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  23,74p    R:  75.   1h  25,56p    T: 171.   2h  40,88p
   HU-10- 13-52935   H 22 10:16:15  1209,10 m/p  35  23,74  117  25,56  335  25,14
   HU-08- 50-30469   H 22 10:27:21  1152,55 m/p   0   0,00    0   0,00  749  15,74

Nagy Gáspár László              3.cs. Dt: 273558 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:   0.   0h   0,00p    T: 253.   1h  15,26p
   HU-08- 13-16878   T 22 10:27:44  1150,69 m/p   0   0,00    0   0,00  770  15,26

Nagy József                     1.cs. Dt: 272139 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   2h  41,62p    R:  30.   4h  84,38p    T:  59.   5h 101,46p
   HU 07-05-28955    H 22 10:09:09  1241,79 m/p  25  26,37   52  29,57  139  29,59
   HU 06-05-07665    H 22 10:20:36  1180,13 m/p  67  15,25  198  20,54  535  20,59
   HU 09-05-69667    H 22 10:23:44  1164,31 m/p   0   0,00  252  17,20  652  17,93
   HU 10-05-89582    H 22 10:23:45  1164,23 m/p   0   0,00  254  17,07  654  17,88
   HU 10-05-89587    H 22 10:26:21  1151,42 m/p   0   0,00    0   0,00  760  15,47

Nagy Károly                     1.cs. Dt: 271638 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  64.   2h  36,85p    T: 136.   3h  53,72p
   HU-09- 05-69144   T 22 10:21:24  1173,89 m/p   0   0,00  224  18,92  585  19,44
   HU-10- 05-90059   H 22 10:22:35  1167,92 m/p   0   0,00  240  17,93  632  18,38
   HU-08- 05-56261   T 22 10:25:37  1152,88 m/p   0   0,00    0   0,00  741  15,90

Nagy Károly                     2.cs. Dt: 271638 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  90.   1h  17,81p    T: 190.   2h  34,34p
   HU-10- 05-90026   H 22 10:22:41  1167,41 m/p   0   0,00  242  17,81  634  18,33
   HU-08- 05-56269   T 22 10:25:32  1153,29 m/p   0   0,00    0   0,00  736  16,01

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 267575 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   2h  34,91p    R:  52.   2h  43,64p    T: 159.   2h  43,56p
   HU 10-05-98329    T 22 10:15:29  1186,67 m/p  58  17,59  174  21,97  474  21,93
   HU 10-05-98331    H 22 10:15:39  1185,80 m/p  59  17,32  179  21,67  487  21,63

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 271190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  24,77p    R:  40.   3h  60,90p    T:  94.   4h  77,08p
   HU 07-05-30361    H 22 10:12:02  1221,39 m/p  31  24,77   90  27,21  252  27,01
   HU 09-05-69910    H 22 10:23:17  1162,49 m/p   0   0,00  257  16,88  662  17,69
   HU 10-05-89360    H 22 10:23:18  1162,41 m/p   0   0,00  258  16,81  663  17,67
   HU 07-26-93585    H 22 10:26:12  1148,14 m/p   0   0,00    0   0,00  793  14,71

Sajben Mihály                   2.cs. Dt: 271190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  16,04p    R:  85.   1h  20,90p    T: 223.   1h  21,01p
   HU 09-05-69909    H 22 10:19:21  1182,43 m/p  64  16,04  192  20,90  516  21,01

Szluka János                    1.cs. Dt: 268960 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 151,28p    R:   2.   5h 157,75p    T:   4.   5h 155,88p
   HU-09- 05-70027   H 22 10:00:17  1279,04 m/p   4  31,90    8  32,26   30  32,03
   HU-09- 05-70041   H 22 10:02:10  1267,68 m/p   6  31,37   11  32,07   49  31,60
   HU-09- 05-70065   H 22 10:02:42  1264,50 m/p   8  30,84   15  31,82   58  31,39
   HU-07- 05-28425   H 22 10:05:10  1250,01 m/p  16  28,72   31  30,83  100  30,44
   HU-07- 05-28417   H 22 10:05:12  1249,81 m/p  17  28,45   32  30,77  101  30,42
   HU-09- 05-70013   H 22 10:07:46  1235,08 m/p  26  26,07   62  28,92  174  28,76
   HU-08- 05-55615   H 22 10:15:59  1190,18 m/p  54  18,66  163  22,67  453  22,42
   HU-07- 05-28401   H 22 10:18:12  1178,62 m/p  68  14,95  203  20,19  549  20,24
   HU-09- 05-70066   H 22 10:19:52  1170,07 m/p   0   0,00  231  18,46  613  18,78

