Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Ágfalva II.

2011.07.02

 


Dél-Tisza Tagszövetség A csoport, P01 Békéscsaba
Elsõ adat felvétele: 2011.07.03 21:33:56
Az adatok utolsó módosítása: 2011.07.08 07:24:36
A lista kiadásának idõpontja: 2011.07.13 18:10:29
Az óvási határidõ az elsõ adatfelvételtõl számított 30 nap: 2011.08.02 21:33:56
Az óvási határidõ elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rovidtav, 07 verseny

Feleresztés helye: Agfalva 0702
Feleresztés ideje: 2011.07.02 07:30
Idõjárás         :
Kisérõ           :
Központi táv     : 333000 m
Értékelési mód   : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok:                Indult Küldött Helyezés  Sebességek
                       tag cs. galamb  20%    elsõ      20%
P01 Békéscsaba         16   34   232   46   1627,99   1533,69
P02 Orosháza           20   35   333   67   1660,64   1418,36
P06 Gyula              10   19   177   35   1615,31   1506,90
P08 Tótkomlós           7    7    58   12   1551,44   1372,58
P13 Szarvas             8   12   112   22   1610,41   1552,94
P18 Mezõberény          7    7    57   11   1529,84   1496,91
P19 Vésztõ             11   17   156   31   1500,32   1441,67
P22 Újkígyós            7   10    75   15   1625,92   1469,89
R37 Mezõkovácsháza      7    9    70   14   1585,36   1394,68
Dél-Tisza I.           93  150  1270  254   1660,64   1482,91
U01 Hódmezõvásárhely   24   60   587  117   1752,03   1655,21
U02 Csongrád            9   10    91   18   1693,11   1548,10
U12 Csongrád           14   26   251   50   1720,49   1631,16
Dél-Tisza II.          47   96   929  186   1752,03   1646,36
U03 Kistelek            7   22   215   43   1789,33   1687,43
U05 Makó               14   21   208   42   1722,38   1565,98
U18 Szeged             26   65   606  121   1761,31   1625,03
U21 Szeged             12   49   429   86   1760,73   1509,84
Dél-Tisza III.         59  157  1458  292   1789,33   1592,38
Tagszövetségben       199  403  3657  731   1789,33   1573,62

P01 egyesületi díjlista
   1. Csachó Mihály                  2.cs. HU-09- 50-09954   H 1627,99 m/p
   2. Sajben Mihály                  1.cs. HU 10-05-89306    T 1625,88 m/p
   3. Szluka János                   3.cs. HU-08- 05-55663   H 1608,45 m/p
   4. Szluka János                   2.cs. HU-08- 05-55639   H 1607,37 m/p
   5. Szluka János                   3.cs. HU-08- 05-55610   H 1607,13 m/p
   6. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28038   H 1602,91 m/p
   7. Balázs Mátyás                  3.cs. HU-10- 05-90147   H 1600,09 m/p
   8. Nagy József                    1.cs. HU 09-05-69667    H 1597,75 m/p
   9. Csachó Mihály                  1.cs. HU-07- 05-28044   H 1590,25 m/p
  10. Szluka János                   1.cs. HU-09- 05-70065   H 1585,92 m/p

Tagonkénti eredmények
         galamb         érk.i.       seb.      egyesület   röpcsoport  tagszöv.

Bajkán István                   1.cs. Dt: 367170 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   9.   2h  40,54p    R:  34.   3h  71,85p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-69984   T 02 11:25:39  1558,12 m/p  32  21,27   84  27,77    0   0,00
   HU-10- 05-89398   H 02 11:27:23  1546,74 m/p  37  19,27  102  26,49    0   0,00
   HU-10- 05-89381   H 02 11:36:07  1491,85 m/p   0   0,00  227  17,59    0   0,00

Bajkán István                   2.cs. Dt: 367170 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  13.   1h  29,67p    R:  63.   1h  30,75p    T: 201.   1h  17,25p
   HU-06- 05-06581   H 02 11:21:40  1584,91 m/p  11  29,67   42  30,75  667  17,25

Balázs Mátyás                   1.cs. Dt: 362821 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  11.   2h  37,26p    R:  42.   2h  52,46p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-08- 05-54946   T 02 11:22:18  1561,86 m/p  31  21,63   81  27,94    0   0,00
   HU-10- 05-89277   H 02 11:26:34  1533,69 m/p  46  15,63  129  24,52    0   0,00

Balázs Mátyás                   2.cs. Dt: 362821 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  38.   3h  59,12p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89228   T 02 11:30:19  1509,76 m/p   0   0,00  179  20,96    0   0,00
   HU-10- 05-89254   T 02 11:31:25  1502,88 m/p   0   0,00  194  19,90    0   0,00
   HU-10- 05-89255   H 02 11:32:44  1494,73 m/p   0   0,00  217  18,26    0   0,00

Balázs Mátyás                   3.cs. Dt: 362821 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  12.   1h  31,23p    R:  61.   1h  31,92p    T: 194.   1h  19,06p
   HU-10- 05-90147   H 02 11:16:45  1600,09 m/p   7  31,23   25  31,92  592  19,06

