Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Komárom II.

2011.06.04

 

 


Dél-Tisza Tagszövetség A csoport, P01 Békéscsaba
Elsõ adat felvétele: 2011.06.04 23:04:02
Az adatok utolsó módosítása: 2011.06.19 13:17:43
A lista kiadásának idõpontja: 2011.07.13 18:00:48
Az óvási határidõ az elsõ adatfelvételtõl számított 30 nap: 2011.07.04 23:04:02
Az óvási határidõ elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rovidtav, 03 verseny

Feleresztés helye: Komarom
Feleresztés ideje: 2011.06.04 07:00
Idõjárás         :
Kisérõ           :
Központi táv     : 229000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    elsõ      20%
P01 Békéscsaba         16   34   319   64   1151,75   1039,62
P02 Orosháza           19   32   317   63   1155,87    988,22
P06 Gyula              13   24   236   47   1126,75   1043,84
P08 Tótkomlós           7    7    66   13   1060,67    902,40
P13 Szarvas             9   13   123   25   1133,03   1041,33
P18 Mezõberény          7    7    60   12   1091,19    939,88
P19 Vésztõ             10   16   153   31   1036,00    932,38
P22 Újkígyós            7   10    75   15   1117,45    975,55
R37 Mezõkovácsháza      7    9    78   16   1094,00    957,59
Dél-Tisza I.           95  152  1427  285   1155,87   1011,85
U01 Hódmezõvásárhely   24   65   637  127   1241,61   1119,11
U02 Csongrád            9   10    89   18   1191,53   1027,06
U12 Csongrád           14   26   255   51   1204,86   1060,61
Dél-Tisza II.          47  101   981  196   1241,61   1094,26
U03 Kistelek           10   27   252   50   1215,37   1140,08
U05 Makó               16   25   243   49   1173,50   1024,90
U18 Szeged             29   72   698  140   1193,20   1074,62
U21 Szeged             10   45   408   82   1173,55   1006,42
Dél-Tisza III.         65  169  1601  320   1215,37   1063,27
Tagszövetségben       207  422  4009  802   1241,61   1055,06

P01 egyesületi díjlista
   1. Csachó Mihály                  1.cs. HU-08- 05-55308   H 1151,75 m/p
   2. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70027   H 1146,86 m/p
   3. Nagy József                    1.cs. HU 07-05-28955    H 1139,47 m/p
   4. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70041   H 1131,73 m/p
   5. Szluka János                   2.cs. HU-10- 05-89606   H 1131,12 m/p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28053   H 1130,93 m/p
   7. Szluka János                   3.cs. HU-09- 05-70085   H 1128,80 m/p
   8. Sajben Mihály                  1.cs. HU 10-05-89360    H 1127,11 m/p
   9. Szluka János                   1.cs. HU-07- 05-28417   H 1125,29 m/p
  10. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28019   H 1124,50 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 254704 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   5h 108,45p    R:  10.   5h 130,15p    T:  97.   4h  78,55p
   HU-08- 05-54915   H 04 10:51:20  1101,03 m/p  22  26,55   49  29,50  423  23,06
   HU-09- 05-69998   H 04 10:54:29  1086,23 m/p  30  24,26   81  27,48  542  20,39
   HU-09- 05-69347   H 04 10:57:50  1070,93 m/p  39  21,69  106  25,89  660  17,74
   HU-10- 05-89392   H 04 10:58:15  1069,06 m/p  41  21,12  112  25,51  677  17,36
   HU-07- 05-27583   H 04 11:03:34  1045,73 m/p  63  14,83  171  21,77    0   0,00

Bajkán István                   2.cs. Dt: 254704 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  25.   1h  15,40p    R:  82.   1h  22,03p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89823   T 04 11:02:56  1048,45 m/p  61  15,40  167  22,03    0   0,00

Balázs Mátyás                   1.cs. Dt: 250502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 124,25p    R:   5.   5h 140,34p    T:  56.   5h 105,46p
   HU-09- 05-69860   H 04 10:44:08  1117,65 m/p  11  29,65   25  30,98  309  25,58
   HU-09- 05-69879   T 04 10:45:19  1111,78 m/p  15  28,51   32  30,54  349  24,68
   HU-10- 05-89285   T 04 10:47:07  1102,97 m/p  20  27,08   46  29,65  401  23,52
   HU-09- 05-69822   H 04 10:55:47  1062,42 m/p  46  19,65  124  24,71  730  16,12
   HU-10- 05-89283   T 04 10:56:25  1059,58 m/p  47  19,36  128  24,46  755  15,56

Balázs Mátyás                   2.cs. Dt: 250502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  23.   1h  16,51p    R:  79.   1h  22,87p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89284   H 04 10:58:02  1052,38 m/p  57  16,51  153  22,87    0   0,00

Balázs Mátyás                   3.cs. Dt: 250502 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R: 106.   1h  15,90p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89258   T 04 11:06:15  1017,27 m/p   0   0,00  263  15,90    0   0,00

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 250313 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 150,51p    R:   1.   5h 156,88p    T:  25.   5h 132,02p
   HU-08- 05-55308   H 04 10:37:20  1151,75 m/p   1  32,50    2  32,44  167  28,77
   HU-07- 05-28053   H 04 10:41:20  1130,93 m/p   6  31,07   10  31,93  237  27,20
   HU-07- 05-28019   H 04 10:42:36  1124,50 m/p  10  29,93   17  31,49  278  26,28
   HU-09- 05-69504   H 04 10:44:01  1117,39 m/p  12  29,36   27  30,86  313  25,49
   HU-06- 05-07457   H 04 10:45:46  1108,72 m/p  18  27,65   38  30,16  367  24,28
   HU-07- 05-28049   H 04 10:51:32  1081,11 m/p  34  23,07   90  26,86  571  19,69
   HU-08- 05-55339   H 04 10:54:11  1068,88 m/p  42  20,79  113  25,40  679  17,27
   HU-07- 05-28044   H 04 10:56:17  1059,38 m/p  48  19,07  129  24,39  756  15,54
   HU-07- 05-28038   H 04 11:05:09  1021,06 m/p   0   0,00  248  16,85    0   0,00