Szluka János                    2.cs. Dt: 268960 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 152,06p    R:   1.   5h 157,89p    T:   3.   5h 156,68p
   HU-10- 05-89609   H 22 09:55:59  1305,74 m/p   1  32,69    3  32,57    6  32,58
   HU-10- 05-89606   H 22 10:00:50  1275,70 m/p   5  31,63    9  32,19   33  31,96
   HU-10- 05-89611   H 22 10:02:22  1266,49 m/p   7  31,10   12  32,01   52  31,53
   HU-10- 05-89607   H 22 10:04:33  1253,60 m/p  13  29,51   25  31,21   85  30,78
   HU-10- 05-89639   H 22 10:05:53  1245,86 m/p  22  27,13   46  29,91  127  29,83
   HU-09- 05-70074   H 22 10:12:47  1207,27 m/p  38  22,90  121  25,27  348  24,80
   HU-10-   O-0800   H 22 10:22:15  1158,06 m/p   0   0,00  270  16,05  689  17,05
   HU-10- 05-89601   H 22 10:22:29  1156,90 m/p   0   0,00  273  15,86  702  16,76

Szluka János                    3.cs. Dt: 268960 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  60,61p    R:  39.   2h  63,21p    T: 118.   2h  62,92p
   HU-10- 05-89623   H 22 09:57:01  1299,22 m/p   2  32,42    4  32,50    7  32,55
   HU-10- D-248141   H 22 10:05:13  1249,72 m/p  18  28,19   33  30,71  103  30,37

Tóth László                     1.cs. Dt: 270710 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   3h  64,24p    R:  38.   3h  72,46p    T: 104.   3h  71,55p
   HU-09- 05-69810   H 22 10:13:35  1210,78 m/p  34  23,97  115  25,66  326  25,32
   HU-10- 05-89669   H 22 10:15:17  1201,64 m/p  41  22,12  135  24,42  382  24,05
   HU-09- 05-69783   H 22 10:17:51  1188,11 m/p  56  18,15  168  22,38  464  22,18

Turák Károly                    1.cs. Dt: 276269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 121,20p    R:  12.   5h 133,20p    T:  29.   5h 131,30p
   HU-10- 05-89400   H 22 10:10:13  1254,53 m/p  12  29,85   23  31,40   83  30,90
   HU-08- 05-55376   T 22 10:15:50  1223,33 m/p  30  25,09   83  27,69  244  27,24
   HU-09- 05-69099   H 22 10:17:06  1216,51 m/p  33  24,29  101  26,58  285  26,31
   HU-09- 05-69086   H 22 10:20:31  1198,48 m/p  42  21,91  139  24,23  392  23,88
   HU-09- 05-69079   H 22 10:21:38  1192,70 m/p  49  20,06  154  23,30  432  22,97
   HU-10- 05-89803   H 22 10:22:07  1190,22 m/p  53  19,00  162  22,80  452  22,51
   HU-10- 05-89838   H 22 10:29:45  1152,32 m/p   0   0,00    0   0,00  753  15,67

Turák Károly                    2.cs. Dt: 276269 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  79,97p    R:  19.   5h 108,56p    T:  48.   5h 108,72p
   HU-10- 05-89835   H 22 10:20:34  1198,22 m/p  44  21,38  141  24,10  394  23,83
   HU-10- 05-89839   T 22 10:20:36  1198,04 m/p  45  21,12  142  24,04  396  23,79
   HU-10- 05-89817   T 22 10:20:54  1196,49 m/p  46  20,85  146  23,79  412  23,42
   HU-10- P-000104   T 22 10:23:30  1183,16 m/p  62  16,62  189  21,13  511  21,17
   HU-10- 05-89805   H 22 10:29:05  1155,53 m/p   0   0,00  280  15,50  716  16,51

Zahorán Pál Zoltánné            1.cs. Dt: 267543 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 102,64p    R:  13.   5h 132,58p    T:  27.   5h 132,00p
   HU-09- 13-27341   H 22 10:02:35  1258,53 m/p   9  30,56   20  31,50   74  31,02
   HU-09- 13-27312   H 22 10:03:39  1252,25 m/p  15  28,97   29  30,94   91  30,63
   HU-09- 05-69777   H 22 10:04:37  1246,61 m/p  21  27,38   44  30,02  125  29,86
   HU-09- 13-27356   H 22 10:16:31  1181,12 m/p  65  15,73  194  20,74  528  20,70
   HU-09- 13-27392   H 22 10:17:30  1176,01 m/p   0   0,00  216  19,38  568  19,79