Csachó Mihály                   1.cs. Dt: 362472 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   3.   5h 130,50p    R:   4.   5h 147,85p    T: 129.   3h  54,44p
   HU-07- 05-28038   H 02 11:16:08  1602,91 m/p   6  31,62   24  31,99  581  19,32
   HU-07- 05-28044   H 02 11:17:56  1590,25 m/p   9  30,42   30  31,56  637  17,94
   HU-08- 05-55339   H 02 11:18:46  1584,46 m/p  12  29,22   43  30,64  668  17,18
   HU-06- 05-07457   H 02 11:22:42  1557,68 m/p  33  20,82   85  27,65    0   0,00
   HU-08- 05-55308   H 02 11:25:10  1541,34 m/p  39  18,42  108  26,01    0   0,00
   HU-07- 05-28050   H 02 11:26:46  1530,92 m/p   0   0,00  134  24,16    0   0,00
   HU-07- 05-28053   H 02 11:29:08  1515,77 m/p   0   0,00  168  21,74    0   0,00

Csachó Mihály                   2.cs. Dt: 362472 Kg:   5 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   6.   2h  59,64p    R:  36.   2h  63,27p    T: 158.   2h  38,53p
   HU-09- 50-09954   H 02 11:12:39  1627,99 m/p   1  33,62    5  33,34  471  22,04
   HU-09- 05-69549   H 02 11:19:31  1579,28 m/p  20  26,02   53  29,93  696  16,49

Csarnai Szilárd                 1.cs. Dt: 363062 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  52.   2h  44,07p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-70324   H 02 11:26:56  1532,34 m/p   0   0,00  132  24,31    0   0,00
   HU-09- 05-70326   H 02 11:31:47  1501,60 m/p   0   0,00  196  19,76    0   0,00

Csehi Miklós                    2.cs. Dt: 367100 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  86.   1h  16,60p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89927   H 02 11:36:41  1488,14 m/p   0   0,00  241  16,60    0   0,00

Csehi Miklós                    3.cs. Dt: 367100 Kg:   7 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  15.   1h  23,67p    R:  45.   2h  49,98p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-69749   T 02 11:23:46  1570,37 m/p  26  23,67   69  28,83    0   0,00
   HU-09- 13-27330   H 02 11:32:39  1512,88 m/p   0   0,00  177  21,15    0   0,00

Nagy Gáspár László              1.cs. Dt: 365190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  10.   2h  38,10p    R:  17.   5h 115,33p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89045   H 02 11:24:27  1557,65 m/p  35  20,05   87  27,53    0   0,00
   HU-08- 05-55987   H 02 11:27:00  1540,89 m/p  40  18,05  110  25,90    0   0,00
   HU-06- 05-13125   H 02 11:30:01  1521,52 m/p   0   0,00  158  22,48    0   0,00
   HU-09- 05-70170   T 02 11:31:00  1515,31 m/p   0   0,00  170  21,63    0   0,00
   HU-07- 05-33196   H 02 11:34:39  1492,70 m/p   0   0,00  224  17,79    0   0,00
   HU-09- 13-26331   H 02 11:35:20  1488,55 m/p   0   0,00  238  16,79    0   0,00

Nagy Gáspár László              2.cs. Dt: 365190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  56.   2h  34,65p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-08- 13-16660   H 02 11:34:04  1496,27 m/p   0   0,00  213  18,57    0   0,00
   HU-10- 05-89001   H 02 11:36:03  1484,21 m/p   0   0,00  248  16,08    0   0,00

Nagy Gáspár László              3.cs. Dt: 365190 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  19.   1h  19,65p    R:  27.   4h  89,72p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-70195   H 02 11:25:11  1552,79 m/p  36  19,65   96  26,89    0   0,00
   HU-09- 05-70150   T 02 11:29:16  1526,29 m/p   0   0,00  142  23,62    0   0,00
   HU-10- 05-89010   H 02 11:32:02  1508,84 m/p   0   0,00  181  20,85    0   0,00
   HU-10- 05-89011   T 02 11:34:18  1494,84 m/p   0   0,00  216  18,36    0   0,00

Nagy József                     1.cs. Dt: 363409 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   5.   4h 100,52p    R:   8.   5h 139,07p    T: 164.   2h  35,87p
   HU 09-05-69667    H 02 11:17:27  1597,75 m/p   8  30,83   26  31,86  602  18,81
   HU 09-05-69655    H 02 11:19:31  1583,37 m/p  13  28,83   44  30,57  673  17,06
   HU 09-05-69653    H 02 11:21:21  1570,82 m/p  24  24,43   66  29,01    0   0,00
   HU 10-05-89582    H 02 11:26:45  1534,99 m/p  44  16,43  124  24,88    0   0,00
   HU 10-05-89587    H 02 11:28:35  1523,20 m/p   0   0,00  154  22,75    0   0,00
   HU 10-05-89592    H 02 11:29:01  1520,43 m/p   0   0,00  160  22,32    0   0,00

Nagy Károly                     2.cs. Dt: 363348 Kg:   8 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  87.   1h  16,49p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-07- 05-27623   T 02 11:34:12  1487,91 m/p   0   0,00  242  16,49    0   0,00

Rozsnyai Endre                  1.cs. Dt: 358835 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  79.   1h  18,65p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-D-246994    T 02 11:29:43  1496,91 m/p   0   0,00  211  18,65    0   0,00

Sajben Mihály                   1.cs. Dt: 362489 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   7.   2h  52,04p    R:  24.   4h  98,36p    T: 183.   1h  21,81p
   HU 10-05-89306    T 02 11:12:57  1625,88 m/p   2  33,22    7  33,20  480  21,81
   HU 10-05-89333    T 02 11:24:59  1542,62 m/p  38  18,82  106  26,15    0   0,00
   HU 07-26-93578    H 02 11:30:50  1505,14 m/p   0   0,00  189  20,25    0   0,00
   HU 07-05-30361    H 02 11:32:08  1497,06 m/p   0   0,00  210  18,76    0   0,00