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 250313 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  29,07p    R:  45.   2h  49,86p    T: 191.   1h  25,40p
   HU-08- 05-55381   H 04 10:44:07  1116,89 m/p  13  29,07   28  30,79  317  25,40
   HU-08- 05-55368   H 04 11:02:34  1031,93 m/p   0   0,00  213  19,07    0   0,00

Csarnai Szilárd                 1.cs. Dt: 250245 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  25,07p    R:  31.   4h  83,80p    T: 205.   1h  21,09p
   HU-09- 05-70326   H 04 10:49:37  1089,84 m/p  27  25,07   73  27,94  509  21,09
   HU-09- 05-70327   T 04 11:01:22  1036,78 m/p   0   0,00  196  20,14    0   0,00
   HU-09- 05-70314   T 04 11:02:15  1033,00 m/p   0   0,00  211  19,19    0   0,00
   HU-10- 05-89455   H 04 11:05:22  1019,88 m/p   0   0,00  253  16,53    0   0,00

Csehi Miklós                    1.cs. Dt: 254536 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   3h  73,34p    R:  24.   4h  98,75p    T: 121.   3h  62,38p
   HU-10- 05-89963   H 04 10:49:59  1106,76 m/p  19  27,40   41  30,01  376  24,12
   HU-10- 05-89904   H 04 10:54:24  1085,90 m/p  31  23,97   82  27,41  544  20,34
   HU-10- P-000089   T 04 10:57:28  1071,88 m/p  38  21,97  104  26,02  652  17,92
   HU-10- 05-89907   H 04 11:10:58  1014,22 m/p   0   0,00  273  15,31    0   0,00

Csehi Miklós                    2.cs. Dt: 254536 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   4h  89,61p    R:  19.   4h 106,80p    T: 120.   3h  62,54p
   HU-10- 05-89957   T 04 10:49:07  1110,94 m/p  17  27,97   35  30,39  359  24,50
   HU-10- P-000085   H 04 10:51:40  1098,72 m/p  24  25,97   54  29,19  441  22,66
   HU-10- P-000090   H 04 11:00:30  1058,36 m/p  50  18,55  134  24,12  765  15,38
   HU-10- 05-88902   H 04 11:01:32  1053,83 m/p  55  17,12  150  23,10    0   0,00

Csehi Miklós                    3.cs. Dt: 254536 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  20,26p    R:  72.   1h  25,13p    T: 227.   1h  16,75p
   HU-09- 13-27330   H 04 10:58:55  1065,38 m/p  44  20,26  118  25,13  704  16,75

Knyihár János                   1.cs. Dt: 251743 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  26.   1h  14,52p    R:  58.   2h  38,86p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 08-05-55491    H 04 11:02:09  1039,62 m/p  64  14,52  185  20,86    0   0,00
   HU 08-05-55463    H 04 11:05:28  1025,57 m/p   0   0,00  230  18,00    0   0,00

Nagy Gáspár László              1.cs. Dt: 251161 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 101,19p    R:   6.   5h 133,09p    T:  82.   4h  86,07p
   HU-08- 05-55987   H 04 10:45:55  1111,74 m/p  16  28,23   33  30,48  350  24,67
   HU-10- 05-89045   H 04 10:49:11  1095,90 m/p  25  25,65   62  28,65  465  22,08
   HU-09- 13-26331   H 04 10:51:00  1087,28 m/p  28  24,80   78  27,63  528  20,67
   HU-05- 05-90805   H 04 10:53:30  1075,64 m/p  36  22,51  100  26,24  618  18,65
   HU-06- 05-13109   H 04 11:02:20  1036,43 m/p   0   0,00  197  20,09    0   0,00
   HU-07- 05-33155   H 04 11:07:38  1014,25 m/p   0   0,00  271  15,40    0   0,00

Nagy Gáspár László              2.cs. Dt: 251161 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  59.   2h  37,32p    T:   0.   0h   0,00p
x HU-10- 05-89016   H 04 11:01:53  1038,36 m/p   0   0,00  190  20,53    0   0,00
   HU-08- 05-55999   T 04 11:06:05  1020,63 m/p   0   0,00  249  16,79    0   0,00

Nagy Gáspár László              3.cs. Dt: 251161 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   2h  36,45p    R:  48.   2h  47,72p    T: 226.   1h  16,76p
   HU-09- 05-70162   T 04 10:55:40  1065,75 m/p  43  20,51  117  25,16  702  16,76
   HU-09- 01-19910   T 04 10:58:55  1051,25 m/p  59  15,94  158  22,56    0   0,00

Nagy József                     1.cs. Dt: 251026 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   3h  80,96p    R:  20.   4h 106,79p    T: 110.   3h  70,18p
   HU 07-05-28955    H 04 10:40:18  1139,47 m/p   3  31,94    5  32,26  198  28,08
   HU 09-05-69653    H 04 10:49:14  1095,07 m/p  26  25,37   63  28,58  470  21,97
   HU 08-05-55546    H 04 10:51:29  1084,42 m/p  32  23,65   85  27,19  552  20,13
   HU 09-05-69655    H 04 11:03:36  1030,48 m/p   0   0,00  218  18,76    0   0,00

Nagy Károly                     1.cs. Dt: 248929 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  95.   1h  18,17p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-69140   T 04 11:02:04  1028,35 m/p   0   0,00  227  18,17    0   0,00

Nagy Károly                     2.cs. Dt: 248929 Kg:   6 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  89.   1h  19,75p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-90051   T 04 11:00:29  1035,12 m/p   0   0,00  202  19,75    0   0,00