Zahorán Pál Zoltánné            2.cs. Dt: 267543 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   2h  46,29p    R:  43.   2h  52,55p    T: 108.   3h  67,89p
   HU-10- 50-09948   H 22 10:03:28  1253,32 m/p  14  29,23   27  31,07   87  30,72
   HU-09- 13-27387   H 22 10:15:47  1184,95 m/p  60  17,06  182  21,48  495  21,45
   HU-09- 01-21600   H 22 10:22:07  1152,62 m/p   0   0,00    0   0,00  747  15,72

Zdolik Mihály                   1.cs. Dt: 271240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   3h  76,96p    R:  23.   4h 101,40p    T:  58.   4h 101,98p
   HU-09- 05-70274   H 22 10:08:03  1243,93 m/p  23  26,89   50  29,68  133  29,71
   HU-09- 05-70264   H 22 10:08:07  1243,55 m/p  24  26,62   51  29,62  134  29,69
   HU-07- 05-28772   H 22 10:14:30  1208,20 m/p  36  23,45  119  25,41  342  24,96
   HU-09- 05-70255   H 22 10:23:26  1161,96 m/p   0   0,00  260  16,69  665  17,62

Zdolik Mihály                   2.cs. Dt: 271240 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  22,65p    R:  58.   2h  40,00p    T: 169.   2h  40,90p
   HU-09- 05-70265   H 22 10:14:43  1207,03 m/p  39  22,65  122  25,23  349  24,80
   HU-09- 05-70237   H 22 10:25:09  1153,48 m/p   0   0,00  291  14,77  732  16,10

Tagszövetségi díjlista
   1. Tari Tibor                     4.cs. U12 HU-10- 05-02401   H 1320,73 m/p
   2. Olejár Pál                     2.cs. P13 HU 09-05-73780    H 1311,32 m/p
   3. Olejár Pál                     1.cs. P13 HU 08-05-49761    H 1311,19 m/p
   4. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12 HU 08-D-187913    H 1306,79 m/p
   5. Nyitrai Gabriella              2.cs. U12 HU 06-21-59586    H 1306,79 m/p
   6. Szluka János                   2.cs. P01 HU-10- 05-89609   H 1305,74 m/p
   7. Szluka János                   3.cs. P01 HU-10- 05-89623   H 1299,22 m/p
   8. Nyitrai Gabriella              3.cs. U12 HU 09-D-224500    T 1296,16 m/p
   9. Sós Bálint                     1.cs. U01 HU-09- 05-78087   H 1293,88 m/p
  10. Horváth János                  1.cs. U12 HU-10- 05-02505   H 1292,51 m/p