Sajben Mihály                   2.cs. Dt: 362489 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  74.   1h  20,18p    T:   0.   0h   0,00p
   HU 10-05-89329    H 02 11:30:51  1505,04 m/p   0   0,00  190  20,18    0   0,00

Szluka János                    1.cs. Dt: 360400 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   4.   4h 110,00p    R:   6.   5h 144,68p    T: 113.   4h  66,93p
   HU-09- 05-70065   H 02 11:17:15  1585,92 m/p  10  30,00   37  31,04  662  17,31
   HU-09- 05-70041   H 02 11:17:40  1583,02 m/p  16  27,60   47  30,33  679  16,89
   HU-10- 05-89606   H 02 11:17:42  1582,78 m/p  18  26,80   50  30,12  682  16,81
   HU-09- 05-70074   H 02 11:18:44  1575,63 m/p  21  25,60   59  29,48  718  15,92
   HU-09- 05-70085   H 02 11:25:48  1528,41 m/p   0   0,00  140  23,71    0   0,00
   HU-09- 05-70027   H 02 11:26:11  1525,93 m/p   0   0,00  143  23,50    0   0,00

Szluka János                    2.cs. Dt: 360400 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   1.   5h 137,20p    R:   2.   5h 151,65p    T: 108.   4h  70,17p
   HU-08- 05-55639   H 02 11:14:13  1607,37 m/p   4  32,40   18  32,39  559  19,85
   HU-10- 05-89601   H 02 11:17:38  1583,25 m/p  15  28,00   46  30,40  676  16,96
   HU-09- 05-70040   H 02 11:17:41  1582,90 m/p  17  27,20   49  30,19  681  16,84
   HU-08- 05-55615   H 02 11:18:09  1579,66 m/p  19  26,40   52  29,98  694  16,52
   HU-07- 05-28425   H 02 11:19:41  1569,12 m/p  27  23,20   70  28,69    0   0,00
   HU-10- 05-89623   H 02 11:24:18  1538,20 m/p  41  17,60  116  25,42    0   0,00
   HU-09- 05-70021   H 02 11:24:38  1536,01 m/p  42  17,20  119  25,21    0   0,00

Szluka János                    3.cs. Dt: 360400 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   2.   5h 132,80p    R:   3.   5h 149,09p    T: 125.   3h  56,75p
   HU-08- 05-55663   H 02 11:14:04  1608,45 m/p   3  32,80   16  32,54  554  19,97
   HU-08- 05-55610   H 02 11:14:15  1607,13 m/p   5  32,00   19  32,32  562  19,77
   HU-09- 05-70066   H 02 11:17:37  1583,36 m/p  14  28,40   45  30,47  674  17,01
   HU-10- 05-89635   H 02 11:19:42  1569,00 m/p  28  22,80   71  28,62    0   0,00
   HU-07- 05-28401   H 02 11:24:40  1535,80 m/p  43  16,80  120  25,14    0   0,00
   HU-10- 05-91497   H 02 11:27:15  1519,07 m/p   0   0,00  161  22,22    0   0,00

Tóth László                     1.cs. Dt: 361972 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   8.   2h  49,24p    R:  30.   3h  78,45p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89690   H 02 11:20:05  1573,22 m/p  22  25,22   63  29,21    0   0,00
   HU-09- 05-69781   H 02 11:20:28  1570,60 m/p  25  24,02   68  28,85    0   0,00
   HU-09- 05-69783   H 02 11:30:19  1506,23 m/p   0   0,00  187  20,39    0   0,00

Tóth László                     2.cs. Dt: 361972 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  14.   1h  24,82p    R:  41.   2h  53,30p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-69801   H 02 11:20:26  1570,83 m/p  23  24,82   65  29,07    0   0,00
   HU-06- 05-07872   H 02 11:26:15  1532,16 m/p   0   0,00  133  24,23    0   0,00

Turák Károly                    1.cs. Dt: 367603 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  16.   1h  22,48p    R:  43.   2h  52,20p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- P-000107   H 02 11:25:05  1563,71 m/p  29  22,48   77  28,27    0   0,00
   HU-10- 05-89400   H 02 11:30:20  1529,55 m/p   0   0,00  138  23,93    0   0,00

Zahorán Pál Zoltánné            1.cs. Dt: 358836 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  18.   1h  20,39p    R:  22.   5h 106,97p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-69777   H 02 11:20:22  1557,67 m/p  34  20,39   86  27,54    0   0,00
   HU-09- 01-21593   H 02 11:25:37  1522,97 m/p   0   0,00  155  22,63    0   0,00
   HU-09- 01-21600   H 02 11:28:06  1507,08 m/p   0   0,00  183  20,64    0   0,00
   HU-09- 05-69776   H 02 11:28:35  1504,03 m/p   0   0,00  192  20,00    0   0,00
   HU-10- 50-50079   H 02 11:31:27  1486,17 m/p   0   0,00  246  16,16    0   0,00

Zahorán Pál Zoltánné            2.cs. Dt: 358836 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:   0.   0h   0,00p    R:  81.   1h  18,36p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 13-27361   H 02 11:29:55  1495,67 m/p   0   0,00  215  18,36    0   0,00