Nagy Károly                     4.cs. Dt: 248929 Kg:   4 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  90.   1h  19,24p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-70446   T 04 11:00:55  1033,26 m/p   0   0,00  210  19,24    0   0,00

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 246539 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  21.   1h  17,89p    R:  74.   1h  23,72p    T: 242.   1h  14,94p
   HU 10-05-98329    T 04 10:53:13  1057,12 m/p  52  17,89  139  23,72  781  14,94

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 249994 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  30,50p    R:  32.   4h  80,18p    T: 184.   1h  26,68p
   HU 10-05-89360    H 04 10:41:48  1127,11 m/p   8  30,50   12  31,80  260  26,68
   HU 07-26-93585    H 04 11:04:46  1021,36 m/p   0   0,00  246  16,97    0   0,00
   HU 07-26-93578    H 04 11:04:47  1021,29 m/p   0   0,00  247  16,91    0   0,00
   HU 07-05-30361    H 04 11:07:04  1011,85 m/p   0   0,00  285  14,50    0   0,00

Szluka János                    1.cs. Dt: 247320 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 140,09p    R:   4.   5h 149,83p    T:  54.   4h 107,43p
   HU-09- 05-70027   H 04 10:35:39  1146,86 m/p   2  32,19    3  32,35  178  28,50
   HU-09- 05-70041   H 04 10:38:32  1131,73 m/p   4  31,62    8  32,03  230  27,33
   HU-07- 05-28417   H 04 10:39:47  1125,29 m/p   9  30,19   15  31,59  274  26,34
   HU-08- 05-55615   H 04 10:41:34  1116,23 m/p  14  28,76   29  30,70  322  25,26
   HU-09- 05-70040   H 04 10:54:31  1054,59 m/p  54  17,33  148  23,16    0   0,00
   HU-07- 05-28425   H 04 10:55:40  1049,45 m/p  60  15,62  164  22,14    0   0,00
   HU-09- 05-70013   H 04 11:03:00  1017,78 m/p   0   0,00  262  15,93    0   0,00

Szluka János                    2.cs. Dt: 247320 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   4h  90,18p    R:  13.   5h 126,43p    T: 122.   3h  62,19p
   HU-10- 05-89606   H 04 10:38:39  1131,12 m/p   5  31,33    9  31,97  234  27,24
   HU-10- 05-89601   H 04 10:50:04  1074,99 m/p  37  22,19  102  26,07  630  18,34
   HU-09- 05-70074   H 04 10:52:17  1064,73 m/p  45  19,90  119  24,99  707  16,61
   HU-07- 05-28401   H 04 10:54:50  1053,17 m/p  56  16,76  151  22,97    0   0,00
   HU-08- 05-55639   H 04 10:58:11  1038,36 m/p   0   0,00  191  20,43    0   0,00
   HU-10- 05-89611   H 04 11:01:13  1025,30 m/p   0   0,00  233  17,77    0   0,00
   HU-08- 05-55663   H 04 11:04:00  1013,61 m/p   0   0,00  276  15,04    0   0,00

Szluka János                    3.cs. Dt: 247320 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   4h  99,61p    R:   9.   5h 130,62p    T:  83.   4h  85,24p
   HU-09- 05-70085   H 04 10:39:06  1128,80 m/p   7  30,76   11  31,84  249  26,90
   HU-07- 05-28406   H 04 10:44:29  1101,73 m/p  21  26,76   47  29,56  415  23,17
   HU-10- 05-89639   H 04 10:48:30  1082,36 m/p  33  23,33   87  27,02  563  19,84
   HU-10- D-248141   H 04 10:53:39  1058,51 m/p  49  18,76  133  24,11  764  15,33
   HU-09- 05-70066   H 04 11:01:05  1025,87 m/p   0   0,00  228  18,09    0   0,00
   HU-10- 05-89656   H 04 11:02:28  1020,02 m/p   0   0,00  252  16,56    0   0,00

Tóth László                     1.cs. Dt: 249637 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  24,50p    R:  41.   3h  60,47p    T: 209.   1h  20,50p
   HU-10- 05-89690   H 04 10:49:42  1086,80 m/p  29  24,50   79  27,55  535  20,50
   HU-09- 05-69820   H 04 11:04:00  1023,10 m/p   0   0,00  243  17,16    0   0,00
   HU-09- 05-69810   H 04 11:05:33  1016,64 m/p   0   0,00  265  15,76    0   0,00

Tóth László                     2.cs. Dt: 249637 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  22.   1h  17,64p    R:  76.   1h  23,50p    T: 245.   1h  14,77p
   HU-09- 05-69816   H 04 10:56:23  1056,07 m/p  53  17,64  143  23,50  790  14,77

Turák Károly                    1.cs. Dt: 254910 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  21,41p    R:  52.   2h  45,14p    T: 220.   1h  17,65p
   HU-09- 05-69079   H 04 10:58:05  1070,68 m/p  40  21,41  108  25,77  664  17,65
   HU-10- 05-89803   H 04 11:06:29  1034,19 m/p   0   0,00  209  19,37    0   0,00

Turák Károly                    2.cs. Dt: 254910 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  18,26p    R:  40.   3h  62,10p    T: 239.   1h  15,13p
   HU-10- 05-89807   H 04 11:01:04  1057,43 m/p  51  18,26  138  23,87  776  15,13
   HU-10- D-279599   H 04 11:05:20  1039,04 m/p   0   0,00  188  20,70    0   0,00
   HU-10- 05-89809   H 04 11:08:54  1024,15 m/p   0   0,00  238  17,53    0   0,00

Zahorán Pál Zoltánné            1.cs. Dt: 246403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  24.   1h  16,18p    R:  54.   2h  43,32p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 13-27356   H 04 10:54:12  1052,11 m/p  58  16,18  154  22,77    0   0,00
   HU-09- 05-69777   H 04 10:57:13  1038,73 m/p   0   0,00  189  20,55    0   0,00