Dél-Tisza I. röpcsoporti díjlista
   1. Olejár Pál                     2.cs. P13 HU 09-05-73780    H 1311,32 m/p
   2. Olejár Pál                     1.cs. P13 HU 08-05-49761    H 1311,19 m/p
   3. Szluka János                   2.cs. P01 HU-10- 05-89609   H 1305,74 m/p
   4. Szluka János                   3.cs. P01 HU-10- 05-89623   H 1299,22 m/p
   5. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-08- 05-55308   H 1286,79 m/p
   6. Szabó Imre                     1.cs. P13 HU 10-D-247203    H 1283,81 m/p
   7. Olejár Pál                     2.cs. P13 HU 09-05-73795    H 1279,80 m/p
   8. Szluka János                   1.cs. P01 HU-09- 05-70027   H 1279,04 m/p
   9. Szluka János                   2.cs. P01 HU-10- 05-89606   H 1275,70 m/p
  10. Pintér Tibor                   1.cs. P02 HU-08- 05-52472   T 1268,77 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Megyeri Sándor                 1.cs. U01    5 h.  157,26 p
   2. Sós Bálint                     1.cs. U01    5 h.  156,78 p
   3. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  156,68 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  155,88 p
   5. Olejár Pál                     2.cs. P13    5 h.  154,33 p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  153,20 p
   7. Barna Miklós és Ákos           2.cs. U01    5 h.  153,09 p
   8. Nyitrai Gabriella              4.cs. U12    5 h.  151,53 p
   9. Nyitrai Gabriella              2.cs. U12    5 h.  148,25 p
  10. Olejár Pál                     1.cs. P13    5 h.  147,75 p
  11. Kovács Mihály és András        1.cs. U01    5 h.  146,34 p
  12. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.  144,01 p
  13. Látos József és András         1.cs. U01    5 h.  143,27 p
  14. Bõkúti László                  1.cs. U12    5 h.  138,70 p
  15. Csuka Sándor                   1.cs. U01    5 h.  137,56 p
  16. Felek Árpád                    1.cs. P22    5 h.  137,53 p
  17. Onozó István                   3.cs. U03    5 h.  137,18 p
  18. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  136,95 p
  19. Máté László                    1.cs. U12    5 h.  136,77 p
  20. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    5 h.  136,68 p
  21. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  136,25 p
  22. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  134,82 p
  23. Kovács Mihály és András        3.cs. U01    5 h.  133,98 p
  24. Barna Miklós és Ákos           1.cs. U01    5 h.  132,83 p
  25. Kocsi István                   1.cs. U18    5 h.  132,29 p
  26. Varga K.István                 2.cs. U05    5 h.  132,03 p
  27. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    5 h.  132,00 p
  28. Onozó István                   2.cs. U03    5 h.  131,68 p
  29. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  131,30 p
  30. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  129,79 p
  31. Czékus János                   3.cs. U03    5 h.  129,69 p
  32. Tóth István                    1.cs. U12    5 h.  129,08 p
  33. Szalkai Sándor                 1.cs. U02    5 h.  125,89 p
  34. Kovács Mihály és András        4.cs. U01    5 h.  122,43 p
  35. Sós Bálint                     2.cs. U01    5 h.  121,06 p
  36. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  120,64 p
  37. Sós Bálint                     3.cs. U01    5 h.  118,29 p
  38. Vituska Antal                  1.cs. U18    5 h.  117,92 p
  39. Takács Gergõ                   1.cs. P06    5 h.  117,52 p
  40. Marton Péter                   3.cs. U01    5 h.  116,03 p
  41. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  114,28 p
  42. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03    5 h.  112,60 p
  43. Kovács Mihály és András        2.cs. U01    5 h.  111,93 p
  44. Molnár Krisztina               1.cs. P13    5 h.  111,47 p
  45. Tóth László                    1.cs. U01    4 h.  110,30 p
  46. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12    4 h.  110,05 p
  47. Kovács Lászlo és Fia           2.cs. U03    5 h.  109,42 p
  48. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  108,72 p
  49. Olejár Pálné                   1.cs. P13    5 h.  107,99 p
  50. K&T                            4.cs. P13    5 h.  107,44 p
  51. Varga Ferenc                   1.cs. U18    4 h.  106,38 p
  52. Onozó István                   1.cs. U03    5 h.  105,73 p
  53. Repka Róbert                   1.cs. P02    5 h.  104,72 p
  54. Tari Tibor                     3.cs. U12    4 h.  104,32 p