Zdolik Mihály                   1.cs. Dt: 362494 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  17.   1h  22,02p    R:  64.   1h  28,00p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-09- 05-70238   H 02 11:22:05  1561,91 m/p  30  22,02   80  28,00    0   0,00

Zdolik Mihály                   2.cs. Dt: 362494 Kg:  10 Ók:   0 Kp:   0
Úti  5B:    E:  20.   1h  16,02p    R:  70.   1h  24,59p    T:   0.   0h   0,00p
   HU-10- 05-89139   H 02 11:26:16  1534,26 m/p  45  16,02  128  24,59    0   0,00

Tagszövetségi díjlista
   1. Onozó István                   2.cs. U03 HU-09- 05-80303   T 1789,33 m/p
   2. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03 HU-10- 05-07715   H 1784,39 m/p
   3. Kovács Lászlo és Fia           4.cs. U03 HU-10- 05-07717   T 1784,21 m/p
   4. Czékus János                   4.cs. U03 HU-09- 05-88341   T 1778,15 m/p
   5. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03 HU-09- 05-88443   T 1764,86 m/p
   6. Onozó István                   3.cs. U03 HU-10- 05-07928   H 1763,07 m/p
   7. Onozó István                   4.cs. U03 HU-09- 05-88596   H 1762,72 m/p
   8. Onozó István                   3.cs. U03 HU-10- 05-07870   H 1761,85 m/p
   9. Onozó István                   3.cs. U03 HU-10- 05-07923   H 1761,50 m/p
  10. Papp-Mara                      1.cs. U18 HU 09-05- 85741   H 1761,31 m/p