Zahorán Pál Zoltánné            2.cs. Dt: 246403 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  26,18p    R:  68.   1h  29,17p    T: 198.   1h  22,64p
   HU-09- 05-90012   H 04 10:44:08  1099,36 m/p  23  26,18   53  29,17  438  22,64

Zdolik Mihály                   1.cs. Dt: 250182 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  37,86p    R:  38.   3h  63,15p    T: 216.   1h  18,93p
   HU-09- 05-70238   H 04 10:52:20  1076,82 m/p  35  22,79   99  26,29  605  18,93
   HU-09- 05-70264   H 04 10:58:50  1047,52 m/p  62  15,07  169  21,85    0   0,00
   HU-09- 05-70299   H 04 11:06:51  1013,50 m/p   0   0,00  277  15,01    0   0,00

Zdolik Mihály                   2.cs. Dt: 250182 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  92.   1h  18,68p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-70247   H 04 11:02:53  1030,05 m/p   0   0,00  219  18,68    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Sós Bálint                     4.cs. U01 HU-10- 05-97583   T 1241,61 m/p
   2. Sós Bálint                     4.cs. U01 HU-09- 05-78161   T 1239,98 m/p
   3. Sós Bálint                     1.cs. U01 HU-09- 05-78137   H 1238,71 m/p
   4. Látos József és András         1.cs. U01 HU-08- D-179539   H 1220,70 m/p
   5. Ferge Sándor                   2.cs. U01 HU-09- 05-78665   T 1220,66 m/p
   6. Ferge Sándor                   2.cs. U01 HU-08- 05-67036   T 1220,21 m/p
   7. Sós Bálint                     2.cs. U01 HU-09- 05-78139   H 1219,61 m/p
   8. Sós Bálint                     3.cs. U01 HU-09- 05-78107   T 1219,16 m/p
   9. Rau Sándor és Gergõ            1.cs. U01 HU-10- 05-97203   H 1217,89 m/p
  10. Rau Sándor és Gergõ            2.cs. U01 HU-10-   O-0970   H 1216,45 m/p