  55. Miklós Mihály                  1.cs. U18    4 h.  102,56 p
  56. Megyeri Sándor                 4.cs. U01    4 h.  102,36 p
  57. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.  102,21 p
  58. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    4 h.  101,98 p
  59. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.  101,46 p
  60. Megyeri Sándor                 2.cs. U01    4 h.  101,32 p
  61. Ürge Ágoston                   1.cs. U18    5 h.   99,50 p
  62. Tari Tibor                     2.cs. U12    4 h.   99,47 p
  63. Marton Péter                   1.cs. U01    4 h.   99,18 p
  64. Juhász István                  2.cs. U18    4 h.   98,35 p
  65. Pászti Pál                     1.cs. U03    4 h.   95,83 p
  66. Csuka Sándor                   2.cs. U01    4 h.   94,22 p
  67. Csanki István                  1.cs. U01    4 h.   93,38 p
  68. Tóth Endre                     1.cs. P18    4 h.   93,05 p
  69. Benk Ákos                      1.cs. U01    4 h.   92,83 p
  70. Horváth János                  1.cs. U12    4 h.   91,12 p
  71. Ferge Sándor                   2.cs. U01    4 h.   88,97 p
  72. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   88,95 p
  73. Csobánczi László               1.cs. U02    4 h.   87,81 p
  74. Bajkán István                  1.cs. P01    4 h.   87,19 p
  75. Tari László                    1.cs. U18    4 h.   86,87 p
  76. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    4 h.   85,40 p
  77. Juhász István                  1.cs. U18    4 h.   85,04 p
  78. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    3 h.   84,66 p
  79. Tari Tibor                     4.cs. U12    3 h.   83,50 p
  80. K&T                            3.cs. P13    3 h.   82,50 p
  81. Tari Tibor                     1.cs. U12    3 h.   82,37 p
  82. Marton Péter                   2.cs. U01    4 h.   82,01 p
  83. Juhász István                  3.cs. U18    4 h.   81,53 p
  84. Megyeri Sándor                 3.cs. U01    4 h.   81,04 p
  85. Barna Miklós és Ákos           5.cs. U01    3 h.   80,71 p
  86. Tóth László                    2.cs. U01    3 h.   80,53 p
  87. Palócz Imre                    1.cs. U01    3 h.   80,28 p
  88. Arany László és Fanni          1.cs. U01    3 h.   79,34 p
  89. Dankó Pál                      1.cs. P13    3 h.   79,30 p
  90. Tóth István                    2.cs. U03    3 h.   79,24 p
  91. Szepesi Imre                   1.cs. P02    3 h.   79,09 p
  92. Papp-Mara                      1.cs. U18    4 h.   78,41 p
  93. Sós Bálint                     4.cs. U01    3 h.   77,35 p
  94. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   77,08 p
  95. Deák Zoltán                    1.cs. U12    3 h.   76,37 p
  96. Vajna Zsolt                    2.cs. U21    3 h.   76,18 p
  97. Onozó István                   4.cs. U03    3 h.   75,64 p
  98. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   75,45 p
  99. K&T                            1.cs. P13    3 h.   74,20 p
100. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   73,87 p
101. Szántai Zoltán                 1.cs. U02    3 h.   73,09 p
102. Pászti Pál                     2.cs. U03    3 h.   72,64 p
103. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    3 h.   72,06 p
104. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   71,55 p
105. Murányi László                 1.cs. U12    3 h.   71,39 p
106. Vári László                    1.cs. U05    3 h.   68,94 p
107. Juhász István                  4.cs. U18    4 h.   67,97 p
108. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs. P01    3 h.   67,89 p
109. Pászti Pál                     3.cs. U03    3 h.   67,78 p
110. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    4 h.   67,39 p
111. Oravecz Sándor                 1.cs. U12    3 h.   66,74 p
112. Szlovák Tamás                  1.cs. U12    3 h.   66,71 p
113. Rucz János                     2.cs. U18    3 h.   65,04 p
114. Felek Árpád                    2.cs. P22    4 h.   65,01 p
115. Dudás József                   1.cs. U02    3 h.   64,53 p
116. Szép Imre                      1.cs. U01    3 h.   63,44 p
117. Kovács Mihály és András        5.cs. U01    3 h.   63,14 p
118. Szluka János                   3.cs. P01    2 h.   62,92 p
119. Filip Péter                    1.cs. U18    3 h.   61,30 p
120. Czékus János                   4.cs. U03    3 h.   60,69 p
121. Varga Ferenc                   3.cs. U18    2 h.   60,21 p
122. Palotás Sándor                 1.cs. U01    3 h.   60,19 p