Dél-Tisza I. röpcsoporti díjlista
   1. Polyák János                   1.cs. P02 HU 08-05- 53471   H 1660,64 m/p
   2. Repka Róbert                   1.cs. P02 HU 06-05-09352    H 1644,06 m/p
   3. Szöllõsi Károly                1.cs. P02 HU 05-05- 87121   H 1642,35 m/p
   4. Pintér Tibor                   2.cs. P02 HU-07- 05-30281   T 1636,96 m/p
   5. Csachó Mihály                  2.cs. P01 HU-09- 50-09954   H 1627,99 m/p
   6. Marossy László Géza            1.cs. P22 HU-09- 05-74916   T 1625,92 m/p
   7. Sajben Mihály                  1.cs. P01 HU 10-05-89306    T 1625,88 m/p
   8. Szöllõsi Károly                1.cs. P02 HU 07-05- 30160   H 1618,61 m/p
   9. Szepesi Imre                   1.cs. P02 HU-09- 05-71501   H 1616,43 m/p
  10. Forgó István                   1.cs. P02 HU-10- D-245444   T 1616,38 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Kovács Lászlo és Fia           1.cs. U03    5 h.  162,69 p
   2. Onozó István                   3.cs. U03    5 h.  159,67 p
   3. Sós Bálint                     1.cs. U01    5 h.  154,42 p
   4. Tóth László                    1.cs. U01    5 h.  153,92 p
   5. Miklós Mihály                  1.cs. U18    5 h.  152,30 p
   6. Kovács Mihály és András        2.cs. U01    5 h.  151,75 p
   7. Kovács Mihály és András        3.cs. U01    5 h.  151,26 p
   8. Kocsi István                   4.cs. U18    5 h.  148,85 p
   9. Kovács Mihály és András        1.cs. U01    5 h.  147,56 p
  10. Sós Bálint                     4.cs. U01    5 h.  146,09 p
  11. Kocsis Team                    1.cs. U18    5 h.  143,81 p
  12. Sós Bálint                     3.cs. U01    5 h.  142,95 p
  13. Megyeri Sándor                 1.cs. U01    5 h.  142,67 p
  14. Vituska Antal                  1.cs. U18    5 h.  140,17 p
  15. Látos József és András         1.cs. U01    5 h.  140,00 p
  16. Onozó István                   2.cs. U03    5 h.  138,93 p
  17. Nyitrai Gabriella              4.cs. U12    5 h.  138,83 p
  18. Pászti Pál                     1.cs. U03    5 h.  138,65 p
  19. Tari László                    2.cs. U18    5 h.  138,59 p
  20. Papp-Mara                      1.cs. U18    5 h.  137,80 p
  21. Kocsi István                   6.cs. U18    5 h.  135,48 p
  22. Kovács Lászlo és Fia           3.cs. U03    5 h.  135,38 p
  23. Onozó István                   4.cs. U03    5 h.  135,23 p
  24. Baricsa János                  2.cs. U01    5 h.  134,92 p
  25. Barna Miklós és Ákos           1.cs. U01    5 h.  132,74 p
  26. Rau Sándor és Gergõ            1.cs. U01    5 h.  132,69 p
  27. Kovács Mihály és András        5.cs. U01    5 h.  131,76 p
  28. Arany László és Fanni          1.cs. U01    5 h.  131,47 p
  29. Szép Imre                      1.cs. U01    5 h.  130,50 p
  30. Kocsi István                   3.cs. U18    5 h.  129,88 p
  31. Megyeri Sándor                 2.cs. U01    5 h.  129,48 p
  32. Nyitrai Gabriella              1.cs. U12    5 h.  129,34 p
  33. Juhász István                  4.cs. U18    5 h.  128,09 p
  34. Ferge Sándor                   2.cs. U01    5 h.  128,00 p
  35. Juhász István                  2.cs. U18    5 h.  127,71 p
  36. Máté László                    1.cs. U12    5 h.  127,40 p
  37. Sós Bálint                     2.cs. U01    5 h.  126,66 p
  38. Kovács Lászlo és Fia           4.cs. U03    5 h.  126,17 p
  39. Ladányi Dániel                 1.cs. U18    5 h.  125,27 p
  40. Barna Miklós és Ákos           3.cs. U01    5 h.  124,67 p
  41. Lukács Ferenc                  1.cs. U01    5 h.  123,64 p
  42. Roza S. - Vén F.               1.cs. U12    5 h.  122,16 p
  43. Czékus János                   4.cs. U03    5 h.  121,34 p
  44. Tóth László                    2.cs. U01    5 h.  120,67 p
  45. Ferge Sándor                   3.cs. U01    5 h.  119,04 p
  46. Pászti Pál                     2.cs. U03    5 h.  118,13 p
  47. Kocsi István                   7.cs. U18    5 h.  117,92 p
  48. Tóth István                    1.cs. U03    4 h.  117,89 p
  49. Kocsis Team                    4.cs. U18    4 h.  117,76 p
  50. Miklós Mihály                  2.cs. U18    5 h.  117,52 p
  51. Barna Miklós és Ákos           2.cs. U01    4 h.  117,31 p
  52. Kocsis Team                    3.cs. U18    4 h.  117,10 p
  53. Rau Sándor és Gergõ            3.cs. U01    5 h.  116,12 p
  54. Tari Tibor                     1.cs. U12    5 h.  115,98 p
  55. Megyeri Sándor                 3.cs. U01    5 h.  115,89 p
  56. Ferge Sándor                   1.cs. U01    4 h.  114,69 p
  57. Czékus János                   2.cs. U03    4 h.  113,52 p
  58. Nyitrai Gabriella              5.cs. U12    5 h.  113,02 p
  59. Kabók Áron Balázs              1.cs. U05    4 h.  112,18 p
  60. Kovács Lászlo és Fia           2.cs. U03    4 h.  110,25 p
  61. Hernádi Sándor                 1.cs. U18    4 h.  108,72 p
  62. Rau Sándor és Gergõ            2.cs. U01    5 h.  108,22 p
  63. Kocsi István                   1.cs. U18    4 h.  107,06 p
  64. Marton Péter                   1.cs. U01    4 h.  106,42 p
  65. Lukács Ferenc                  3.cs. U01    5 h.  105,60 p
  66. Tari Tibor                     3.cs. U12    5 h.  104,46 p
  67. Tari László                    3.cs. U18    4 h.  103,89 p
  68. Bõkúti László                  1.cs. U12    5 h.  103,64 p
  69. Megyeri Sándor                 4.cs. U01    4 h.  102,31 p
  70. Papp-Mara                      2.cs. U18    4 h.  101,09 p
  71. Ferge Sándor                   4.cs. U01    4 h.   99,80 p
  72. Kovács Mihály és András        4.cs. U01    4 h.   99,36 p
  73. Kiss János 2.                  3.cs. U18    4 h.   99,13 p
  74. Nyitrai Gabriella              2.cs. U12    4 h.   98,14 p
  75. Túri József                    1.cs. U03    4 h.   98,11 p
  76. Kocsi István                   2.cs. U18    4 h.   96,39 p
  77. Palotás Sándor                 1.cs. U01    4 h.   95,57 p
  78. Rapcsányi Sándor               1.cs. U18    4 h.   94,16 p
  79. Czékus János                   3.cs. U03    4 h.   93,62 p
  80. Barna Miklós és Ákos           4.cs. U01    4 h.   93,16 p
  81. Szepesi Imre                   1.cs. P02    5 h.   92,62 p
  82. Vári László                    1.cs. U05    5 h.   91,80 p
  83. Tóth István                    1.cs. U12    4 h.   90,86 p
  84. Baricsa János                  1.cs. U01    4 h.   90,02 p
  85. Ádok János                     2.cs. U05    4 h.   89,95 p
  86. Czékus János                   1.cs. U03    3 h.   88,84 p
  87. Gulyás Ferenc                  1.cs. U01    4 h.   87,59 p
  88. Varga Ferenc                   1.cs. U18    4 h.   87,48 p
  89. Látos József és András         2.cs. U01    4 h.   87,37 p
  90. Vajna Zsolt                    1.cs. U21    4 h.   86,96 p
  91. Csuka Sándor                   3.cs. U01    4 h.   85,67 p
  92. Csuka Sándor                   1.cs. U01    4 h.   84,10 p
  93. Nyitrai Gabriella              3.cs. U12    3 h.   83,39 p
  94. Péli Illés                     1.cs. U05    4 h.   82,41 p
  95. Benk Ákos                      1.cs. U01    3 h.   82,27 p
  96. Csuka Sándor                   2.cs. U01    4 h.   81,58 p
  97. Takács László                  1.cs. U18    3 h.   81,03 p
  98. Mészáros Tibor és Róbert       2.cs. U05    4 h.   80,70 p
  99. Benk Ákos                      2.cs. U01    3 h.   79,92 p