Dél-Tisza I. röpcsoporti díjlista
   1. Repka Róbert                   2.cs. P02 HU 10-05-91275    H 1155,87 m/p
   2. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-08- 05-55308   H 1151,75 m/p
   3. Szluka János                   1.cs. P01 HU-09- 05-70027   H 1146,86 m/p
   4. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 09-05-71695    H 1141,25 m/p
   5. Nagy József                    1.cs. P01 HU 07-05-28955    H 1139,47 m/p
   6. Pintér Tibor                   2.cs. P02 HU-10- D-245231   H 1136,14 m/p
   7. Szabó Imre                     2.cs. P13 HU 08-05-67549    T 1133,03 m/p
   8. Szluka János                   1.cs. P01 HU-09- 05-70041   H 1131,73 m/p
   9. Szluka János                   2.cs. P01 HU-10- 05-89606   H 1131,12 m/p
  10. Csachó Mihály                  1.cs. P01 HU-07- 05-28053   H 1130,93 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Sós Bálint                     4.cs. U01    5 h.  159,32 p
   2. Sós Bálint                     1.cs. U01    5 h.  156,39 p
   3. Sós Bálint                     2.cs. U01    5 h.  155,19 p
   4. Kovács Lászlo és Fia           4.cs. U03    5 h.  152,56 p
   5. Ferge Sándor                   2.cs. U01    5 h.  150,90 p
   6. Onozó István                   2.cs. U03    5 h.  149,73 p
   7. Látos József és András         1.cs. U01    5 h.  149,52 p
   8. Kovács Lászlo és Fia           2.cs. U03    5 h.  149,24 p
   9. Czékus János                   1.cs. U03    5 h.  148,42 p
  10. Ferge Sándor                   1.cs. U01    5 h.  148,04 p
  11. Kovács Mihály és András        3.cs. U01    5 h.  145,95 p
  12. Czékus János                   2.cs. U03    5 h.  144,68 p
  13. Megyeri Sándor                 1.cs. U01    5 h.  142,08 p
  14. Barna Miklós és Ákos           1.cs. U01    5 h.  141,66 p
  15. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03    5 h.  141,43 p
  16. Marton Péter                   2.cs. U01    5 h.  140,47 p
  17. Czékus János                   3.cs. U03    5 h.  137,83 p
  18. Kocsis Team                    1.cs. U18    5 h.  137,54 p
  19. Kovács Mihály és András        1.cs. U01    5 h.  137,02 p
  20. Kocsis Team                    2.cs. U18    5 h.  135,48 p
  21. Sós Bálint                     3.cs. U01    5 h.  135,41 p
  22. Marton Péter                   3.cs. U01    5 h.  135,30 p
  23. Barna Miklós és Ákos           2.cs. U01    5 h.  134,82 p
  24. Kabók Áron Balázs              1.cs. U05    5 h.  134,39 p
  25. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  132,02 p
  26. Dora Zoltán                    1.cs. U03    5 h.  131,82 p
  27. Marton Péter                   1.cs. U01    5 h.  131,46 p
  28. Kabók Áron Balázs              2.cs. U05    5 h.  130,04 p
  29. Pászti Pál                     1.cs. U03    5 h.  129,77 p
  30. Lukács Ferenc                  1.cs. U01    5 h.  128,80 p
  31. Megyeri Sándor                 2.cs. U01    5 h.  128,67 p
  32. Ürge Ágoston                   1.cs. U18    5 h.  128,45 p
  33. Miklós Mihály                  1.cs. U18    5 h.  127,98 p
  34. Tóth István                    2.cs. U03    5 h.  127,72 p
  35. Kovács Mihály és András        2.cs. U01    5 h.  125,63 p
  36. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  124,04 p
  37. Rapcsányi Sándor               1.cs. U18    5 h.  121,39 p
  38. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  121,07 p
  39. Tari László                    1.cs. U18    5 h.  119,98 p
  40. Kovács Mihály és András        5.cs. U01    5 h.  119,36 p
  41. Onozó István                   1.cs. U03    5 h.  118,18 p
  42. Rau Sándor és Gergõ            1.cs. U01    5 h.  117,93 p
  43. Túri József                    1.cs. U03    5 h.  117,04 p
  44. Juhász István                  4.cs. U18    5 h.  116,80 p
  45. Onozó István                   4.cs. U03    4 h.  116,49 p
  46. Tóth László                    1.cs. U01    5 h.  116,14 p
  47. Vituska Antal                  1.cs. U18    5 h.  115,72 p
  48. Olasz János                    1.cs. U05    5 h.  115,54 p
  49. Szalkai Sándor                 1.cs. U02    5 h.  113,45 p
  50. Kocsi István                   4.cs. U18    5 h.  110,61 p
  51. Kovács Mihály és András        4.cs. U01    4 h.  110,44 p
  52. Marton Péter                   4.cs. U01    4 h.  109,29 p
  53. Szép Imre                      1.cs. U01    5 h.  108,49 p
  54. Szluka János                   1.cs. P01    4 h.  107,43 p
  55. Megyeri Sándor                 4.cs. U01    4 h.  106,03 p
  56. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.  105,46 p
  57. Tari László                    3.cs. U18    5 h.  104,97 p
  58. Papp-Mara                      2.cs. U18    4 h.  104,37 p
  59. Látos József és András         2.cs. U01    5 h.  103,00 p
  60. Olasz János                    2.cs. U05    4 h.  102,62 p
  61. Kotymán Imre                   1.cs. U02    4 h.  102,57 p
  62. Ferge Sándor                   4.cs. U01    4 h.  102,35 p
  63. Vajna Zsolt                    1.cs. U21    4 h.  100,09 p
  64. Benk Ákos                      1.cs. U01    4 h.   99,36 p
  65. Papp-Mara                      1.cs. U18    4 h.   98,55 p
  66. Kocsi István                   1.cs. U18    4 h.   96,21 p
  67. Baricsa János                  2.cs. U01    4 h.   95,71 p
  68. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.   94,39 p
  69. Tari Tibor                     3.cs. U12    4 h.   93,54 p
  70. Bárány Attila                  1.cs. U18    5 h.   93,50 p
  71. Horváth János                  1.cs. U12    4 h.   93,42 p
  72. Kocsis Team                    3.cs. U18    4 h.   92,39 p
  73. Nyitrai Gabriella              2.cs. U12    4 h.   91,24 p
  74. Nyitrai Gabriella              4.cs. U12    4 h.   90,41 p