123. Ádok János                     2.cs. U05    3 h.   60,10 p
124. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   59,97 p
125. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    3 h.   59,55 p
126. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    2 h.   58,91 p
127. Tóth István                    3.cs. U03    2 h.   58,51 p
128. Rapcsányi Sándor               2.cs. U18    3 h.   58,05 p
129. Benk Ákos                      2.cs. U01    2 h.   58,01 p
130. Horváth Ferenc                 1.cs. U12    2 h.   57,30 p
131. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    3 h.   56,80 p
132. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    3 h.   56,28 p
133. Ferge Sándor                   3.cs. U01    2 h.   55,65 p
134. Felföldi Mihály                1.cs. U12    2 h.   54,48 p
135. Látos József és András         2.cs. U01    2 h.   54,16 p
136. Nagy Károly                    1.cs. P01    3 h.   53,72 p
137. Arany László és Fanni          2.cs. U01    2 h.   52,49 p
138. Berkó János                    3.cs. U03    2 h.   51,37 p
139. Bárány Attila                  1.cs. U18    3 h.   50,55 p
140. Baricsa János                  2.cs. U01    2 h.   49,61 p
141. Fekete József                  1.cs. U12    2 h.   49,11 p
142. Lukács Ferenc                  2.cs. U01    2 h.   48,56 p
143. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    2 h.   48,54 p
144. Nagy János                     1.cs. U18    2 h.   48,46 p
145. Koncz Dezsõ                    1.cs. U18    2 h.   47,93 p
146. Mátés András                   1.cs. U01    2 h.   47,78 p
147. Faragó István                  1.cs. P02    2 h.   47,50 p
148. Gulyás Ferenc                  1.cs. U01    2 h.   47,39 p
149. Takács László                  1.cs. U18    2 h.   47,23 p
150. Pintér Tibor                   1.cs. P02    2 h.   46,68 p
151. Kelemen Ernõ                   1.cs. U18    2 h.   46,43 p
152. Rapcsányi Sándor               1.cs. U18    2 h.   46,41 p
153. Ferge Sándor                   4.cs. U01    2 h.   46,40 p
154. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   46,27 p
155. Tóth István                    1.cs. U03    2 h.   45,41 p
156. Japport Mátyás                 2.cs. P06    2 h.   45,05 p
157. Lukács Ferenc                  1.cs. U01    2 h.   44,86 p
158. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    2 h.   44,44 p
159. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   43,56 p
160. Miklós Mihály                  3.cs. U18    2 h.   43,15 p
161. Hegyi Antal                    1.cs. U01    2 h.   43,03 p
162. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   42,74 p
163. Silay Ferenc                   2.cs. U21    2 h.   42,70 p
164. Erdõháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   42,64 p
165. Kovács Lászlo és Fia           4.cs. U03    2 h.   42,17 p
166. Kocsis Team                    1.cs. U18    2 h.   41,61 p
167. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   41,31 p
168. Csehi Miklós                   3.cs. P01    2 h.   41,20 p
169. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    2 h.   40,90 p
170. Faragó István                  1.cs. U01    2 h.   40,89 p
171. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    2 h.   40,88 p
172. K&T                            2.cs. P13    2 h.   40,25 p
173. Ádok János                     1.cs. U05    2 h.   39,66 p
174. Czékus János                   1.cs. U03    2 h.   39,50 p
175. Czékus János                   2.cs. U03    2 h.   39,44 p
176. Sebõk Miklós                   2.cs. P02    2 h.   39,21 p
177. Nagy Mihály                    1.cs. P06    2 h.   38,77 p
178. Pintér Tibor                   2.cs. P02    2 h.   38,43 p
179. Bíró József                    2.cs. P06    2 h.   37,83 p
180. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    2 h.   37,70 p
181. Bajkán István                  2.cs. P01    2 h.   37,64 p
182. Varga K.István                 1.cs. U05    2 h.   37,47 p
183. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   37,28 p
184. Gácsi János                    1.cs. P06    2 h.   37,14 p
185. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   36,89 p
186. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    2 h.   36,72 p
187. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   36,46 p
188. Miklós Mihály                  2.cs. U18    2 h.   36,10 p
189. Fejér Zoltán                   1.cs. U02    2 h.   34,94 p