100. Szántai Zoltán                 1.cs. U02    3 h.   78,76 p
101. Hegyi Antal                    1.cs. U01    3 h.   78,12 p
102. Miklós Mihály                  3.cs. U18    3 h.   77,87 p
103. Kocsis Team                    2.cs. U18    3 h.   77,18 p
104. Roza S. - Vén F.               2.cs. U12    3 h.   75,66 p
105. Kiss János 2.                  1.cs. U18    3 h.   71,80 p
106. Horváth János                  1.cs. U12    3 h.   70,68 p
107. Csikós László                  1.cs. U01    3 h.   70,41 p
108. Szluka János                   2.cs. P01    4 h.   70,17 p
109. Ürge Ágoston                   1.cs. U18    3 h.   69,35 p
110. Kelemen Ernõ                   1.cs. U18    3 h.   69,11 p
111. Szabó Imre                     1.cs. P13    4 h.   68,98 p
112. Tóth István                    2.cs. U03    3 h.   67,84 p
113. Szluka János                   1.cs. P01    4 h.   66,93 p
114. Juhász István                  1.cs. U18    3 h.   66,84 p
115. Onozó István                   1.cs. U03    3 h.   66,81 p
116. Kiss János 2.                  2.cs. U18    3 h.   66,73 p
117. Horváth Ferenc                 1.cs. U12    3 h.   65,52 p
118. Gulyás Ferenc                  2.cs. U01    3 h.   65,03 p
119. Csobánczi László               1.cs. U02    3 h.   65,00 p
120. Palotás Sándor                 2.cs. U01    3 h.   64,45 p
121. Tari László                    1.cs. U18    2 h.   63,23 p
122. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   61,00 p
123. Juhász István                  3.cs. U18    2 h.   60,36 p
124. Loksai Ferenc                  1.cs. U18    3 h.   58,58 p
125. Szluka János                   3.cs. P01    3 h.   56,75 p
126. Kiss János 1.                  3.cs. U18    2 h.   56,73 p
127. Barna Miklós és Ákos           5.cs. U01    2 h.   56,36 p
128. Lukács Ferenc                  2.cs. U01    2 h.   56,07 p
129. Csachó Mihály                  1.cs. P01    3 h.   54,44 p
130. Olejár Pál                     2.cs. P13    3 h.   53,82 p
131. Horváth János                  2.cs. U12    2 h.   53,63 p
132. Kovács Imre                    2.cs. U18    2 h.   52,88 p
133. Miklós József                  3.cs. U21    3 h.   52,84 p
134. Tóth István                    3.cs. U03    2 h.   52,78 p
135. Stal Gyula                     1.cs. U01    2 h.   51,13 p
136. Gut Benke Attila               1.cs. U02    2 h.   51,10 p
137. Varga Ferenc                   3.cs. U18    2 h.   50,91 p
138. Varga K.István                 1.cs. U05    2 h.   50,59 p
139. Takács László                  2.cs. U18    2 h.   48,75 p
140. Túri József                    2.cs. U03    2 h.   48,10 p
141. Felföldi Mihály                1.cs. U12    2 h.   47,77 p
142. Kovács Imre                    3.cs. U18    2 h.   47,21 p
143. Nagy János                     3.cs. U18    2 h.   47,09 p
144. Szlovák Tamás                  2.cs. U12    2 h.   45,80 p
145. Kotymán Imre                   1.cs. U02    2 h.   45,14 p
146. Vajna Zsolt                    3.cs. U21    2 h.   44,89 p
147. Stal Gyula                     2.cs. U01    2 h.   44,79 p
148. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    2 h.   44,23 p
149. Maszlag Imre                   1.cs. U02    2 h.   42,59 p
150. Csanki István                  1.cs. U01    2 h.   42,23 p
151. Fekete József                  1.cs. U12    2 h.   41,80 p
152. Mészáros Tibor és Róbert       3.cs. U05    2 h.   41,59 p
153. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    2 h.   41,43 p
154. Kiss János 1.                  1.cs. U18    2 h.   40,83 p
155. Murányi László                 1.cs. U12    2 h.   40,60 p
156. Murányi László                 2.cs. U12    2 h.   39,28 p
157. Gulyás Imre                    1.cs. U05    2 h.   38,95 p
158. Csachó Mihály                  2.cs. P01    2 h.   38,53 p
159. Deák Zoltán                    1.cs. U12    2 h.   38,44 p
160. Marossy László Géza            1.cs. P22    2 h.   37,68 p
161. Vajna Zsolt                    4.cs. U21    2 h.   37,54 p
162. Rotár István                   2.cs. P06    2 h.   36,58 p
163. Rucz János                     1.cs. U18    2 h.   36,58 p
164. Nagy József                    1.cs. P01    2 h.   35,87 p
165. Ádok János                     1.cs. U05    2 h.   35,68 p
166. Olejár Pálné                   1.cs. P13    2 h.   35,64 p
167. K&T                            3.cs. P13    2 h.   35,45 p
168. Rotár István                   1.cs. P06    2 h.   32,76 p
169. Csanki István                  2.cs. U01    1 h.   28,77 p
170. Szabó Zoltán                   1.cs. U12    1 h.   27,69 p
171. Loksai Ferenc                  2.cs. U18    1 h.   27,22 p
172. Szántai Zoltán                 2.cs. U02    1 h.   27,16 p
173. Pusztai János                  3.cs. U21    1 h.   26,92 p
174. Rapcsányi Sándor               2.cs. U18    1 h.   26,58 p
175. Fejér Zoltán                   1.cs. U02    1 h.   26,13 p
176. Forrai Sándor                  2.cs. U05    1 h.   26,02 p
177. Koncz Dezsõ                    1.cs. U18    1 h.   25,86 p
178. Szabó Zoltán                   2.cs. U12    1 h.   25,76 p
179. Polyák János                   1.cs. P02    1 h.   25,64 p
180. Miklós József                  1.cs. U21    1 h.   23,50 p
181. Gulyás Ferenc                  3.cs. U01    1 h.   23,03 p
182. Pintér Tibor                   2.cs. P02    1 h.   22,79 p
183. Sajben Mihály                  1.cs. P01    1 h.   21,81 p
184. Silay Ferenc                   1.cs. U21    1 h.   21,71 p
185. Kelemen Ernõ                   2.cs. U18    1 h.   21,56 p
186. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   20,55 p
187. Bene János                     1.cs. U21    1 h.   20,46 p
188. Vajna Zsolt                    5.cs. U21    1 h.   20,34 p
189. Varga K.István                 2.cs. U05    1 h.   20,24 p
190. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    1 h.   19,69 p
191. Szlovák Tamás                  1.cs. U12    1 h.   19,63 p
192. Bakai Imre                     1.cs. U05    1 h.   19,26 p
193. Tari Tibor                     4.cs. U12    1 h.   19,08 p
194. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    1 h.   19,06 p
195. Pászti Pál                     3.cs. U03    1 h.   17,79 p
196. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    1 h.   17,70 p
197. Hajdú János                    1.cs. P02    1 h.   17,51 p
198. Olejár Pál                     1.cs. P13    1 h.   17,45 p
199. Vajna Zsolt                    2.cs. U21    1 h.   17,30 p
200. Janiga István                  1.cs. R37    1 h.   17,26 p
201. Bajkán István                  2.cs. P01    1 h.   17,25 p
202. Huszti Zoltán                  1.cs. U21    1 h.   17,20 p
203. Kocsi István                   5.cs. U18    1 h.   17,17 p
204. Pintér Tibor                   1.cs. P02    1 h.   16,94 p
205. Lévai László                   1.cs. U18    1 h.   16,72 p
206. Smányi János                   1.cs. U18    1 h.   16,32 p
207. Szabó Imre                     2.cs. P13    1 h.   16,21 p
208. Marossy Gábor                  1.cs. P22    1 h.   16,11 p
209. Dabis István                   1.cs. U05    1 h.   15,58 p
210. Pusztai János                  1.cs. U21    1 h.   15,56 p
211. Mészáros Tibor és Róbert       1.cs. U05    1 h.   15,53 p
212. Kiss János 1.                  2.cs. U18    1 h.   15,46 p