  75. Kocsis Team                    4.cs. U18    4 h.   89,92 p
  76. Szép Imre                      2.cs. U01    4 h.   89,04 p
  77. Juhász István                  2.cs. U18    4 h.   88,84 p
  78. Miklós Mihály                  2.cs. U18    4 h.   88,80 p
  79. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.   87,57 p
  80. Kocsi István                   2.cs. U18    4 h.   86,90 p
  81. Kovács Imre                    3.cs. U18    4 h.   86,53 p
  82. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    4 h.   86,07 p
  83. Szluka János                   3.cs. P01    4 h.   85,24 p
  84. Tóth István                    3.cs. U03    3 h.   84,85 p
  85. Kovács Imre                    2.cs. U18    4 h.   84,83 p
  86. Tari László                    4.cs. U18    4 h.   83,83 p
  87. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    4 h.   83,59 p
  88. Repka Róbert                   1.cs. P02    4 h.   83,04 p
  89. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    4 h.   82,92 p
  90. Olejár Pál                     2.cs. P13    4 h.   81,75 p
  91. Csanki István                  1.cs. U01    3 h.   81,24 p
  92. Ladányi Dániel                 2.cs. U18    4 h.   80,31 p
  93. Kiss János 2.                  1.cs. U18    4 h.   80,23 p
  94. Tóth László                    2.cs. U01    3 h.   80,01 p
  95. Onozó István                   3.cs. U03    3 h.   79,25 p
  96. Megyeri Sándor                 3.cs. U01    3 h.   79,23 p
  97. Bajkán István                  1.cs. P01    4 h.   78,55 p
  98. Vituska Antal                  2.cs. U18    4 h.   77,91 p
  99. Tari Tibor                     1.cs. U12    3 h.   77,90 p
100. Rucz János                     1.cs. U18    4 h.   77,71 p
101. Gulyás Ferenc                  2.cs. U01    3 h.   77,14 p
102. Kocsi István                   3.cs. U18    3 h.   76,21 p
103. Varga K.István                 1.cs. U05    3 h.   75,84 p
104. Juhász István                  1.cs. U18    3 h.   75,76 p
105. Arany László és Fanni          1.cs. U01    3 h.   75,54 p
106. Horváth Ferenc                 1.cs. U12    3 h.   75,41 p
107. Pászti Pál                     2.cs. U03    3 h.   74,16 p
108. Barna Miklós és Ákos           5.cs. U01    3 h.   72,44 p
109. Tari László                    2.cs. U18    3 h.   70,41 p
110. Nagy József                    1.cs. P01    3 h.   70,18 p
111. Nyitrai Gabriella              3.cs. U12    3 h.   70,06 p
112. Tóth István                    1.cs. U03    3 h.   68,97 p
113. Varga Ferenc                   3.cs. U18    3 h.   68,26 p
114. Deák Zoltán                    1.cs. U12    3 h.   68,22 p
115. Fábián Attila                  1.cs. P02    3 h.   67,89 p
116. Kovács Imre                    1.cs. U18    3 h.   67,68 p
117. K&T                            3.cs. P13    3 h.   67,24 p
118. Csuka Sándor                   1.cs. U01    3 h.   64,82 p
119. Miklós József                  1.cs. U21    3 h.   64,34 p
120. Csehi Miklós                   2.cs. P01    3 h.   62,54 p
121. Csehi Miklós                   1.cs. P01    3 h.   62,38 p
122. Szluka János                   2.cs. P01    3 h.   62,19 p
123. Máté László                    1.cs. U12    3 h.   62,01 p
124. Ferge Sándor                   3.cs. U01    3 h.   61,97 p
125. Tóth István                    1.cs. U12    3 h.   60,52 p
126. Rau Sándor és Gergõ            2.cs. U01    2 h.   58,69 p
127. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12    2 h.   58,44 p
128. Gulyás Ferenc                  1.cs. U01    2 h.   57,73 p
129. Barna Miklós és Ákos           4.cs. U01    2 h.   57,41 p
130. Bõkúti László                  1.cs. U12    3 h.   56,35 p
131. Rapcsányi Sándor               2.cs. U18    3 h.   55,98 p
132. Czékus János                   4.cs. U03    2 h.   55,71 p
133. Kovács Lászlo és Fia           3.cs. U03    2 h.   55,07 p
134. Olejár Pálné                   1.cs. P13    3 h.   54,86 p
135. Kelemen Ernõ                   1.cs. U18    2 h.   53,80 p
136. Berkó János                    3.cs. U03    2 h.   53,58 p
137. Repka Róbert                   2.cs. P02    2 h.   52,76 p
138. Szabó Imre                     2.cs. P13    2 h.   52,46 p
139. Kádár László                   1.cs. P06    3 h.   52,31 p
140. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   51,88 p
141. Tari Tibor                     4.cs. U12    2 h.   50,79 p
142. Kiss János 2.                  2.cs. U18    2 h.   50,23 p
143. Takács Gergõ                   1.cs. P06    2 h.   50,02 p
144. Miklós Mihály                  3.cs. U18    3 h.   49,72 p
145. Baricsa János                  1.cs. U01    2 h.   48,73 p
146. Ürge Ágoston                   2.cs. U18    2 h.   47,45 p
147. Lukács Ferenc                  2.cs. U01    2 h.   47,25 p
148. Nyitrai Gabriella              5.cs. U12    3 h.   46,53 p
149. Palotás Sándor                 1.cs. U01    2 h.   46,04 p
150. Arany László és Fanni          2.cs. U01    2 h.   45,48 p
151. Benk Ákos                      2.cs. U01    2 h.   45,43 p
152. Tari Tibor                     2.cs. U12    2 h.   44,77 p
153. Kocsi István                   6.cs. U18    2 h.   43,81 p
154. Kocsi István                   7.cs. U18    2 h.   43,16 p
155. Janiga István                  2.cs. R37    2 h.   42,95 p
156. Varga Ferenc                   1.cs. U18    2 h.   42,77 p
157. Túri József                    2.cs. U03    2 h.   42,63 p
158. Forgó István                   1.cs. P02    2 h.   39,23 p
159. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    2 h.   39,16 p
160. Stal Gyula                     1.cs. U01    2 h.   39,06 p
161. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    2 h.   38,46 p
162. Silay Ferenc                   3.cs. U21    2 h.   37,98 p
163. Barna Miklós és Ákos           3.cs. U01    2 h.   37,55 p