190. Nagy Károly                    2.cs. P01    2 h.   34,34 p
191. Ladányi Dániel                 1.cs. U18    2 h.   33,70 p
192. Janiga István                  2.cs. R37    2 h.   32,81 p
193. Silay Ferenc                   1.cs. U21    2 h.   32,77 p
194. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   32,64 p
195. Murányi László                 2.cs. U12    2 h.   31,83 p
196. Nyitrai Gabriella              3.cs. U12    1 h.   31,78 p
197. Bakai Imre                     1.cs. U05    2 h.   31,71 p
198. Hernádi Sándor                 1.cs. U18    1 h.   30,38 p
199. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   30,28 p
200. Kabók Áron Balázs              1.cs. U05    1 h.   29,39 p
201. Miklós József                  3.cs. U21    2 h.   29,04 p
202. Mátés András                   2.cs. U01    1 h.   28,87 p
203. Olasz János                    2.cs. U05    1 h.   28,00 p
204. Gulyás Julianna                1.cs. P22    1 h.   26,99 p
205. Túri József                    2.cs. U03    1 h.   26,24 p
206. Szepesi Imre                   2.cs. P02    1 h.   26,10 p
207. Rau Sándor és Gergõ            1.cs. U01    1 h.   26,02 p
208. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    1 h.   25,01 p
209. Kovács Imre                    3.cs. U18    1 h.   24,20 p
210. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   23,97 p
211. Szántai Zoltán                 2.cs. U02    1 h.   23,96 p
212. Pusztai János id.              2.cs. U21    1 h.   23,91 p
213. Kocsi István                   2.cs. U18    1 h.   23,91 p
214. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   23,00 p
215. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   22,72 p
216. Dobó István                    1.cs. U18    1 h.   22,72 p
217. Csehi Miklós                   2.cs. P01    1 h.   22,58 p
218. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   22,22 p
219. Szlovák Tamás                  2.cs. U12    1 h.   21,94 p
220. Lukács Ferenc                  3.cs. U01    1 h.   21,70 p
221. Megyeri Árpád                  2.cs. U03    1 h.   21,25 p
222. Silay Ferenc                   3.cs. U21    1 h.   21,19 p
223. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   21,01 p
224. Kovács Lászlo és Fia           3.cs. U03    1 h.   20,97 p
225. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   20,49 p
226. Vajna Zsolt                    1.cs. U21    1 h.   20,45 p
227. Bíró József                    1.cs. P06    1 h.   20,26 p
228. Roza S. - Vén F.               1.cs. U12    1 h.   20,13 p
229. Pusztai János                  2.cs. U21    1 h.   20,07 p
230. Kocsi István                   7.cs. U18    1 h.   19,66 p
231. Kiss János 1.                  3.cs. U18    1 h.   19,58 p
232. Budai László                   1.cs. P18    1 h.   19,47 p
233. Havas Tibor                    1.cs. U05    1 h.   18,85 p
234. Miklós József                  2.cs. U21    1 h.   18,75 p
235. Székely János                  1.cs. P19    1 h.   18,43 p
236. Forrai Sándor                  1.cs. U05    1 h.   18,37 p
237. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   17,76 p
238. Tari László                    2.cs. U18    1 h.   17,68 p
239. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   17,34 p
240. Gyõri Sándor                   1.cs. P08    1 h.   17,24 p
241. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   17,20 p
242. Kabók Áron Balázs              2.cs. U05    1 h.   16,82 p
243. Forrai Sándor                  2.cs. U05    1 h.   16,78 p
244. Forgó István                   2.cs. P02    1 h.   16,77 p
245. Komocsin József                1.cs. P18    1 h.   16,66 p
246. Kucsera József                 3.cs. U18    1 h.   16,44 p
247. Gulyás Ferenc                  3.cs. P02    1 h.   16,43 p
248. Stal Gyula                     2.cs. U01    1 h.   16,12 p
249. Barna Miklós és Ákos           4.cs. U01    1 h.   15,81 p
250. Janiga István                  1.cs. R37    1 h.   15,55 p
251. Kocsis Team                    3.cs. U18    1 h.   15,42 p
252. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    1 h.   15,40 p
253. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    1 h.   15,26 p
254. Miklós József                  1.cs. U21    1 h.   15,16 p
255. Marossy László Géza            1.cs. P22    1 h.   15,03 p
256. Kiss János 2.                  1.cs. U18    1 h.   14,68 p
257. Csuka Sándor                   3.cs. U01    1 h.   14,46 p
258. Loksai Ferenc                  2.cs. U18    1 h.   14,25 p