A verseny Dél-Tisza I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szepesi Imre                   1.cs. P02    5 h.  157,20 p
   2. Szluka János                   2.cs. P01    5 h.  151,65 p
   3. Szluka János                   3.cs. P01    5 h.  149,09 p
   4. Csachó Mihály                  1.cs. P01    5 h.  147,85 p
   5. Olejár Pál                     2.cs. P13    5 h.  147,40 p
   6. Szluka János                   1.cs. P01    5 h.  144,68 p
   7. Szabó Imre                     1.cs. P13    5 h.  144,45 p
   8. Nagy József                    1.cs. P01    5 h.  139,07 p
   9. Kassai Péter dr.               1.cs. P06    5 h.  138,34 p
  10. Rotár István                   2.cs. P06    5 h.  135,49 p
  11. Szabó Imréné Snajder Anna      1.cs. P13    5 h.  135,42 p
  12. K&T                            3.cs. P13    5 h.  135,04 p
  13. Rotár István                   1.cs. P06    5 h.  128,02 p
  14. Kassai Péter dr.               4.cs. P06    5 h.  120,62 p
  15. Japport Mátyás                 1.cs. P06    5 h.  120,10 p
  16. Marossy László Géza            1.cs. P22    4 h.  118,91 p
  17. Nagy Gáspár László             1.cs. P01    5 h.  115,33 p
  18. Szöllõsi Károly                1.cs. P02    4 h.  113,29 p
  19. Tóth Endre                     1.cs. P18    5 h.  113,12 p
  20. Barna Lajos Ifj                1.cs. P18    5 h.  111,99 p
  21. Olejár Pálné                   1.cs. P13    4 h.  107,31 p
  22. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs. P01    5 h.  106,97 p
  23. Marossy Gábor                  1.cs. P22    4 h.  101,47 p
  24. Sajben Mihály                  1.cs. P01    4 h.   98,36 p
  25. Repka Róbert                   1.cs. P02    3 h.   96,33 p
  26. Kassai Péter dr.               3.cs. P06    4 h.   96,07 p
  27. Nagy Gáspár László             3.cs. P01    4 h.   89,72 p
  28. Kassai Péter dr.               2.cs. P06    4 h.   86,88 p
  29. Janiga István                  1.cs. R37    3 h.   84,96 p
  30. Tóth László                    1.cs. P01    3 h.   78,45 p
  31. Szabó Imre                     2.cs. P13    3 h.   74,12 p
  32. K&T                            4.cs. P13    3 h.   72,74 p
  33. Polyák János                   1.cs. P02    3 h.   72,41 p
  34. Bajkán István                  1.cs. P01    3 h.   71,85 p
  35. Olejár Pál                     1.cs. P13    3 h.   70,15 p
  36. Csachó Mihály                  2.cs. P01    2 h.   63,27 p
  37. Cselényi Péter                 1.cs. R37    3 h.   59,27 p
  38. Balázs Mátyás                  2.cs. P01    3 h.   59,12 p
  39. Pintér Tibor                   1.cs. P02    2 h.   55,20 p
  40. Kádár László                   2.cs. P06    2 h.   53,97 p
  41. Tóth László                    2.cs. P01    2 h.   53,30 p
  42. Balázs Mátyás                  1.cs. P01    2 h.   52,46 p
  43. Turák Károly                   1.cs. P01    2 h.   52,20 p
  44. Balog István                   1.cs. P06    3 h.   50,24 p
  45. Csehi Miklós                   3.cs. P01    2 h.   49,98 p
  46. Thúróczy Tibor                 2.cs. P06    2 h.   48,35 p
  47. Thúróczy Tibor                 3.cs. P06    2 h.   47,28 p
  48. K&T                            2.cs. P13    2 h.   46,24 p
  49. Poljak János                   1.cs. P08    2 h.   45,73 p
  50. Cséfán Tivadar                 1.cs. P06    2 h.   45,49 p
  51. Gulyás Ferenc                  1.cs. P02    2 h.   45,33 p
  52. Csarnai Szilárd                1.cs. P01    2 h.   44,07 p
  53. Hajdú János                    2.cs. P02    2 h.   43,60 p
  54. Erdõháti Gyula                 1.cs. P19    2 h.   38,13 p
  55. Takács Gergõ                   1.cs. P06    2 h.   37,56 p
  56. Nagy Gáspár László             2.cs. P01    2 h.   34,65 p
  57. Papp Géza                      1.cs. P02    2 h.   33,87 p
  58. Szántó István                  2.cs. P19    2 h.   33,65 p
  59. Pintér Tibor                   2.cs. P02    1 h.   33,08 p
  60. Forgó István                   1.cs. P02    1 h.   32,74 p
  61. Balázs Mátyás                  3.cs. P01    1 h.   31,92 p
  62. Hajdú János                    1.cs. P02    1 h.   31,26 p
  63. Bajkán István                  2.cs. P01    1 h.   30,75 p
  64. Zdolik Mihály                  1.cs. P01    1 h.   28,00 p
  65. Marossy Gábor                  3.cs. P22    1 h.   27,36 p
  66. Gyõri Sándor                   1.cs. P08    1 h.   26,52 p
  67. Fábián Attila                  2.cs. P02    1 h.   26,13 p
  68. Kádár László                   1.cs. P06    1 h.   26,09 p
  69. K&T                            1.cs. P13    1 h.   25,22 p
  70. Zdolik Mihály                  2.cs. P01    1 h.   24,59 p
  71. Janiga István                  2.cs. R37    1 h.   20,90 p
  72. Fábián Attila                  1.cs. P02    1 h.   20,87 p
  73. Klasovics Stefán               1.cs. P06    1 h.   20,76 p
  74. Sajben Mihály                  2.cs. P01    1 h.   20,18 p
  75. Cséfán Tivadar                 2.cs. P06    1 h.   19,76 p
  76. Mogyorós Ferenc                2.cs. P19    1 h.   19,73 p
  77. Thúróczy Tibor                 1.cs. P06    1 h.   19,37 p
  78. Varga Lajos                    1.cs. P02    1 h.   19,10 p
  79. Rozsnyai Endre                 1.cs. P01    1 h.   18,65 p
  80. Ollé Ferenc                    1.cs. P02    1 h.   18,64 p
  81. Zahorán Pál Zoltánné           2.cs. P01    1 h.   18,36 p
  82. Marossy Gábor                  2.cs. P22    1 h.   17,90 p
  83. Parázs Zoltán                  1.cs. P19    1 h.   17,18 p
  84. Felek Árpád                    2.cs. P22    1 h.   16,91 p
  85. Mogyorós Ferenc                1.cs. P19    1 h.   16,75 p
  86. Csehi Miklós                   2.cs. P01    1 h.   16,60 p
  87. Nagy Károly                    2.cs. P01    1 h.   16,49 p
  88. Szántó István                  1.cs. P19    1 h.   16,47 p
  89. Sebõk Miklós                   1.cs. P02    1 h.   16,40 p
  90. Török Zsigmond                 1.cs. P19    1 h.   16,04 p
  91. Szepesi Imre                   2.cs. P02    1 h.   15,36 p