164. Silay Ferenc                   1.cs. U21    2 h.   37,08 p
165. Gut Benke Attila               1.cs. U02    2 h.   35,80 p
166. Csuka Sándor                   2.cs. U01    2 h.   35,71 p
167. Vári László                    1.cs. U05    2 h.   35,56 p
168. Oravecz Sándor                 1.cs. U12    2 h.   34,95 p
169. Olejár Pál                     1.cs. P13    2 h.   34,37 p
170. Mészáros Tibor és Róbert       1.cs. U05    2 h.   34,03 p
171. Hernádi Sándor                 1.cs. U18    2 h.   31,79 p
172. Fehér József                   1.cs. U18    2 h.   30,80 p
173. Fejér Zoltán                   1.cs. U02    2 h.   29,88 p
174. Berkó János                    2.cs. U03    1 h.   29,74 p
175. Felföldi Mihály                1.cs. U12    2 h.   29,66 p
176. Pászti Pál                     3.cs. U03    1 h.   29,34 p
177. Kiss János 1.                  3.cs. U18    1 h.   28,18 p
178. Megyeri Árpád                  1.cs. U03    1 h.   27,64 p
179. Miklós József                  3.cs. U21    1 h.   27,61 p
180. Kocsi István                   5.cs. U18    1 h.   27,41 p
181. Pintér Tibor                   2.cs. P02    1 h.   27,32 p
182. Gulyás Ferenc                  3.cs. U01    1 h.   27,17 p
183. Faragó István                  1.cs. U01    1 h.   26,77 p
184. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   26,68 p
185. Forrai Sándor                  1.cs. U05    1 h.   26,44 p
186. Mátés András                   2.cs. U01    1 h.   26,24 p
187. Miklós József                  2.cs. U21    1 h.   25,90 p
188. Ladányi Dániel                 3.cs. U18    1 h.   25,54 p
189. Gulyás Julianna                1.cs. P22    1 h.   25,53 p
190. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   25,45 p
191. Csachó Mihály                  2.cs. P01    1 h.   25,40 p
192. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    1 h.   25,39 p
193. Maszlag Imre                   1.cs. U02    1 h.   25,10 p
194. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   23,30 p
195. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   23,28 p
196. Vajna Zsolt                    3.cs. U21    1 h.   22,91 p
197. Csobánczi László               1.cs. U02    1 h.   22,84 p
198. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs. P01    1 h.   22,64 p
199. Varga K.István                 2.cs. U05    1 h.   22,21 p
200. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   22,14 p
201. Lévai László                   1.cs. U18    1 h.   21,75 p
202. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    1 h.   21,64 p
203. Kelemen Ernõ                   2.cs. U18    1 h.   21,36 p
204. Károlyi Pál                    1.cs. P18    1 h.   21,22 p
205. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    1 h.   21,09 p
206. K&T                            2.cs. P13    1 h.   20,92 p
207. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    1 h.   20,85 p
208. Horváth Ferenc                 2.cs. U12    1 h.   20,70 p
209. Tóth László                    1.cs. P01    1 h.   20,50 p
210. Rácz László                    1.cs. P02    1 h.   20,16 p
211. Szepesi Imre                   2.cs. P02    1 h.   20,02 p
212. Ádok János                     1.cs. U05    1 h.   19,87 p
213. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    1 h.   19,43 p
214. Rau Sándor és Gergõ            3.cs. U01    1 h.   19,03 p
215. Nagy János                     1.cs. U18    1 h.   18,99 p
216. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    1 h.   18,93 p
217. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    1 h.   18,72 p
218. Huszti Zoltán                  1.cs. U21    1 h.   18,27 p
219. Péli Illés                     1.cs. U05    1 h.   18,21 p
220. Turák Károly                   1.cs. P01    1 h.   17,65 p
221. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    1 h.   17,47 p
222. Fekete József                  1.cs. U12    1 h.   17,35 p
223. Murányi László                 1.cs. U12    1 h.   17,21 p
224. Palotás Sándor                 2.cs. U01    1 h.   16,95 p
225. K&T                            4.cs. P13    1 h.   16,86 p
226. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    1 h.   16,76 p
227. Csehi Miklós                   3.cs. P01    1 h.   16,75 p
228. Hegyi Antal                    1.cs. U01    1 h.   16,71 p
229. Filip Péter                    1.cs. U18    1 h.   16,62 p
230. Csanki István                  2.cs. U01    1 h.   16,43 p
231. Janiga István                  1.cs. R37    1 h.   16,41 p
232. Megyeri Árpád                  2.cs. U03    1 h.   16,30 p
233. Varga Ferenc                   2.cs. U18    1 h.   16,18 p
234. Smányi János                   1.cs. U18    1 h.   16,02 p
235. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   15,94 p
236. Kajos István                   1.cs. P08    1 h.   15,80 p
237. Pintér Tibor                   1.cs. P02    1 h.   15,61 p
238. Felek Árpád                    1.cs. P22    1 h.   15,40 p
239. Turák Károly                   2.cs. P01    1 h.   15,13 p
240. Silay Ferenc                   2.cs. U21    1 h.   15,05 p
241. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   14,96 p
242. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   14,94 p
243. Lukács Ferenc                  3.cs. U01    1 h.   14,94 p
244. Móra Imre                      1.cs. U18    1 h.   14,78 p
245. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   14,77 p
246. Kis László                     1.cs. P02    1 h.   14,67 p
247. Szlovák Tamás                  1.cs. U12    1 h.   14,65 p
248. Varga Lajos                    1.cs. P02    1 h.   14,52 p
249. Palócz Imre                    1.cs. U01    1 h.   14,37 p
250. Csuka Sándor                   3.cs. U01    1 h.   14,26 p