A verseny Dél-Tisza I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  157,89 p
   2. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  157,75 p
   3. Olejár Pál                     2.cs. P13    5 h.  155,49 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  154,72 p
   5. Olejár Pál                     1.cs. P13    5 h.  149,43 p
   6. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.  145,02 p
   7. Felek Árpád                    1.cs. P22    5 h.  139,30 p
   8. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  137,91 p
   9. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    5 h.  137,60 p
  10. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  137,21 p
  11. Kádár László                   2.cs. P06    5 h.  135,92 p
  12. Turák Károly                   1.cs. P01    5 h.  133,20 p
  13. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    5 h.  132,58 p
  14. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  130,35 p
  15. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  121,81 p
  16. Takács Gergõ                   1.cs. P06    5 h.  116,62 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  114,83 p
  18. Molnár Krisztina               1.cs. P13    5 h.  111,47 p
  19. Turák Károly                   2.cs. P01    5 h.  108,56 p
  20. Olejár Pálné                   1.cs. P13    5 h.  107,62 p
  21. K&T                            4.cs. P13    5 h.  105,72 p
  22. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.  102,07 p
  23. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    4 h.  101,40 p
  24. Tóth Endre                     1.cs. P18    4 h.   92,99 p
  25. Repka Róbert                   1.cs. P02    4 h.   90,74 p
  26. Forgó István                   1.cs. P02    4 h.   89,02 p
  27. Bajkán István                  1.cs. P01    4 h.   87,37 p
  28. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    3 h.   85,48 p
  29. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    4 h.   85,16 p
  30. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.   84,38 p
  31. K&T                            3.cs. P13    3 h.   83,22 p
  32. Dankó Pál                      1.cs. P13    3 h.   80,35 p
  33. Szepesi Imre                   1.cs. P02    3 h.   79,63 p
  34. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    3 h.   76,07 p
  35. Varga Lajos                    1.cs. P02    3 h.   74,60 p
  36. K&T                            1.cs. P13    3 h.   73,20 p
  37. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    3 h.   72,47 p
  38. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   72,46 p
  39. Szluka János                   3.cs. P01    2 h.   63,21 p
  40. Sajben Mihály                  1.cs. P01    3 h.   60,90 p
  41. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    2 h.   59,62 p
  42. Csachó Mihály                  2.cs. P01    3 h.   58,99 p
  43. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs. P01    2 h.   52,55 p
  44. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    3 h.   49,04 p
  45. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    2 h.   48,21 p
  46. Faragó István                  1.cs. P02    2 h.   47,89 p
  47. Fábián Attila                  1.cs. P02    2 h.   46,33 p
  48. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   45,83 p
  49. Japport Mátyás                 2.cs. P06    2 h.   45,57 p
  50. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   44,47 p
  51. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    2 h.   44,35 p
  52. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    2 h.   43,64 p
  53. Japport Mátyás                 1.cs. P06    2 h.   42,61 p
  54. Erdõháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   42,58 p
  55. Csehi Miklós                   3.cs. P01    2 h.   40,65 p
  56. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   40,65 p
  57. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   40,50 p
  58. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    2 h.   40,00 p
  59. K&T                            2.cs. P13    2 h.   39,50 p
  60. Sebõk Miklós                   2.cs. P02    2 h.   38,41 p
  61. Nagy Mihály                    1.cs. P06    2 h.   38,03 p
  62. Pintér Tibor                   2.cs. P02    2 h.   37,55 p
  63. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    2 h.   37,08 p
  64. Nagy Károly                    1.cs. P01    2 h.   36,85 p
  65. Bíró József                    2.cs. P06    2 h.   36,67 p
  66. Gácsi János                    1.cs. P06    2 h.   35,75 p
  67. Polyák János                   1.cs. P02    2 h.   35,74 p
  68. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    2 h.   35,32 p
  69. Kereki István                  1.cs. P19    2 h.   35,28 p
  70. Pintér Tibor                   1.cs. P02    1 h.   31,83 p
  71. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    1 h.   30,61 p
  72. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    2 h.   30,21 p
  73. Gulyás Julianna                1.cs. P22    1 h.   27,15 p
  74. Szepesi Imre                   2.cs. P02    1 h.   26,34 p
  75. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    1 h.   25,56 p
  76. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   25,52 p
  77. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    1 h.   25,36 p
  78. Kitulják Pál                   1.cs. P02    1 h.   24,27 p
  79. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   23,34 p
  80. Pádár Antal                    2.cs. P19    1 h.   23,07 p
  81. Csehi Miklós                   2.cs. P01    1 h.   22,92 p
  82. Bajkán István                  2.cs. P01    1 h.   22,68 p
  83. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   22,38 p
  84. Knyihár János                  1.cs. P01    1 h.   22,28 p
  85. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   20,90 p
  86. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   20,40 p
  87. Bíró József                    1.cs. P06    1 h.   20,07 p
  88. Budai László                   1.cs. P18    1 h.   19,00 p
  89. Székely János                  1.cs. P19    1 h.   18,02 p
  90. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   17,81 p
  91. Janiga István                  2.cs. R37    1 h.   17,27 p
  92. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   16,99 p
  93. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   16,32 p
  94. Gyõri Sándor                   1.cs. P08    1 h.   16,21 p
  95. Mihalik Csaba                  2.cs. P02    1 h.   16,21 p
  96. Forgó István                   2.cs. P02    1 h.   15,77 p
  97. Komocsin József                1.cs. P18    1 h.   15,73 p
  98. Gulyás Ferenc                  3.cs. P02    1 h.   15,42 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs.    5 h.  152,06 p
   2. Szluka János                   1.cs.    5 h.  151,28 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs.    5 h.  146,36 p
   4. Turák Károly                   1.cs.    5 h.  121,20 p
   5. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs.    4 h.  102,64 p
   6. Turák Károly                   2.cs.    4 h.   79,97 p
   7. Zdolik Mihály                  1.cs.    3 h.   76,96 p
   8. Tóth László                    1.cs.    3 h.   64,24 p
   9. Bajkán István                  1.cs.    3 h.   60,95 p
  10. Szluka János                   3.cs.    2 h.   60,61 p
  11. Nagy Gáspár László             1.cs.    3 h.   54,26 p
  12. Balázs Mátyás                  3.cs.    2 h.   48,49 p
  13. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs.    2 h.   46,29 p
  14. Nagy József                    1.cs.    2 h.   41,62 p
  15. Csachó Mihály                  2.cs.    2 h.   35,25 p
  16. Rozsnyai Endre                 1.cs.    2 h.   34,91 p
  17. Balázs Mátyás                  1.cs.    1 h.   27,69 p
  18. Sajben Mihály                  1.cs.    1 h.   24,77 p
  19. Nagy Gáspár László             2.cs.    1 h.   23,74 p
  20. Zdolik Mihály                  2.cs.    1 h.   22,65 p
  21. Csehi Miklós                   2.cs.    1 h.   19,26 p
  22. Bajkán István                  2.cs.    1 h.   18,46 p
  23. Knyihár János                  1.cs.    1 h.   17,91 p
  24. Csehi Miklós                   3.cs.    1 h.   16,88 p
  25. Sajben Mihály                  2.cs.    1 h.   16,04 p