A verseny P01 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

   1. Szluka János                   2.cs.    5 h.  137,20 p
   2. Szluka János                   3.cs.    5 h.  132,80 p
   3. Csachó Mihály                  1.cs.    5 h.  130,50 p
   4. Szluka János                   1.cs.    4 h.  110,00 p
   5. Nagy József                    1.cs.    4 h.  100,52 p
   6. Csachó Mihály                  2.cs.    2 h.   59,64 p
   7. Sajben Mihály                  1.cs.    2 h.   52,04 p
   8. Tóth László                    1.cs.    2 h.   49,24 p
   9. Bajkán István                  1.cs.    2 h.   40,54 p
  10. Nagy Gáspár László             1.cs.    2 h.   38,10 p
  11. Balázs Mátyás                  1.cs.    2 h.   37,26 p
  12. Balázs Mátyás                  3.cs.    1 h.   31,23 p
  13. Bajkán István                  2.cs.    1 h.   29,67 p
  14. Tóth László                    2.cs.    1 h.   24,82 p
  15. Csehi Miklós                   3.cs.    1 h.   23,67 p
  16. Turák Károly                   1.cs.    1 h.   22,48 p
  17. Zdolik Mihály                  1.cs.    1 h.   22,02 p
  18. Zahorán Pál Zoltánné           1.cs.    1 h.   20,39 p
  19. Nagy Gáspár László             3.cs.    1 h.   19,65 p
  20. Zdolik Mihály                  2.cs.    1 h.   16,02 p