A verseny Dél-Tisza I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  156,88 p
   2. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  152,90 p
   3. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  150,80 p
   4. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  149,83 p
   5. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    5 h.  140,34 p
   6. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.  133,09 p
   7. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  132,68 p
   8. Repka Róbert                   1.cs. P02    5 h.  131,43 p
   9. Szluka János                   3.cs. P01    5 h.  130,62 p
  10. Bajkán István                  1.cs. P01    5 h.  130,15 p
  11. Olejár Pál                     2.cs. P13    5 h.  129,63 p
  12. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    5 h.  128,88 p
  13. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  126,43 p
  14. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.  126,43 p
  15. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    5 h.  125,71 p
  16. Repka Róbert                   2.cs. P02    5 h.  119,00 p
  17. Kádár László                   1.cs. P06    5 h.  118,03 p
  18. Balog István                   1.cs. P06    5 h.  113,34 p
  19. Csehi Miklós                   2.cs. P01    4 h.  106,80 p
  20. Nagy József                    1.cs. P01    4 h.  106,79 p
  21. Szabó Imre                     2.cs. P13    4 h.  103,83 p
  22. Fábián Attila                  1.cs. P02    4 h.  101,34 p
  23. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    5 h.  100,37 p
  24. Csehi Miklós                   1.cs. P01    4 h.   98,75 p
  25. Takács Gergõ                   1.cs. P06    4 h.   98,49 p
  26. Janiga István                  2.cs. R37    4 h.   98,12 p
  27. Olejár Pálné                   1.cs. P13    4 h.   92,63 p
  28. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    4 h.   92,59 p
  29. K&T                            3.cs. P13    3 h.   86,34 p
  30. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    4 h.   85,05 p
  31. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    4 h.   83,80 p
  32. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   80,18 p
  33. K&T                            4.cs. P13    4 h.   78,90 p
  34. Forgó István                   1.cs. P02    3 h.   76,55 p
  35. Felek Árpád                    2.cs. P22    3 h.   70,57 p
  36. Olejár Pál                     1.cs. P13    3 h.   66,99 p
  37. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    3 h.   64,99 p
  38. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    3 h.   63,15 p
  39. Szepesi Imre                   1.cs. P02    3 h.   62,45 p
  40. Turák Károly                   2.cs. P01    3 h.   62,10 p
  41. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   60,47 p
  42. Mihalik Csaba                  1.cs. P02    3 h.   58,49 p
  43. Gácsi János                    1.cs. P06    3 h.   55,76 p
  44. Kiss Ferenc                    1.cs. P02    2 h.   52,92 p
  45. Csachó Mihály                  2.cs. P01    2 h.   49,86 p
  46. Janiga István                  1.cs. R37    2 h.   47,88 p
  47. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    2 h.   47,82 p
  48. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    2 h.   47,72 p
  49. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    2 h.   46,96 p
  50. Felek Árpád                    1.cs. P22    2 h.   46,85 p
  51. Szepesi Imre                   2.cs. P02    2 h.   45,43 p
  52. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   45,14 p
  53. Pintér Tibor                   1.cs. P02    2 h.   44,24 p
  54. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    2 h.   43,32 p
  55. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    2 h.   43,28 p
  56. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   42,03 p
  57. Bíró József                    1.cs. P06    2 h.   39,71 p
  58. Knyihár János                  1.cs. P01    2 h.   38,86 p
  59. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    2 h.   37,32 p
  60. Hajdú János                    1.cs. P02    2 h.   37,10 p
  61. Szöllõsi Károly                2.cs. P02    2 h.   36,47 p
  62. Pintér Tibor                   2.cs. P02    1 h.   31,88 p
  63. Tóth Endre                     1.cs. P18    2 h.   31,12 p
  64. Gulyás Julianna                1.cs. P22    1 h.   30,94 p
  65. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    1 h.   30,77 p
  66. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   29,52 p
  67. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   29,47 p
  68. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs. P01    1 h.   29,17 p
  69. Károlyi Pál                    1.cs. P18    1 h.   28,14 p
  70. K&T                            2.cs. P13    1 h.   27,81 p
  71. Rácz László                    1.cs. P02    1 h.   27,18 p
  72. Csehi Miklós                   3.cs. P01    1 h.   25,13 p
  73. Kajos István                   1.cs. P08    1 h.   24,53 p
  74. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   23,72 p
  75. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   23,70 p
  76. Tóth László                    2.cs. P01    1 h.   23,50 p
  77. Kis László                     1.cs. P02    1 h.   23,35 p
  78. Varga Lajos                    1.cs. P02    1 h.   23,25 p
  79. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    1 h.   22,87 p
  80. Gellén Jánosné                 1.cs. P18    1 h.   22,19 p
  81. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    1 h.   22,19 p
  82. Bajkán István                  2.cs. P01    1 h.   22,03 p
  83. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   21,41 p
  84. Mihalik Csaba                  3.cs. P02    1 h.   21,27 p
  85. Nagy Mihály                    1.cs. P06    1 h.   20,97 p
  86. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    1 h.   20,91 p
  87. Klasovics Stefán               1.cs. P06    1 h.   20,42 p
  88. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   19,90 p
  89. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   19,75 p
  90. Nagy Károly                    4.cs. P01    1 h.   19,24 p
  91. Parázs Zoltán                  2.cs. P19    1 h.   18,82 p
  92. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    1 h.   18,68 p
  93. Molnár Krisztina               1.cs. P13    1 h.   18,55 p
  94. Erdõháti Gyula                 1.cs. P19    1 h.   18,38 p
  95. Nagy Károly                    1.cs. P01    1 h.   18,17 p
  96. Cselényi Péter                 1.cs. R37    1 h.   17,79 p
  97. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   17,62 p
  98. Hajdú János                    2.cs. P02    1 h.   17,53 p
  99. Sebõk Miklós                   2.cs. P02    1 h.   17,11 p
100. Cselényi Péter                 2.cs. R37    1 h.   17,10 p
101. Dankó Pál                      1.cs. P13    1 h.   17,10 p
102. Marossy Gábor                  3.cs. P22    1 h.   16,73 p
103. Gyõri Sándor                   1.cs. P08    1 h.   16,60 p
104. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    1 h.   16,03 p
105. Gulyás Ferenc                  2.cs. P02    1 h.   15,91 p
106. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    1 h.   15,90 p
107. Bíró József                    2.cs. P06    1 h.   15,86 p
108. Török Zsigmond                 1.cs. P19    1 h.   14,96 p
109. Pádár Antal                    1.cs. P19    1 h.   14,65 p
110. Pónya Sándor                   1.cs. P08    1 h.   14,64 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Csachó Mihály                  1.cs.    5 h.  150,51 p
   2. Szluka János                   1.cs.    5 h.  140,09 p
   3. Balázs Mátyás                  1.cs.    5 h.  124,25 p
   4. Bajkán István                  1.cs.    5 h.  108,45 p
   5. Nagy Gáspár László             1.cs.    4 h.  101,19 p
   6. Szluka János                   3.cs.    4 h.   99,61 p
   7. Szluka János                   2.cs.    4 h.   90,18 p
   8. Csehi Miklós                   2.cs.    4 h.   89,61 p
   9. Nagy József                    1.cs.    3 h.   80,96 p
  10. Csehi Miklós                   1.cs.    3 h.   73,34 p
  11. Zdolik Mihály                  1.cs.    2 h.   37,86 p
  12. Nagy Gáspár László             3.cs.    2 h.   36,45 p
  13. Sajben Mihály                  1.cs.    1 h.   30,50 p
  14. Csachó Mihály                  2.cs.    1 h.   29,07 p
  15. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs.    1 h.   26,18 p
  16. Csarnai Szilárd                1.cs.    1 h.   25,07 p
  17. Tóth László                    1.cs.    1 h.   24,50 p
  18. Turák Károly                   1.cs.    1 h.   21,41 p
  19. Csehi Miklós                   3.cs.    1 h.   20,26 p
  20. Turák Károly                   2.cs.    1 h.   18,26 p
  21. Rozsnyai Endre                 1.cs.    1 h.   17,89 p
  22. Tóth László                    2.cs.    1 h.   17,64 p
  23. Balázs Mátyás                  2.cs.    1 h.   16,51 p
  24. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs.    1 h.   16,18 p
  25. Bajkán István                  2.cs.    1 h.   15,40 p
  26. Knyihár János                  1.cs.    1 h.   14,52 p